Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodzianka konsekwentnie drąży temat Rutkowskiego: "Nie chciałam, żeby ktoś robił ze mnie psychofankę"

89
Podziel się:

Dominika twierdzi, że odkryła w sobie feministkę.

Od kilku tygodni internet żyje romansem najsłynniejszej Wodzianki Kuby Wojewódzkiego - Dominiki Zasiewskiej z detektywem bez licencji o najdziwniejszej fryzurze - Krzysztofem Rutkowskim. Choć mogłoby się wydawać, że w tym temacie zostało już powiedziano wszystko, celebrytka zdaje się wciąż nie wyczerpała wątku zdradliwego Krzyśka.

Ostatnio na jednej z imprez kolejny raz postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii, twierdząc, że jest feministką i bardzo wspiera wszystkie kobiety.

Odkryłam w sobie feministkę - wyznała.

Jak myślicie, jak długo potrwa ta afera?

KOMENTARZE
(89)
gość
3 lata temu
Może już wystarczy? Już wszyscy w galaktyce wiedzą, że Wodzianka uprawiała seks z Rutkowskim.
gość
3 lata temu
Po co komu ten stary dziad...
gość
3 lata temu
Chyba nie zna znaczenia słowa "feministka"
gość
3 lata temu
Psychofankę?? Chyba raczej łowczynię cudzych mężów. Ta kobieta przed niczym się nie cofnie w tej pogoni za kasą. Miała w nosie nawet to, że facet oprocz żony ma malutkie dziecko, któremu w ten sposób ojca zabiera... I tak wiem, Rutkowski też jest winny, ale prawdą jest, że jak s**a nie da to pies nie weźmie. Obcy, żonaty facet powinien byc dla niej trędowaty.
gość
3 lata temu
Jajca były jak berety...
Najnowsze komentarze (89)
gość
3 lata temu
Do garów a nie jakieś feministki tym kobietą jest chyba za dobrze
gość
3 lata temu
czy to Amerykanka, czy ukrainka...bo jakiś taki łamerykański akcent...urojony romans...taaaak z tego trzeba się wytłumaczyć...no bo jak to wygląda... :D urojenia u gwiazdy...no niewybaczalne...trzeba absolutnie trzeba się wytłumaczyć...ps. psychiczny - jeśli ktoś zna znaczenie tego słowa to słowo mówiące o psychice + mózgu, jako miejscu, gdzie procesy psychiczne się dzieją...także być osobą psychiczną to jak mieć móżg i umysł i psychikę... :D z tego nie trzeba się tłumaczyć...gorzej jak jest niepsychiczny, bo to znaczy, że bezmuzgu… :D
gość
3 lata temu
Przecież ona go na siłę do łóżka nie zaciągnęła, taka jest prawda. Facet zdradza żonę na lewo i prawo, i będzie zdradzał - dlaczego jego nie liczujesz? Co to jest jej wina, że facet dupczy wszystko co na drzewo nie wchodzi?
gość
3 lata temu
Długo nie znajdzie mężczyzny ,no chyba że jakiegoś frajera,co nic nie wie, tak jak ona nie wiedziała ,że Rutkowski to Rutkowski. ha ha ha!
gość
3 lata temu
Skompromitowała się full! Ciekawe jaki normalny facet będzie chciał z taką mieć coś wspólnego,a ona ,jak wspomniała leci na gadkę typu: ożenię się z tobą i zaopiekuję się twoim dzieckiem.
gość
3 lata temu
Racja!!!
gość
3 lata temu
Ciekawe co by powiedziała gdyby to jej SMS zostały ujawnione przez byłego partnera . Są jakieś granice ekshibicjonizmu . Kto normalny napisze teraz do niej SMS o uczuciu ?
Ja
3 lata temu
Każdy bzyka a jak nie bzyka to coś z gościem nie tak, jeśli się wodzianka fajnie bzykala to by faceta zatrzymała, widocznie jest kiepska w seksie. Panowie zróbcie podsumowanie swoich Lasek w życiu i sami zobaczcie że sporo to są strzały krótkoterminowe. A co do wodzianki myślę że lubi brać i nie dawać nic od siebie czyli pasożyty...
white
3 lata temu
pasują do siebie bestia i bestia. Kto by poszedł z nimi do łóżka ? szok do kwadratu.
gość
3 lata temu
To wszystko jakies dziwne wyglada jakby ktos ja na niego naslal zeby go skompromitowac.
gość
3 lata temu
To jak to jest? To On drążył, czy Ona drąży? Drążenie (kobiety) przez chłopa jest właściwie normalne. A czym Ona drąży? Palcem między palcami? Dużymi? U nóg?
gość
3 lata temu
Sama sobie to zrobiłeś i dalej w to brniesz, więc skąd pretensje do ludzi?
gość
3 lata temu
Ona super babka a jego to tylko w d**ę kopnąć ,wszystkie wokół oszukuje.
gość
3 lata temu
Szkoda ze swojego syna nie wspierasz..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie