Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wściekły Kaczyński w Sejmie: "Nie wycierajcie MORD ZDRADZIECKICH nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, ZAMORDOWALIŚCIE, jesteście kanaliami!"

1123
Podziel się

Debatowano - a raczej próbowano debatować - nad zmianami w Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Prezesowi nerwy puściły po słowach Borysa Budki z Platformy Obywatelskiej, który odwołał się do Lecha Kaczyńskiego oraz jego szacunku dla trójpodziału władzy.

bCNNgSwR

Od poniedziałku w całej Polsce trwają protesty przeciwko upartyjnieniu polskiego systemu sądownictwa. Prawo i Sprawiedliwość zmiany w Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa chce przeprowadzić przez Sejm w trybie błyskawicznym - pierwsze i drugie czytanie odbyło się wczoraj. Obradowano do późnej nocy, a emocje sięgały zenitu.

Podczas drugiego czytania poselskiego projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym, rozpętała się burzliwa debata. Po słowach Borysa Budki z Platformy Obywatelskiej, który odwołał się do Lecha Kaczyńskiego oraz jego szacunku dla trójpodziału władzy, wystąpił Jarosław Kaczyński. Wszedł na sejmową mównicę, zaczynając swoje wystąpienie od słów: "Panie Marszałku, ja bez żadnego trybu", atakując i oskarżając polityków opozycji o śmierć brata:

Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata - grzmiał wściekły z mównicy. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami!

bCNNgSwT

Platforma Obywatelska już zapowiedziała, że jeżeli prezes Kaczyński nie przeprosi za swoje słowa, to nie wyklucza skierowania sprawy do prokuratury i sądu.

bCNNgSwZ
bCNNgSxu
KOMENTARZE
(1123)
gość
3 lata temu
Jemu ewidentnie coś dolega....
gość
3 lata temu
Ten człowiek jest chory z nienawisci. Z polskiej sceny politycznej urządził swój własny folwark.
gość
3 lata temu
To sie chyba nazywa pomowienie. Jakos pis zadnej winy opozycji nie udowodnil do tej pory. Nie mozna tak poprostu kogos obwiniac o morderstwo, niech sie wreszcie Kaczynski ogarnie albo zrezygnuje z zycia publicznego
bCNNgSxv
gość
3 lata temu
Zle go wychowali na resortowym Żoliborzu.
gość
3 lata temu
Prezesowi przestały wtedy tabletki działać.
Najnowsze komentarze (1123)
Justine
rok temu
Powiedział prawdę. Tylko co najmniej 5 lat za późno.
Szach
3 lata temu
Szaleńcy to rządzili 8 lat. Boją się prawy i spadną z krzeseł PO i nowoczesna
Szach
3 lata temu
i dobrze powiedział, ponieważ PO i nowoczesna do zdrajcy dużo obiecali i nic nie zrobili. Teraz to Pis ma wszystkie karty i niech tym PO dadzą w jaja. YES
gość
3 lata temu
Hahaha, PO nie wyklucza skierowania sprawy do prokuratury i sądu, trzeba się pospieszyć Panie i Panowie posłowie.Lada chwila to będzie Sąd i Prokuratura Prezesa , jak wszystko inne :sejm, senat, premier, prezydent, prokuratura ,sąd itd.
gość
3 lata temu
powinien przejśćna emeryturę i zają kotemć się
gość
3 lata temu
Polską rządzi szaleniec. Poczytajcie sobie jak wygląda zwykły dzień Kaczyńskiego. On nie ma pojęcia o codzienności Polaków. Nawet gacie mu kupują jego sługusy min. Janina Grass od której swego czasu pożyczył 140 tys. zł. Poczytajcie...biedny człowieczek.
gość
3 lata temu
Kaczyński ma cały czas zadrę w sercu po stracie brata. Ale to go nie usprawiedliwia ,żeby obrażać i znieważać Posłów RP. Mimo wszystko Kaczyński powinien poddać się terapii psychicznej by wreszcie się pogodzić się ze śmiercią brata. No cóż bratu bliżniakowi trudno się żyje bez brata bliżniaka . I tu tkwi problem. Naukowcy już dawno to stwierdzili. Panie Kaczyński bardzo Panu współczuję ,że stracił brata ale uważam ,że obecnie działa Pan na szkodę Polski .
gość
3 lata temu
jemu nic nie dolega oprócz nienawiści!! szykował się do tego jak Billaden na New YORK!!!wszystko przygotował i czekał na moment.daliście mu władzę to teraz się z nim p***d.....ie!!!tu nie chodzi tylko o wybory,on na to czekał latami i doczekał,jak nie p***d.....e na zawał to po Polsce bedzie
bCNNgSxn
gość
3 lata temu
Odrzucony przez ojca. U matki zawsze na drugim planie jako syn nieposłuszny i dokuczający bratu. Zazdrosny o naukowe i polityczne sukcesy brata. Sam, zawsze sam. Ulokował swe uczucia w kocie. Wreszcie znalazł ujście swego żalu i osamotnienia w polityce. Znienawidzony przez rodaków Sam uzależnił się od nienawiści. Czy chciałbyś być na jego miejscu? Na konieć tęsknota i żałość. Niczym nie usprawiedliwiony efekt ostatniej rozmowy i ostatniej rady. Bądźcie litościwi choć i na to też nie zasługuje.
gość
3 lata temu
Proponuje zrzutke na beton, zalac ich wszystkich tam na tej ich polowce sali i bedzie znowu spokoj.
gość
3 lata temu
Ludzie jest mi smutno, bylam dumna z Polski do wczoraj.
gość
3 lata temu
Panie Kaczynski Pan jest naprawde psychicznie chory.
gość
3 lata temu
Sam wyraz twarzy nadaje się do leczenia w zamknięciu
gość
3 lata temu
Ile jeszcze kanalie będa dokuczać temu człowiekowi . Zdrajcy sprząta po was te wszystkie wasze przekręty , złodziejstwa , oszustwa
...
Następna strona
bCNNgSxP