Trwa ładowanie...
Przejdź na

WPADKA DEKADY?! TVN "nadaje z New Jersey" na Ursynowie?

919
Podziel się

"Cała prawda całą dobę..." "Korespondent" TVN w slipkach w polskiej kuchni. Da się jeszcze bardziej ośmieszyć telewizję?

bDYPpetN

W trakcie wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych stacja TVN miała swojego korespondenta, który nadawał prosto z New Jersey. Dziennikarz relacjonował atmosferę, jaka panowała wśród wyborców, a także opowiadał na kogo zdecydowali się zagłosować jego znajomi... W studio na żywo widać było mężczyznę siedzącego w białej koszuli przed laptopem. Okna w jego mieszkaniu zostały dokładnie zasłonięte...

Uwierzyliście, że w telewizji pokazują prawdę? Niech Was nie zmyli lśniący stół w studio. W sieci wypłynął filmik nagrany w trakcie tego "nadawania z USA". Okazuje się, że "korespondent" TVN siedzi za stołem w majtkach i mówi z powagą na temat najważniejszych wyborów na świecie. Na oknie w kuchni widać puste butelki po polskim piwie. W momencie, gdy stwierdza, że w Stanach jest do dwóch lat, przebywający z nim w pokoju koledzy parskają śmiechem.

Z opisu filmiku wynika, że materiał został nagrany nie w Atlantic City, ale na warszawskim Ursynowie.

bDYPpetP

"Cała prawda, całą dobę".

bDYPpeuq
KOMENTARZE
(919)
gość
8 lat temu
JAKI KRAJ TAKIE BBC
gość
8 lat temu
Hahaha, polska xd
gość
8 lat temu
Tusk Vision Network się zbłaźnił!
bDYPpeur
gość
8 lat temu
Mastersuka w TVN może być tylko jedna!
Antek Muzykan...
8 lat temu
Co ŁĄCZY Waśniewską, Rozenek, Krupę, Gessler, Muchę, Siwiec, Kuźniara, Korwin-Piotrowską, Czubaszek, Grycanki, Wojewódzkiego i TVN? To, że wszystkie wymienione osoby są GWIAZDAMI lub BOHATERAMI licznych talk-show tej stacji. Ale jest coś jeszcze. Wszyscy wyżej wymienieni, łącznie z samą stacją telewizyjną byli tegorocznymi ULUBIEŃCAMI puudelka. Warto zauważyć, że żadna inna telewizja nie jest opisywana przez plotkarskie portale. Zapewne dlatego, że żadna inna nie ściąga do siebie takich ZER. Żadna inna nie ma dyrektora programowego, który publicznie wyśmiewa własnych widzów, nazywając ich LEMINGAMI. Żadna inna nie musiała stworzyć własnego DEKALOGU, by przerwać strumienie POMYJ, którymi publicznie oblewały się nawzajem wyżej wymienione „gwiazdy”. Żadna inna nie została założona na zlecenie i za pieniądze PRL-owskich SŁUŻB specjalnych (WSI). Żadna inna nie zatrudnia tyle SB-ckich POMIOTÓW, zapewniając im programy w prime time i kreując je na największe AUTORYTETY. Żadna inna nie MANIPULUJE na taką skalę swoimi widzami. Żadna inna nie wmawia lemingom (w interesie swoich założycieli i pracowników), że lustracja to wymysł OSZOŁOMÓW. Żadna inna nie propaguje tak nachalnie ABORCJI, operacji plastycznych i gejostwa, a wkrótce zapewne eutanazji. Żadna inna nie pokazuje tak antypolskich programów jak TW Wojewódzki Show, w którym FLAGA narodowa ląduje w psiej KUPIE. Żadna inna nie jest taką tubą propagandową pewnej ekipy, by zapracować sobie na rozwinięcie skrótu własnej nazwy jako Tusk Vision Network . Dlatego włącz myślenie, wyłącz TVN!
Najnowsze komentarze (919)
gość
2 lata temu
tvn do zamknęcia
nike frⲟm chi...
5 lata temu
nike from china seahawk jerseys cheap
cheap mlb jer...
5 lata temu
chedap mlb jerseys Milwaukee Brewers Jersey wholesale nfl jerseys
rplica wholes...
5 lata temu
replica wholesale New Jersey Devils rellica jerseys
nhl shop blac...
5 lata temu
nnhl shop black friday nfl shop cyber monday promo code nhl shop black friday
led candles
8 lat temu
Girl I just wanna see you strip !!!!! led candles
ZG
8 lat temu
Bez sensu, przecież on jest tylko gościem na wizji a nie dziennikarzem. Wprowadził w błąd dziennikarzy, stacje TVN i ludzi oglądających relacje podając ze jest z New Jersey. Stacja nie ma możliwości kontroli ze nadaje z USA. I to nie jest dziennikarz TVN bezsensu film...
gośc
8 lat temu
ale jaja jak balony
bDYPpeuj
gośc
8 lat temu
ale jaja jak balony
It is amazing...
8 lat temu
It is amazing that semoone such as Dag is willing to invest time in helping other less fortunate than himself when he doesn't have to. I am a new member of N St village and have recently become homeless due to the fact that I am a full time student studying respiratory therapy and unable to work a full time job at the same time because of my demanding school schedule and the fact that I attend clinicals rotations twice a week. Because of my limited income I can't pay much rent, so the family that I do have in the area doesn't want me to live with them because I can't contribute that much and the friend that I have been staying with has become very Intolerable as far as a negative attitude and no understanding when it comes to the amount of time that I have to put in to study. I'm not on drugs but I do suffer from depression and I just want a chance to make it through this last year of school, because I have come so far. I think N Street Village is a wonderful place and I hope I can get the assistance I need to accomplish my goals. Please keep me in your prayers ..my name is Michelle Johnson and I attend The University of the District of Columbia majoring in Respiratory Therapy.
Din blogg e4r...
8 lat temu
Din blogg e4r je4tte bra verkligen Tkr det e4r kul att le4sa om dig som tkr att ladnet e4r mysigt och se5.Sje4lv har jag trf6ttnat och kmr flytta till storstaden om en vecka.Se5 du e4r typ en motsatts mot mig. Se5 det e4r je4tte intressant och bra blogg!
Ja det e4r ve...
8 lat temu
Ja det e4r verkligen skf6nt att vara helt sje4lv ibnald. Det behf6vs! Vad kul att du ne4mner hund, ff6r det har jag te4nkt pe5 je4ttemycket sedan jag flyttade hit. Har ju alltid velat haft en hund, och nu ne4r jag bor se5he4r se5 kan man ju verkligen ha en hund. Jag kollar varje dag pe5 hundannonser och le4ser om olika raser osv. Jag har nog te4nkt att skaffa mig en hund sen, men dom kostar ju se5 mycket. Det e4r inte billigt att ha en hund, och sen blir man ju ganska bunden som du se4ger. Men jag tror det e4r ve4rt det =)Hoppas allt e4r bra med dig! Ha en je4ttebra vecka!Kramar!
Informacif3n ...
8 lat temu
Informacif3n Bitacoras.com Valora en Bitacoras.com: Karkfa, la serie infantil de TVN Chile, con Raquel ?Kel? Calderf3n, hija de Raquel Argtandof1a este1 de Lunes a Viernes ena0Nickelodeon. La serie es sobre un grupo de compaf1eros que crea un grupo mcasuil para juntar dinero par
kobe bryant s...
8 lat temu
As a Newbie, I am always searching online for articles that can aid me. Thank you kobe bryant shoes http://kobebryantshoes.webnode.com/
...
Następna strona
bDYPpeuL