Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojciechowska z "adoptowaną" córką pozuje pod TVN-em

104
Podziel się

W najbliższych czasie dziennikarka zamiera pokazać Kabuli Warszawę oraz Kraków.

bDYAUsdh

Martyna Wojciechowska jest matką 10-letniej Marysi. Podróżniczka przyznaje jednak, że pod swoimi skrzydłami ma też kilkoro innych dzieci na całym świecie. Jednym z nich jest Kabula. Dziewczynę kilka lat temu poznała dzięki realizacji Kobiety na krańcu świata w Tanzanii. Wojciechowskiej udało się zebrać 100 tysięcy złotych na jej edukację. Pieniądze wpłacili polscy widzowie.

Podróżniczka zapewnia, że Kabulę traktuje jak córkę, a dla Marysi to po prostu siostra. Kilka dni temu adoptowana córka dziennikarki odwiedziła Polskę. Martyna zabrała Kabulę do studia Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o najbliższych planach.

bDYAUsdK
KOMENTARZE
(104)
gość
3 lata temu
A po 2 tygodniach w bezpiecznej Polsce, Kabula wróci do swojeg kraju, gdzie ktoś jej może uwalić drugą rękę.
gość
3 lata temu
Pokazowka! Kabula nawet u niej nie śpi, tylko w hotelu z opiekunką. A po drugie, co to za dziwna adopcja na odległość. Dlaczego jej nie weźmie na stałe tutaj, tylko na 10 I tylko dlatego, że Martyna nie dostała pozwolenia na wjechanie do Tanzani. Pokazuje tą kabule jak malpe w zoo. Mogła po cichu bez kamer, ale nieeeee, trzeba się pokazać. Żenada..... Btw, Kabula jak się wyuczy I Martyny córka, to rozumiem, że będą pracować dla idei i będą żyć powietrzem... Według uznania jej mamy, ma się rozumieć.
gość
3 lata temu
Wielka mi adopcja,od kilku dni podczas wakacji i pokazania sie w Tvn-ie.Bardzo to sztuczne i zalosne.
bDYAUsdL
gość
3 lata temu
Martyna wydaje mi się być nieco nieszczera w tym co robi.
gość
3 lata temu
to dla Martyny zaden wydatek,a robi z tego medialny szum.Po kiego.....
Najnowsze komentarze (104)
gość
3 lata temu
Ci co tak krytykują tutaj Martyne, a co wy takiego dobrego zrobiliście w swoim z******m życiu? Wiecznie tylko aby komuś dowalic i z krytykować. Wiecznie niezadowoleni Polacy, którzy nic zmienią w swoim życiu, a d**e obrobią innym. Oczywiście nie wszyscy tacy są.
gość
3 lata temu
100k na edukacje toż to można za tyle wyszkolić 5 programistów. Serio tyle tam kosztuje edukacja w wieku szkolnym ?
gość
3 lata temu
jak dla mnie Wojciechowska jest całkowicie i wyłącznie medialnym produktem. Ktoś na siłę lansuję tą babę-młotek, najpierw robiono z niej automobilistkę i seksbombę, potem podróżniczkę. To jest plastikowy produkt dla mas, prowadzony od lat przez medialnych speców i nie martwcie się- doczekamy czasów kiedy ona będzie prezentować cudze dokumenty o tematyce społecznej, udając utytułowaną dziennikarkę i reporterkę. Jedna już taka robi w TVNie. Kiedyś z mikrofonem w ręku rozwiązywała problemy skupu wtórnego butelek, dziś zajmuje się polityką. Nazywa się Olejnik i różnica między nimi polega na tym, że wtedy karierę robiło się donosami do SB a dziś... d**ą.
gość
3 lata temu
nawet trochę podobna do mamy. Oczywiście przed tymi wszystkimi korekcjami.
gość
3 lata temu
Ciszej...ciszej...odobre rzeczy można robić w ciszy...
gość
3 lata temu
I Ty możesz adoptować dziecko 😊 wspaniały gest pozdrawiam
dek
3 lata temu
sprowadziła czar...a do polski po jakie gówno
gość
3 lata temu
Zalosny lans na cudzym nieszczesciu...
bDYAUsdD
gość
3 lata temu
Jesli jej pomogla to super
Lula
3 lata temu
Fala hejtu jak zwykle się wylewa, a co wy zrobiliście dobrego i wspaniałego dla innych. Pewnie nic, bo sami ze sobą macie problemy- grube tyłki i promocje w biedronce- to atrakcje na jakie was stać. Pozdrawiam popierających Martynę
gość
3 lata temu
kurcze, czytam te Wasze niektóre komentarze i serce z żalu chwyta. Martyna jest podróżniczką, to jej pasja i praca, Marysię oddaje pod opiekę rodziców, czy uważacie, że Kabulę też powinna im podrzucić, w czasie nieobecności? Poza tym czy ktoś pomyślał o tym, czy Kabula chciałaby zmieniać środowisko? Poza tym skoro na edukację dziewczyny złożyli się widzowie to wydaje mi się to bardzo w porządku, że Martyna pokazuje w telewizji na co poszły te pieniądze, jak daleko zaszła Kabula, poza tym to co ona pokazuje jest również uświadamianiem jaki problem mają dzieci, ludzie nie tylko na naszym podwórku. Co do promowania się Martyny kosztem Kabuli, to uważam, że Martyna jest marką samą w sobie i nie musi nikogo wykorzystywać, aby pokazać siebie z jakiejkolwiek strony. Pomyślcie o tym zanim zabierzecie się do wypisywania obelg.
gość
3 lata temu
Martyna, jeśli chcesz tak szczerze pomóc tej dziewczynie to weź ją do siebie, po prostu tak jak się adoptuje naprawdę
gość
3 lata temu
Po co Wojciechowska ciąga ją po telewizjach, daje fotografować dziennikarzom. Zajęłaby się dzieckiem, pokazała morze, góry, spędziła czas dając z siebie jak najwięcej uwagi i miłości. A wozi ją i pokazuje jak zwierzę z cyrku.
gość
3 lata temu
adoptujcie i wspierajcie polskie dzieci!! to jest nasza przyszłość!! a nie jakieś murzyniątka na drugim końcu świata...
...
Następna strona
bDYAUsef