Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wróżbita Maciej odpowiada Minge: "Powiedziałem, że się znamy, nie mówiłem, że jest MOJĄ KLIENTKĄ!"

60
Podziel się:

Ewa sama przyznała, że korzysta z jego "porad"... To w sumie wiele wyjaśnia.

Wróżbita Maciej lubi się chwalić, że gdy stał się znany, wśród jego klientów pojawiły się znane osoby i gwiazdy telewizji. Zobacz: Wróżbita Maciej: "Wróżę znanej projektantce, AKTORCE Z TVN-u..."

Ostatnio pochwalił się znajomością z Ewą Minge. Od razu pojawiły się spekulacje, że kontrowersyjna projektantka korzysta z jego usług. Minge w mocnych słowach skrytykowała go za ujawnienie "prywatnych informacji". W wydanym oświadczeniu przyznała jednak, że udzielał jej porad. Wróżbita broni się teraz, że on wprost tego nie napisał, a Ewa sama się skompromitowała.

Wynikła przykra dla mnie sytuacja. Powiedziałem, że znam się z Ewą Minge, ale nie mówiłem, że jest moją klientką. Ewa napisała oświadczenie, miała pretensje do mnie, jak mogę ujawniać prywatność. Ona napisała, że korzystała z moich usług, a ja tylko powiedziałem, że się znamy.

Gratulujemy wyboru doradcy. To wiele tłumaczy.

Źródło: WideoPortal/x-news

KOMENTARZE
(60)
Anna
6 lat temu
Karty decyduja o zyciu. Swiat zwariowal
gość
6 lat temu
On mi wyglada na zboczeńca
Ewa
6 lat temu
Nie wiem czy ktoś też ma tak jak ja - poważnie- patrząc na tę panią mam wrażenie że usta i wogóle cała twarz EKSPLODUJE.Boli patrzenie.A oczu już od zbotoksowania nie widać.Przerażające !!!!!!!!!'m
gość
6 lat temu
Chorzy zdemonizowani ludzie
gość
6 lat temu
widzial go ktos z jakakolwiek dziewczyna?
Najnowsze komentarze (60)
gość
6 lat temu
Maciej myje się żółtym serem?
gość
6 lat temu
Tarocistą też jest marnym. Używa często Rider-Waite tarot, lub inne talie, które mają obrazki na Arkanach Mniejszych (na starych klasycznych taliach tego nie ma). Dlaczego? Bo tak naprawdę nie zna do końca znaczenia kart, tylko opowiada, co widzi na obrazku. Jak opowiada te swoje "interpretacje". to każdy znający się na tarocie od razu słyszy, że tak naprawdę jego wiedza na temat tarota jest na bardzo niskim poziomie. To jest przyczyna, że jego wróżby mają bardzo słabą sprawdzalność.
gość
6 lat temu
chwalipieta...nie lubie go...a Minge...zaraz sie rozpadnie od tych operacji plastycznych..
freeman K
6 lat temu
Jeszcze raz zdzwoni mi na komórkę ten cały wróżbita, albo przyśle kolejnego SMSa, to oskarżę ciula o stalking!
gość
6 lat temu
to gejuch.jego menago to jego facet.ale masz rację,to obślizgły gość.
gość
6 lat temu
Straszne, jak ta Pani wygląda... :(
gość
6 lat temu
Nie cierpię tego dupka Macieja, sam się wychwala jaki on mądry jakie ma powodzenie w tvn, to typowy bufoniasty narcyz. Dziwię się ludziom którzy proszą go o poradę, dla mnie i moich znajomych to żałosny świr.
gosc
6 lat temu
Czy musicie od rana pokazywać to straszydło Minge?
gość
6 lat temu
Czy musicie od rana pokazywać to straszydło Minge?
dsds
6 lat temu
nawet wróżbita siem jej wyparł..:)
gość
6 lat temu
PRZEPOWIEDNIA MACIEJA Z 2012 ROKU NA TEMAT NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW, CZYLI TYCH Z 2015 TO JEST NA ONECIE KAŻDY MOŻE PRZECZYTAĆ: - To bawmy się dalej i proszę powiedzieć, czy Donald Tusk i PO wygrają kolejne wybory parlamentarne? - Jest bardzo dużo szansa. Karty pokazują, że tak. Dużym zaufaniem kraju cieszy się pan Donald i PO. Oni mają szansę wygrać najbliższe wybory. LUDZIE JAK MOGLIŚCIE UWIERZYĆ, ŻE CHORY NA MITOMANIĘ MACIEJ UMIE WRÓŻYĆ? MACIE CZARNO NA BIAŁYM, ŻE KŁAMIE. WALNĄ PRZEPOWIEDNIĄ JAK ŁYSY O ASFALT. PLATFORMA WYGRA WYBORY, BUHAHAHAHA
gość
6 lat temu
PRZEPOWIEDNIA MACIEJA Z 2012 ROKU NA TEMAT NAJBLIŻSZYCH WYBORÓW, CZYLI TYCH Z 2015 TO JEST NA ONECIE KAŻDY MOŻE PRZECZYTAĆ: - To bawmy się dalej i proszę powiedzieć, czy Donald Tusk i PO wygrają kolejne wybory parlamentarne? - Jest bardzo dużo szansa. Karty pokazują, że tak. Dużym zaufaniem kraju cieszy się pan Donald i PO. Oni mają szansę wygrać najbliższe wybory. I CO? JAJCO. NIE UMIESZ WRÓŻYĆ. PRZESTAŃ SIĘ BŁAŹNIĆ.
gość
6 lat temu
Chory królik Maciej i ciemniaki z tvn.
gość
6 lat temu
A ten szarlatański f**t niech przestanie dzwonić do mnie na telefon komórkowy.Cooo??klienteli brak??O D P I E R .. O L się trepie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie