Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Wstrząsające nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany! "Zatrzymana próbowała KOPAĆ SZYBY w samochodzie"

850
Podziel się

Na filmie policjanci z Florydy potwierdzają, że Montana został dotkliwie pogryziony w ręce i nogi.

Wstrząsające nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany! "Zatrzymana próbowała KOPAĆ SZYBY w samochodzie"
(M.C.S.O.)
bCwWxyrV

19 grudnia Ilona Felicjańska i Paul Montana trafili do aresztu na Florydzie po zarzutem "naruszenia nietykalności cielesnej". Para miała tam spędzić trzy tygodnie, jednak udało im się wyjść po tym, jak znajomi wpłacili za nich kaucję w wysokości trzech tysięcy dolarów.

Aktualnie małżonkowie czekają na rozprawę, która ma się odbyć 9 stycznia. Po wyjściu z aresztu Ilona i Paul zaczęli bagatelizować całe wydarzenie, publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z policyjnej kartoteki i "natchnione", filozoficzne wpisy, które następnie kasowali.

bCwWxyrX

Małżonkowie zapowiedzieli też, że rozważają pozwanie policji i więzienia w Key West. Nie jest jasne, na jakiej podstawie, ponieważ z dostępnych w mediach informacji wynika, że to Paul Montana wezwał policję, twierdząc, że został agresywnie zaatakowany przez żonę.

Super Express, który dotarł do nagrania z feralnej nocy, podaje, że na komisariacie Paul miał zeznać, iż "Ilona biła go w głowę, a on oddał jej uderzeniem w twarz".

Na nagraniu, które tabloid umieścił w serwisie YouTube widzimy Ilonę i funkcjonariusza policji w pokoju hotelowym. Była modelka ma na sobie t-shirt i czapkę. Policjant odwraca Ilonę i zakuwa jej ręce w kajdanki, po czym zwraca się do niej po angielsku z prośbą o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia. Aby Ilona zrozumiała pytania, policjant korzysta z tłumacza w telefonie. Celebrytka, niewyraźnie odpowiada: "Ilona Montana, 30 maja 1973. Nie mieszkam w Ameryce, przyjechałam odwiedzić, zobaczyć... turystycznie".

bCwWxysd

Policjant pyta też, skąd na ciele Paula ślady po ugryzieniach. "Nie wiem" - mówi Felicjańska.

Tymczasem Paul Montana siedzi na ganku z puszką piwa. Funkcjonariusz zwraca się do niego: "Powiedziałeś, żeby cię aresztować? To wstań i złóż ręce z tyłu." Montana niechętnie wstaje, dopijając piwo, po czym także zostaje zakuty w kajdanki. Akcji przypatrują się z ulicy przypadkowi przechodnie.

"Połóż nogi na ziemi. Masz ślady ugryzień na nogach i na ramionach. Zrobię im zdjęcia. Ona zostanie aresztowana za pobicie. Nie ma żadnych śladów na ciele" - informuje policjant.

Następnie funkcjonariusz dokładnie oświetla latarką miejsca po ugryzieniach na ciele Montany i fotografuje je. Paul i Ilona zostają umieszczeni w radiowozie.

bCwWxyse

Po przyjeździe na komisariat Ilona ma problem z wyjściem z radiowozu. Zniecierpliwiony policjant mówi do niej: "Daj mi swoją pie...loną rękę!", po czym wyciąga ją z samochodu. Ilona zanosi się płaczem.

"Zatrzymana próbowała kopać szyby w samochodzie" - mówi policjant.

Film kończy się, gdy Felicjańska w kajdankach wchodzi do windy na komisariacie. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

bCwWxysf
bCwWxysg
bCwWxysy
KOMENTARZE
(850)
Klub AAA
5 miesięcy temu
Biorąc pod uwagę że to stara pijaczka nie ma tu nic szokującego
Olcia
5 miesięcy temu
Biedni ludzie, ktoś im powinien pomóc. Najlepiej psychiatra
Ela
5 miesięcy temu
Ale ma tych zdjęciach wyszli a Felicjańska jak nawalona
bCwWxysz
Człowiek
5 miesięcy temu
Dla mnie jest to nie tyle sensacyjne co bardzo smutne nagranie. Tak na marginesie, ja to się dzieje, że materiały operacyjne policji trafiają do internetu?
kasiek
5 miesięcy temu
niektórzy to potrafią zaszaleć, żeby pojechać do USA (za niemałe pieniądze), upić sie, pobić sie, pogryźć, zadzwonić po policje i trafić do aresztu, a potem całować i wylegiwać na plaży z cudownym mężem. Nie pojmę!!!!
Najnowsze komentarze (850)
k4rol
5 miesięcy temu
Felicjanska była absolutnie na topie. Miss vice.. Na każdy temat.. Playboy... jak łatwo życie/ wydaje się że bliscy, kochani może dać czlowiekowi tyle bólu cierpienia ze się wypada na duży aut.. przykre i życiowe. Zdróweczka Ilcia :* <3
WSTYD
5 miesięcy temu
ala
Nat
5 miesięcy temu
Jaki oni sie tam dostali nie wiem 🤷🏻‍♀️
Bbbbb
5 miesięcy temu
Ale dno!!! Patologia większa nóż na szmulkach
Twoj Nick
5 miesięcy temu
O jaki upadek, co za dno
Ola
5 miesięcy temu
Ona nie umie angielskiego 😕
joko
5 miesięcy temu
chora kobieta niestety a już myślałam że wyszła z tych uzależnień....
Nika
5 miesięcy temu
Paweł też ma dziecko. Nikt o tym nie pisze. Dlaczego? Dwoje pogubionych ludzi, którzy pewnie się nie lubią. Po co złe słowa? Każdy może być w tym samym miejscu, jeśli sprzeda prywatność. Cena popularności?
bCwWxysr
Nik
5 miesięcy temu
Biorąc pod uwagę to, że Paweł jest uzależniony od innych używek od wielu lat... Ona też. I tak skończy się rozwodem, tv śniadaniową, wywlekaniem spraw prywatnych i przemocy, a może kolejną książką o byciu w toksycznym związku i piciu... Niektórzy są znani z tego, że są znani... Dlaczego to ujrzało światło dnia? Pomyślcie, chyba tak chcieli. Nie ważne jak mówią.. A mogli zrobić dużo dobrych rzeczy razem. Z "miłości"... chociaż ratować zwierzaki w płonącej Australii. Byliby niezapomniani. Było, minęło.
...
5 miesięcy temu
Patologia w dobrych ciuchach
Booo
5 miesięcy temu
Lady Kielona - Wiecznie-Nawalona.
Hohoho
5 miesięcy temu
Kielonka jak sie dzisiaj czujesz? Kacyk czy zjaździk?
Nik
5 miesięcy temu
Nie rozumiem, co jest wstrząsającego w nagraniu? Spokój, nuda, nic się nie dzieje, nikt nie krzyczy, nie wymachuje bronią, nie używa gazu, pałek, siły... Chyba nie widzieliście, jak policja potrafi obchodzić się z aresztowanymi...
ja79
5 miesięcy temu
patologia, wstyd i hańba
...
Następna strona
bCwWxysT