Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wróblewska wspomina: "Chodziłam z tatą do kina. Mama LUBOWAŁA SIĘ SPRZĄTANIEM w domu!"

110
Podziel się

"Miała wtedy spokój" - przekonuje. Jest z aż tak "tradycyjnej" rodziny? Julka chyba nie lubuje się w obowiązkach domowych.

bEgjIeHp

Julia Wróblewska zadebiutowała w wieku 8 lat w komedii romantycznej Tylko mnie kochaj, później zaś dołączyła do obsady M jak miłość, gdzie do dziś wciela się w postać Zosi. Można więc śmiało stwierdzić, że niemal dosłownie dorastała na oczach polskich widzów. Wróblewska zdradziła www._przeAmbitni.pl_, że znalazła się na castingu do Tylko mnie kochaj za sprawą cioci. Mama celebrytki nie marzyła o tym, by córka spełniała się w aktorstwie.

Są rodzice, którzy ciągają dzieci po castingach, moja mama była całkowicie przeciwna. Ciocia przekonywała mamę. Miałam do tego obojętny stosunek. Nie rozumiałam, że to będzie taka duża rola. Chodziłam z tatą do kina, moja mama lubowała się sprzątaniem w domu, bo miała wtedy spokój. Na premierę przyszła cała rodzina.

Jest z aż tak "tradycyjnej" rodziny? Julka chyba nie lubuje się w obowiązkach domowych.

bEgjIeHr
bEgjIeHS
KOMENTARZE
(110)
gość
4 lata temu
No tak, bo każda kobieta "lubuje się" w obowiązkach domowych... I na pewno jej matka robiła to z czystej przyjemności... Rany, nie da się tego nawet czytać
gość
4 lata temu
O rany. Ależ ona jest głupiutka. Jako dziecko wygladała nawet na bystra, chyba wychowanie jednak poszło rodzicom nie tak.
gość
4 lata temu
Musiala sie lubowac bo zamiast jej pomoc, robilas z siebie gwiazde telewizji. Serio, jesli ta dziewczy a chce udzielac wywiadow, niech zatrudni jakiegos speca od wizerunku bo inaczej kiepsko to widze
bEgjIeHT
Hater
4 lata temu
Ona jest zalosna😬
gość
4 lata temu
Porażka
Najnowsze komentarze (110)
gość
4 lata temu
Małe to i głupie
gość
4 lata temu
Patrzcie. Takie mogą być efekty wypicia nawet jednego kieliszka alkoholu 3-4 tygodnie od zapłodnienia. Alkohol zaburza wtedy formowanie się embrionu. Stąd upośledzenie i dysmorfia twarzy. O FAS bardzo łatwo. Jeden kieliszek. Dziewczyny, zawsze róbcie test ciążowy jeśli planujecie wypicie jakiegokolwiek alkoholu a jest dzień spodziewanej miesiączki lub chwila po.
gość
4 lata temu
Jak miała 8 lat to z jej zachowania można było się pośmiać, teraz już można ubolewać że taka z niej kretynka, chlapie cały czas bez zastanowienia mimo że do powiedzenia nic nie ma. Rodziców nie szanuje, na pewno mamie nigdy nie pomogła ta gwiazda bo mama przecież lubuje się w sprzątaniu i obowiązkach domowych, może jeszcze jej pokój sprząta
gość
4 lata temu
Lubowała bo musiała ot i cały dowcip.
Joanna
4 lata temu
Ta i ciotka zdała właśnie maturę?
WroblewskaIdi...
4 lata temu
Ona już po sprawie z lisem powinna ucichnąć.
gość
4 lata temu
Lubowac sie w czyms niedouczona maturzystko o urodzie gnoma
gość
4 lata temu
Powinna i Ona polubowac.......porządki i to wszędzie. .
bEgjIeHL
gość
4 lata temu
Zajmij się lepiej tym czym twoja mama.
gościóva
4 lata temu
Szkoda, że Julka się nie lubuje w używaniu neuronów...IQ ameby
gość
4 lata temu
Czy dużo jeszcze o tym gnomie?
Juleczka
4 lata temu
Julka, zrób sobie zęby, bo masz krzywy zgryz. BlĄdynka.
gość
4 lata temu
Nie wiem czy to miało być zabawne ale wyszło na to że poniżyła publicznie własną matkę. Po co w ogóle to mówiła? Rozumiem jakby miała 13 lat ale DOROSŁA dziewczyna.
gość
4 lata temu
Niech ona już lepiej zamilknie
...
Następna strona
bEgjIeIn