Wojewódzka: "Luksusowe życie wymaga zarabiania pieniędzy, a to ogromny stres. Wciąga w spiralę strachu!"

169
Podziel się

"Nigdy nie byłam osobą przywiązaną do pieniędzy. Życie proste jest życiem najbardziej szczęśliwym". Dlatego wyszła za milionera?

Kilka dni temu poruszenie w polskim show biznesie wywołała informacja o ślubie Kuby Wojewódzkiego z Renatą "stopą" Kaczoruk. Początkowo wydawało się, że to kolejny żart pary, jednak wszystko wskazuje na to, że tym razem to prawda. "Wieczny kawaler" podziękował już za życzenia. Zobacz:Wojewódzki: "Dziękuję wszystkim za życzenia"

Renata postanowiła wzorem Agnieszki Szulim ("Piotrek ma w sobie coś, co dzisiaj mężczyźni mają rzadko - charyzmę!")
* od razu publicznie zapewnić, że to *nie pieniądze zachwyciły ją w Kubie.
Modelka i nowa gwiazda TVN-u wyjaśnia, że "zarabianie pieniędzy to ogromny stres" i "proste życie jest życiem najbardziej szczęśliwym". Dlatego wybrała życie u boku milionera.

Nigdy nie byłam osobą przywiązaną do pieniędzy. Pieniądze to dla mnie coś, co powoduje więcej stresu niż przyjemności. Pieniędzy tak naprawdę potrzeba nam do podstawowego funkcjonowania, a każda nadwyżka to, owszem, komfort, ale też ogromny problem. I to jest machina, która wciąga cię w spiralę strachu. Myślę, że życie proste jest życiem najbardziej szczęśliwym. Luksusowe życie jest bardzo przyjemne, ale luksusowe życie, kiedy trzeba za nie zapłacić, to jest życie, które wymaga od ciebie zarabiania pieniędzy, a to ogromny stres.

Jak myślicie, Kuba oszczędzi jej stresu związanego z zarabianiem pieniędzy?

Gdy słuchaliśmy Renaty, przypomniało nam się głośne wyznanie Dominiki Kulczyk:Kulczyk: "Nie było prysznica przez cztery dni. Nie boję się biedy!"

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(169)
gosc
4 lata temu
skończ juz kobieto p*******ć 😒....
gość
4 lata temu
Ale ona jest g****a. Mam wrażenie, że nie rozumie sensu polowy używanych przez siebie słów.
gość
4 lata temu
W dalszej części tego ''fascynójoncego'' wywiadu Renia Wojewucka swoim zwyczajem bełkocze o startapach, niuansowych momentach grozy, zaintubowanych przestrzeniach radości, wytłoczonych niszach rozpaczy......
gość
4 lata temu
Powiatowi chcieli jakoś ukryć żenującą sytuację, że nie dostali zaproszenia na ślub Staraków, a wyszła z tego akcja 'p****o z obronczkom' i muszą brnąć w absurd aż do zupełnego ośmieszenia się.
gość
4 lata temu
To musi być dla tej przykrywki upokarzające udawać, że wzięła ślub ze starym pedrylem, a tak naprawdę to udawać, że go nie wzięła, ale wzięła, a może jednak nie wzięła.
Najnowsze komentarze (169)
gość
4 lata temu
ona ma jakies wyksztalcenie
gość
4 lata temu
ona ma jakies wyksztalcenie
gość
4 lata temu
dziecko idz do hipermarkietu pracowac za male pieniadze to zdanie zmienisz
gość
4 lata temu
TVN powinno ją wysłać do prawdziwej szkoły przetrwania....Żeby przebywała z normalnymi ludźmi...Porozmawiała o życiu. Zetknęła się z biedą, chorobą i prawdziwym strachem. Ten program w którym teraz bierze udział to pic na wodę...Chociaż daje pogląd na jej osobę...
ROBERT
4 lata temu
ASEKSUALNA I G****A
Kcpr
4 lata temu
Jako jedna z niewielu uczestników tego pożal się Boże 'show', ma na tę błazenadę, lawinę buractwa i prostactwa prezentowaną przez polskich celebrytow, niejednokrotnie zaskakujacych nad wyraz niskim poziomem oglady i kultury osobistej, wyjebane. I popieram w stu procentach!!
gość
4 lata temu
jakich pieniędzy potrzebujesz Ty pusta babo do życia!!!! Fajnie bez kasy! oderwana od codzienności pusta g****a lalka
gość
4 lata temu
jakich pieniędzy potrzebujesz Ty pusta babo do życia!!!! Fajnie bez kasy! oderwana od codzienności pusta g****a lalka
gość
4 lata temu
widziałam i słyszałam różne głupie kobiety ale to jest okaz próżności,egoizmu. Najniższa krajowa i pokaz na co Cię stać
gość
4 lata temu
Razem z kupą do gupków i oby stres zmusił do pracy.
kevin75
4 lata temu
Ale pajęczak...brrrr a to zdjęcie z podniesioną sukienką aż mnie odrzuciło już wiem czym niegrzeczne dzieci straszyć!Swoją drogą to ma sens bo żaden facet hetero by nie poszedł na takie cóś...
gość
4 lata temu
Wyglada jednak, ze Kuba mial szczescie, bo Renata to fajna, oryginalna, naturalna i madra dziewczyna. Zycze szczescia!
gość
4 lata temu
Był leśny dziad i Renula, bardzo słabi oboje. Ona koślawa, bidula,  on skurczony we dwoje. Mieli chatkę pod lasem, ściany grzybem przeżarte,  trzymał w niej dziadek balkonik obok komórki na kartę. Żyli bardzo cnotliwie, nudnie, schludnie jak w niebie,  czemu ja się nie dziwię, bo przywykli do siebie. Tylko smutno im było, że umierać musieli,  że się wkrótce mogiłą skromne życie rozdzieli. I modlili się szczerze, dwie Matki Boskiej sługi, by kiedy śmierć ich zabierze, zabrała jedno po drugim. — ''Wprzód umrę! - rzęzi dziadek. - Jestem słabszy od ciebie, co chwila zaliczam upadek, zapłaczesz na pogrzebie!”-„Ja wprzódy, mój ty dziadku,  choć sikasz bez ustanku, to mnie zimna mogiła przykryje lada ranku!”. I tak sobie gwarzyli, przy kakałku z jajeczkiem, że się Kubuś nie spostrzegł, kiedy zgubił książeczkę. Renia sprawdza w komórce, czy tam zguba nie leży, rączki szybko zaciera ze śladami grabieży. Łup swój w dłonie chwyciła, z wdziękiem oślizgłej glisty, ale nagle pobladła - łup ! na glebę upadła, bo to były, niestety, jakieś tanie gazety z kuponami - Pampersy dla starego rencisty.
gość
4 lata temu
To nie hejt nie mam nic do powiedzenia, brak słów, jak można z pomocą fachowców tak wszystko spier... malutka jesteś emocjonalnie i tego nie uniosłaś, pozwoliłaś na obnażenie nie ciała ale niedojrzałej duszy. Wstawiłaś swój kwiatek na mróz. Przykro mi bo więdnie.
...
Następna strona