Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciechowska: "Przyznaję oficjalnie, że mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach globu!"

75
Podziel się:

"Moja córka wie o tych dzieciach. Myślimy o tym, żeby kiedyś odwiedzić jej przyszywane rodzeństwo".

bESrAbAl

Martyna Wojciechowska jest matką 9-letniej Marysi, której ojcem jest podróżnik i nurek głębinowy Jerzy Błaszczyk. Ich związek niestety nie przetrwał zbyt długo. Rozstali się krótko po narodzinach ich jedynego dziecka. Martyna jednak przyznaje, że pod swoimi skrzydłami ma też kilkoro innych dzieci na całym świecie. Jednym z nich jest Kabula. 17-letnią dziewczynę kilka lat temu poznała dzięki realizacji Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Wojciechowskiej udało się zebrać 100 tysięcy złotych na jej edukację. Pieniądze wpłacili polscy widzowie. Podróżniczka w rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że Kabulę traktuje jak córkę, a dla Marysi to po prostu siostra.

Od jakiegoś czasu przyznaję, że mam kilkoro dzieci w różnych zakątkach naszego globu. Jestem mamą. Wiele uwagi i energii poświęciłam Kabuli, to dziewczyna, która studiuje w najlepszej prywatnej szkole, świetnie się uczy. Kiedy ją poznałam, mieszkała w ośrodku dla dzieci chorych na albinizm, za drutem kolczastym, bez szans na edukację. Dla mnie jest moją córką, nastoletnią. Marysia traktuje Kabulę jak swoją siostrę i wie o innych dzieciach w zakątkach naszego globu. Mówimy o tym, żeby kiedyś odwiedzić to jej adoptowane, przyszywane rodzeństwo.

bESrAbAn
bESrAbAO
KOMENTARZE
(75)
gość
5 lata temu
Dobrą robotę wykonuje
gość
5 lata temu
cudowna kobieta :D!
gość
5 lata temu
SUPER
bESrAbAP
gość
5 lata temu
Kochana Martyna! ❤️
gość
5 lata temu
Poprawianie wizerunku po wpadce z kradzieżą własności intelektualnej oraz z Mount Everest trwa...
Najnowsze komentarze (75)
xdplease1977
2 miesiące temu
zawsze se robi podpubliczke
gość
5 lata temu
A czemu o tym ,ze jest lesbijka nic nie mowi? Slynna jej kochanka Anita Werner nie chce zaszkodzic swojej karierze?
gość
5 lata temu
Pani Martyno, mając takie warunki materialne,jak Pani nie utrzymuje się własnego dziecka z datków telewidzów, internautów itp. proszę sobie nie robić reklamy kosztem tych biednych dzieci i nastolatków. Dobra matka nie zostawia ciągle rodzinie swojego jedynego dziecka (które straciło ojca bardzo wcześnie) tylko dla realizacji swoich kolejnych fanaberii; może lepiej mniej blichtru, a więcej serca i miłości do córeczki, zamiast wiecznej autoreklamy...
gość
5 lata temu
Czarnecki to największy ślizgacz w historii polskiej polityk. Przerobił już wszystkie partie i zawsze grzeje miejsce tam gdzie kasa. Jego wypowiedzi są lakoniczne, wybiórcze, nieprofesjonalne, ironiczne i upadlające jego samego.
gość
5 lata temu
Jej były mąż niezyje
gość
5 lata temu
a co z budowanym ośrodkiem leczenia onkologicznego dla dzieci i zebranymi na ten cel pieniędzmi?
gość
5 lata temu
NO I FAJNIE
ella
5 lata temu
prawda jest ze ta swoja popularnosc zawdziecza wielu ciezko pracujacym osobom.Ona tylko to firmuje swoim nazwiskiem i twarza.A ze adoptowala dzieci na odleglosc i inni sie na to zlozyli to chce powiedziec ze jest cos takiego jak adopcja dzieci na odleglosc gdzie kazdy z rodzicow adopcyjnych sam wplaca pieniadze co miesiac na edukacje i potrzeby dziecka.Sa to jednak anonimowi darczyncy i jest ich naprawde wielu .I to jest C O Ś
bESrAbAH
...
5 lata temu
super, ale nie wciskaj nam nie moich dzieci na siłę
gość
5 lata temu
Na pewno często się widują, tia, pseudo matka.
gość
5 lata temu
Nie lubię jej. Lansuje się kosztem innych ludzi....
gość
5 lata temu
T.ak ponoć. Mów.ią
gość
5 lata temu
To prawda, ze ona to sta.ra le.sba???
gość
5 lata temu
co ona p*****y od rzeczy co jeszcze wymysli aby miec kase ale to cwaniara
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrAbBA
bESrAbBB
bESrAbBC
bESrAbBD
bESrAbBE
bESrAbBj