Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Z archiwum Pudelka: siedem lat temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zadebiutowali jako para!

215
Podziel się

Poszli do kina, gdzie "karmili się żelkami". Pamiętacie jeszcze te czasy?

Z archiwum Pudelka: siedem lat temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zadebiutowali jako para!
Siedem lat od debiutu Rozenek i Majdana na Pudelku (ONS, pudelek)
bDYAKsRh

Biorąc pod uwagę idealny wizerunek i potencjał reklamowy małżeństwa Majdanów, trudno uwierzyć w to, że kiedyś byli oddzielnymi bytami. Tymczasem dokładnie 19 listopada przypada na Pudelku niezwykła rocznica debiutu Gosi RozenekRadka Majdana jako pary. Równo siedem lat temu (!) informowaliśmy nieco zaskoczeni, że Perfekcyjna Pani Domu i były piłkarz mają się ku sobie.

Przypomnijmy ten wiekopomny tekst: Rozenek romansuje z... Radkiem Majdanem?!

Były to nieśmiałe początki ich związku, który obydwoje starali się utrzymywać w tajemnicy tak długo, jak to tylko było możliwe. Przed bystrym wzrokiem Pudelka jednak mało co jest w stanie się ukryć, więc siedem lat temu jako pierwsi opisaliśmy kinową randkę Gosi i Radka.

bDYAKsRj

Poszli do galerii handlowej w podwarszawskich Jankach, gdzie... karmili się żelkami. I intymnie, i smakowicie - pisaliśmy.

Świetnie się razem bawili, podczas seansu szeptali do siebie, trzymali się za ręce i karmili żelkami - mówił wówczas nasz informator.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ćwiczę swoje role z Radosławem"

Faktycznie, wypad do Janek był chyba podyktowany głównie względami praktycznymi: Rozenek i Majdan nie chcieli bowiem zostać zauważeni przez paparazzi. Dochodziło nawet do tego, że Radek pakował Gosię do bagażnika i zawoził do swojego garażu, żeby tylko nikt nie łączył ich razem.

bDYAKsRp

Umawialiśmy się więc w parku, koleżanka przywoziła Małgorzatę, otwierałem drzwi mojego samochodu, ona wskakiwała na tylne siedzenie, przykrywałem ją kocami i jechaliśmy do mojego garażuwspominał niedawno Radosław.

Gosia i Radek poznali się na premierze filmu Mój biegunMaćkiem Musiałem (październik 2013). Inicjatywę wykazał Majdan, który wziął od Rozenek numer telefonu i obiecał, że się odezwie. Gosia jednak była przekonana, że chodzi mu o jakąś współpracę zawodową, a nie sprawy natury matrymonialnej, dlatego na pierwszej randce w ogóle nie wyglądała perfekcyjnie:

Nie wystroiłam się na randkę, miałam podarte jeansy. Podjechał wystrojony Radosław jak na ślub! I ja tak patrzę na niego w podartych jeansach i t-shircie i mówię: "Ale to nie randka"', a on powiedział: "Jak to nie randka?" - wspominała kiedyś w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Resztę pomińmy pełnym szczęścia milczeniem.

bDYAKsRq

Małgorzata Rozenek (nazwisko panieńskie Kostrzewska, po pierwszym mężu Bukaczewska) wyszła za mąż za Radosława Majdana (byłego męża Sylwii KoperkiewiczDoroty Rabczewskiej) 10 września 2016 roku.

Pudelek życzy dużo miłości!

bDYAKsRr
bDYAKsRK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(215)
aldi czarna
6 miesięcy temu
Ja uważam że super z nich para kochają się i bardzo się dobrali i są szczęśliwi!
dan
6 miesięcy temu
no i fajnie... gratulacje.. ja im kibicuje :)
Happy
6 miesięcy temu
Co jak co, ale widać, że miłość i dobry seks, dobrali się. Gratulacje!!
bDYAKsRL
Pani
6 miesięcy temu
Fajna para dużo miłości i szczęścia życzę
Praqda
6 miesięcy temu
Super Coraz ładniejsza
Najnowsze komentarze (215)
Pytia
5 miesięcy temu
piękna zakochana ona, pięknie zakochany w niej on, piękna miłość. piękna córeczka jeszcze im pisana. niewykluczone bliźnięta.
Rafałek
5 miesięcy temu
śliczna była, śliczna jest, ma charyzmę i sexapil
Do naiwnych
5 miesięcy temu
prędzej uda wam się wygrać w totka milion (nie życzę), niż zgarnąć milion za udowodnienie (nie macie szans), że 42-letnia Małgorzata Rozenek nie urodziła się w 1978r.
Ada
5 miesięcy temu
nigdy Dodocha nie dorówna Małgosi pod względem urody, inteligencji, no właśnie nawet talentem, Małgosia jest o wiele bogatsza od Dochy i o wiele młodsza (Doda to facet 70 lat). Stępieniakowa nie może sobie nawet stanąć przy pięknej, wykształconej, czterdziestoletniej Małgoni - ukochanej żonie Radka, nie ta liga.
mig z
5 miesięcy temu
A upocona babcia Doda siedzi i kasuje komentarze, bo nie może zrozumieć, że to nie 'paszkwile Krajka' o niej, ale prawda. Nigdy nie dorówna Pani Rozenkowej ani urodą, ani inteligencją, ani wykształceniem, ani talentem, ani pieniędzmi i nie może się z tym pogodzić. Teraz jakiegoś kelnera z Hameryki nieudolnie podrywa. Wyobraża sobie, że to Radzio. XD
Zmirka
5 miesięcy temu
Biedna Doda cierpi na nietrzymanie stolca, dlatego wstydzi się śpiewać. Nie wyśmiewajcie jej!
Wańdzia
5 miesięcy temu
poniewarz dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które obnażają skromną Dodzię! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego upokarzania jej i szydery z niej dłużej nie można zamiatać pod wycieraczkom , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować na film. A tu pogardliwy śmiech wprost w przerarzonom twarz pokornej Dody, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z musztardową kupą osła w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan wienc płakała po nocach z upokorzenia pod ustempem. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom przeterminowaną Musztardodą po o biedzie z nędzą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary byzydki piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich i wszędzie.
Nick
5 miesięcy temu
Gosia Rozenek jest bardzo inteligentna. Babcia Doda to może Gosi apartament posprzątać, ale Doda musi być w masce i podkładzie powysiłkowym.
bDYAKsRD
Tomex
5 miesięcy temu
Pudlu, świetnie, że przestałeś juź tych Dosigroszy Stępnioków nam wciskać, wspaniale, że stać cię na to, żeby pokazać ludzi mądrych, którzy coś wniosą do naszego życia czyli Majdanów, oczywiście.
do babci Dody
5 miesięcy temu
Max H. czyli 40letni kelner był dobre kilka lat temu 'wodzianką' w programie Ellen Degeneres, więc gustująca w typach o aparycji i zapachu kierowców Tirów babcia Doda zamieniła zużytego nositorbkę na sfatygowanego nosiwodę, żeby nie powiedzieć nosiwódkę. 6 lat temu występował też w jednym odcinku amerykańskiego odpowiednika Rolników do wzięcia i ktoś go chyba wybrał na randkę, jakiś traktorzysta czy pastowacz powierzchni gładkich, to duży sukces!!!
Atina
5 miesięcy temu
Gosia wygląda super na każdym zdjęciu. Natomiast bardziej smutnej i upokorzonej osoby niż Doda w życiu nie widziałam. To jest tragedia tej oddanej wszystkim kobicinki. A Radek jej nie chce nawet znać. Bardzo przykre to dla Dody, bardzo.
Doda się boi
5 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek potrafi biedną wciąż zakochaną w Radku Dodzię sparodiować za każdym razem perfekcyjnie. I jej DORONIA się naprawdę boi, nigdy nic nie odpowie, bo wie, że z ripostą Małgorzaty szans nie ma w ogóle. Za to innych Dodzia nieśmiało obraża, z Małgorzatą nie zadziera. Zostałaby przez nią zaorana.
lol
6 miesięcy temu
czas tak szybko leci ze wydaje sie ze to niedawno bylo
Megi2
6 miesięcy temu
A ja ich lubię!!!
...
Następna strona
bDYAKsSf