Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Wstrząsające nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany! "Zatrzymana próbowała KOPAĆ SZYBY w samochodzie"

850
Podziel się:

Na filmie policjanci z Florydy potwierdzają, że Montana został dotkliwie pogryziony w ręce i nogi.

Wstrząsające nagranie z aresztowania Ilony Felicjańskiej i Paula Montany! "Zatrzymana próbowała KOPAĆ SZYBY w samochodzie"
(M.C.S.O.)

19 grudnia Ilona Felicjańska i Paul Montana trafili do aresztu na Florydzie po zarzutem "naruszenia nietykalności cielesnej". Para miała tam spędzić trzy tygodnie, jednak udało im się wyjść po tym, jak znajomi wpłacili za nich kaucję w wysokości trzech tysięcy dolarów.

Aktualnie małżonkowie czekają na rozprawę, która ma się odbyć 9 stycznia. Po wyjściu z aresztu Ilona i Paul zaczęli bagatelizować całe wydarzenie, publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcia z policyjnej kartoteki i "natchnione", filozoficzne wpisy, które następnie kasowali.

Małżonkowie zapowiedzieli też, że rozważają pozwanie policji i więzienia w Key West. Nie jest jasne, na jakiej podstawie, ponieważ z dostępnych w mediach informacji wynika, że to Paul Montana wezwał policję, twierdząc, że został agresywnie zaatakowany przez żonę.

Super Express, który dotarł do nagrania z feralnej nocy, podaje, że na komisariacie Paul miał zeznać, iż "Ilona biła go w głowę, a on oddał jej uderzeniem w twarz".

Na nagraniu, które tabloid umieścił w serwisie YouTube widzimy Ilonę i funkcjonariusza policji w pokoju hotelowym. Była modelka ma na sobie t-shirt i czapkę. Policjant odwraca Ilonę i zakuwa jej ręce w kajdanki, po czym zwraca się do niej po angielsku z prośbą o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia. Aby Ilona zrozumiała pytania, policjant korzysta z tłumacza w telefonie. Celebrytka, niewyraźnie odpowiada: "Ilona Montana, 30 maja 1973. Nie mieszkam w Ameryce, przyjechałam odwiedzić, zobaczyć... turystycznie".

Policjant pyta też, skąd na ciele Paula ślady po ugryzieniach. "Nie wiem" - mówi Felicjańska.

Tymczasem Paul Montana siedzi na ganku z puszką piwa. Funkcjonariusz zwraca się do niego: "Powiedziałeś, żeby cię aresztować? To wstań i złóż ręce z tyłu." Montana niechętnie wstaje, dopijając piwo, po czym także zostaje zakuty w kajdanki. Akcji przypatrują się z ulicy przypadkowi przechodnie.

"Połóż nogi na ziemi. Masz ślady ugryzień na nogach i na ramionach. Zrobię im zdjęcia. Ona zostanie aresztowana za pobicie. Nie ma żadnych śladów na ciele" - informuje policjant.

Następnie funkcjonariusz dokładnie oświetla latarką miejsca po ugryzieniach na ciele Montany i fotografuje je. Paul i Ilona zostają umieszczeni w radiowozie.

Po przyjeździe na komisariat Ilona ma problem z wyjściem z radiowozu. Zniecierpliwiony policjant mówi do niej: "Daj mi swoją pie...loną rękę!", po czym wyciąga ją z samochodu. Ilona zanosi się płaczem.

"Zatrzymana próbowała kopać szyby w samochodzie" - mówi policjant.

Film kończy się, gdy Felicjańska w kajdankach wchodzi do windy na komisariacie. Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(850)
Klub AAA
4 lata temu
Biorąc pod uwagę że to stara pijaczka nie ma tu nic szokującego
Olcia
4 lata temu
Biedni ludzie, ktoś im powinien pomóc. Najlepiej psychiatra
Ela
4 lata temu
Ale ma tych zdjęciach wyszli a Felicjańska jak nawalona
Człowiek
4 lata temu
Dla mnie jest to nie tyle sensacyjne co bardzo smutne nagranie. Tak na marginesie, ja to się dzieje, że materiały operacyjne policji trafiają do internetu?
kasiek
4 lata temu
niektórzy to potrafią zaszaleć, żeby pojechać do USA (za niemałe pieniądze), upić sie, pobić sie, pogryźć, zadzwonić po policje i trafić do aresztu, a potem całować i wylegiwać na plaży z cudownym mężem. Nie pojmę!!!!
Najnowsze komentarze (850)
k4rol
4 lata temu
Felicjanska była absolutnie na topie. Miss vice.. Na każdy temat.. Playboy... jak łatwo życie/ wydaje się że bliscy, kochani może dać czlowiekowi tyle bólu cierpienia ze się wypada na duży aut.. przykre i życiowe. Zdróweczka Ilcia :* <3
WSTYD
4 lata temu
ala
Nat
4 lata temu
Jaki oni sie tam dostali nie wiem 🤷🏻‍♀️
Bbbbb
4 lata temu
Ale dno!!! Patologia większa nóż na szmulkach
Twoj Nick
4 lata temu
O jaki upadek, co za dno
Ola
4 lata temu
Ona nie umie angielskiego 😕
joko
4 lata temu
chora kobieta niestety a już myślałam że wyszła z tych uzależnień....
Nika
4 lata temu
Paweł też ma dziecko. Nikt o tym nie pisze. Dlaczego? Dwoje pogubionych ludzi, którzy pewnie się nie lubią. Po co złe słowa? Każdy może być w tym samym miejscu, jeśli sprzeda prywatność. Cena popularności?
Nik
4 lata temu
Biorąc pod uwagę to, że Paweł jest uzależniony od innych używek od wielu lat... Ona też. I tak skończy się rozwodem, tv śniadaniową, wywlekaniem spraw prywatnych i przemocy, a może kolejną książką o byciu w toksycznym związku i piciu... Niektórzy są znani z tego, że są znani... Dlaczego to ujrzało światło dnia? Pomyślcie, chyba tak chcieli. Nie ważne jak mówią.. A mogli zrobić dużo dobrych rzeczy razem. Z "miłości"... chociaż ratować zwierzaki w płonącej Australii. Byliby niezapomniani. Było, minęło.
...
4 lata temu
Patologia w dobrych ciuchach
Booo
4 lata temu
Lady Kielona - Wiecznie-Nawalona.
Hohoho
4 lata temu
Kielonka jak sie dzisiaj czujesz? Kacyk czy zjaździk?
Nik
4 lata temu
Nie rozumiem, co jest wstrząsającego w nagraniu? Spokój, nuda, nic się nie dzieje, nikt nie krzyczy, nie wymachuje bronią, nie używa gazu, pałek, siły... Chyba nie widzieliście, jak policja potrafi obchodzić się z aresztowanymi...
ja79
4 lata temu
patologia, wstyd i hańba
...
Następna strona