Trwa ładowanie...
Przejdź na

Woźniak: "Jestem kwoką od 12 lat. Ograniczyłam życie zawodowe dla dzieci"

72
Podziel się

"Realizowałam się w niewielkim stopniu. W największym stopniu byłam w domu z rodziną".

bCGMUNBx

Po roli policjantki Kasi z serialu "13 posterunek" Aleksandra Woźniak była u szczytu popularności. Zrezygnowała jednak z kariery dla macierzyństwa. W 2004 roku urodziła bliźnięta - córki Annę i Julię. Aktorka postanowiła wówczas całkowicie poświęcić się rodzinie.

Kwoką jestem niezmiennie od 12 lat i jak tylko moje dzieci przyszły na świat, ograniczyłam życie zawodowe tak, żeby się realizować w niewielkim stopniu i zarabiać na życie, ale w największym stopniu byłam po prostu w domu z rodziną. Dzieci są starsze i teraz mogę więcej czasu poświęcać na realizowanie swoich ambicji.

bCGMUNBz

Źródło: Newseria Lifestyle

bCGMUNCa
KOMENTARZE
(72)
gosc
4 lata temu
i tak dzieci nie docenią, tylko potem matki są sfrustrowane jak dzieciaki zaczynają żyć swoim życiem, wszędzie trzeba znaleźć złoty środek kobietki:)
gość
4 lata temu
Każdy żyje jak chce
gość
4 lata temu
jesli jej to pasowalo to ok
bCGMUNCb
gość
4 lata temu
Dajcie jej spokój. Tak się składa, że ja pokosztowalam tzw. kariery i mam porównanie z byciem tzw. kura domowa. Dzieki temu jako młoda osoba (37 la) wiem, ze prawdziwe szczęście daje tylko rodzina. Nie oszukujcie się. Zajęło mi to lata, ale teraz nie mam wątpliwości. Może dlatego też, że mam swoją pasję i z niej nie rezygnuję. Dzieci i kochający mąż. Zaufajcie mi☺
gość
4 lata temu
Kazdy niech robi co chce. Nikt nikomu nie moze narzucać swojej woli. Uwazam ze każda osoba jest inna, ma inny charakter , psychikę itp. Mozna dzieci lubiec poświęcać sie ale wszystko ma swoje granice nie za wszelka cenę. Dzieci to nie wszystko , nalezy zadbać rowniez o siebie.Kazdy staje sie wygodny i nikt cię nie doceni ani maz ani dzieci jak staniesz sie kuchta domowa.Moja dobra rada kobiety dbajcie o siebie bo nikt o was nie zadba.
Najnowsze komentarze (72)
gość
4 lata temu
mnie się z twarzy teraz bardziej podoba niż gdy była młoda.
gość
4 lata temu
no tak od razu mieć dwoje malutkich dzieci to harówka.
gość
4 lata temu
i bardzo dobrze, bo jako aktorka to mogła sobie "pograć" w 13 posterunku; mówić po polsku nie umie, zbrzydła i żadna z niej aktorka, dzieciom bardziej się przyda
gość
4 lata temu
zajęła się dziecmi i juz
gość
4 lata temu
zajęła się dziecmi i juz
gość
4 lata temu
Satysfakcja pozostanie pod warunkiem, ze nie było oczekiwań.
gość
4 lata temu
Te jej nogi w rajstopkach w 13 posterunku. Cos wspaniałego.
gość
4 lata temu
fajna jest ta aktorka
bCGMUNBT
gość
4 lata temu
lubie ja
gość
4 lata temu
lubie ja
gość
4 lata temu
lubie ja
aaa
4 lata temu
Dlaczego tyle osób krytykuje kobiety poświęcające się dla dzieci? Przecież to ich wybór. Są kobiety kochające podróże, imprezy albo żyjące tylko pracą a są takie, dla których najważniejsze są dzieci i chcą być przy nich gdy są małe. Niech każdy robi to, co go uszczęśliwia. Ja uwielbiam sama zajmować się swoimi dziećmi. A jeśli dla kogoś jest to "więzienie" to niech postawi na karierę ... kto co lubi :)
gość
4 lata temu
Ta jasne....poświęcenie...Raczej ról nie było dla tej "aktorki"
gość
4 lata temu
Kobiety bez dzieci najczęściej są najlepszymi aktorkami.Dzieci by je ograniczaly
...
Następna strona
bCGMUNCv