Zając-Rzeźniczak broni WAGs: "Są fajne, inteligentne i spełniają się zawodowo"

59 reakcji
0
0
59
Podziel się

"Życie pokazało mi, że nie wszyscy muszą cię lubić i ty nie musisz lubić wszystkich".

TVN postanowił iść za ciosem i po sukcesie zeszłorocznego Agenta szybko zdecydował się na kolejny sezon show. Wśród gwiazd, które pojechały do Argentyny znalazła się m.in. Edyta Zając-Rzeźniczak. Modelka dzięki małżeństwu z Jakubem Rzeźniczakiem stała się jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Celebrytka zdaje sobie sprawę z negatywnego wizerunku partnerek piłkarzy w polskich mediach. Zapewnia jednak, że wiele z nich jest inteligentnymi kobietami, które spełniają się zawodowo:

Te partnerki czy żony są fajne, inteligentne, spełniają się zawodowo. Musimy się z tym liczyć, że nie wszyscy będą nas określać tak, jakbyśmy chcieli – tłumaczyła. Jestem bardzo tolerancyjna. Życie pokazało mi, że nie wszyscy muszą cię lubić i ty nie musisz wszystkich lubić.

Modelka odniosła się również relacji między uczestnikami w Agencie. Zając-Rzeźniczak przyznała, że nigdy nie polubi się z Tomaszek Niecikiem, ponieważ cały czas udaje kogoś innego.

My mamy dwie różne fale, nie dogadamy się nigdy. Bardzo udaje, a ja tego nie lubię.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

59
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(59)
gość
3 lata temu
Polskie WAGs są dokładnie takie same jak ich zagraniczne koleżanki „po fachu” – ot, w większości proste, żeby nie powiedzieć PROSTACKIE panienki, których ambicje znacznie przekraczają posiadane umiejętności. Zwłaszcza w kontekście PARCIA na szkło. Doskonale potrafią robić zaledwie dwie rzeczy – DOIĆ swoich naiwnych facetów oraz pławić się w LUKSUSACH. Nie wystarcza im jednak CHWALENIE się swoim stylem życia. One idą krok dalej – zaczęły narzekać na trudy swojego życia. Ciężko przecież znaleźć koleżankę, z którą można przedyskutować kwestię zakupu TOREBKI za 80 tys. zł, ciężko się zdecydować w której ze swych REZYDENCJI spędzić święta oraz którym wypasionym samochodem skoczyć do kosmetyczki. I pomyśleć, że bez swoich facetów, nadal byłyby zwykłymi PANNAMI NIKT, bez pracy, bez pieniędzy i bez perspektyw. Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
3 lata temu
Polskie WAGS typu marina, lewandowska i borucowa to zwykłe, nadęte kretynki, które bez kasy mężów byłyby nikim
gość
3 lata temu
Nie jest brzydka, ale sztuczna i zapatrzona w siebie. Nie chciałbym takiej za żonę, chociaż sam modelem nie jestem :)
gość
3 lata temu
Kolejny pusty łeb w TVN...
gość
3 lata temu
troche t**a
Najnowsze komentarze (59)
gość
3 lata temu
Zając-Rzeźniczak broni WAGs: "Są fajne, inteligentne i spełniają się zawodowo". W CV wpisują "zawód wyuczony: UTRZYMANKA"
Lawyer
3 lata temu
Buahhahahahahah Jakie ambicje, jakie spelnianie zawodowo..... (Jestem prawdziwo WAG a moj chopak ma duuzo piniędzy) i powiedzial, ze kupi mi nowo torebkie ;-)
gość
3 lata temu
Ona niy ładna, ale jakaś taka sztuczna i sztywna. Z tych wszystkich wag najlepiej chyba wypada Marina - choc jej nie trawie to jest naprawde ładna. Taka dziewczeca.
gość
3 lata temu
Jesteście żenujący w tych swoich komentarzach. Pozjadali rozumy. Wszyscy piękni, przeinteligentni i zapracowani tak, ze mają czas na pudlu komentować. Banda idiotów i hipokrytów tutaj
gość
3 lata temu
k******o-zawod przyszlosci
gość
3 lata temu
Pare moze sie spelnia Ale Boruc napewno nie
gość
3 lata temu
Faktycznie, rozmawiają wieczorami z kopaczami gały o kwintesencji egzystencji zapatrzone w gwiazdy. K0rwy do ebania to som.
gość
3 lata temu
Zanetka i inne to k***y,prostytutki co dają d**y za pieniądze,kochają kasę.
gość
3 lata temu
To PROSTYTUTKI, fakt, że ktoś taki jak ty stał się gwiazdą telewizji świadczy nie tylko o tobie, ale również o telewizji, która WYKREOWAŁA cię na celebrytkę. Przecież jesteś zwykłym ZAKŁAMANYM obłudnikiem, a twój wizerunek został specjalnie SPREPAROWANY na potrzeby prowadzonych przez ciebie programów. Przypomnij sobie jak wyglądałaś 10 lat temu, gdy byłaś zaledwie żoną znanego aktora. Przypomnij sobie jak się prezentowałaś jeszcze wcześniej – podczas swojego pierwszego małżeństwa. Wyglądałaś jak zwykły BURAK spod Grójca. Z ciebie nie jest żadna Victoria BECKHAM. Nie dość, że nie masz klasy, to jeszcze uciekasz się do kolejnych KŁAMSTW, które mają ukryć twoje prawdziwe oblicze, a ku uciesze swoich szkolnych kolegów, ODMŁODZIŁAŚ się niemal o pełną dekadę, w czym pomógł nie tylko SFABRYKOWANY dowód osobisty, ale również kilkanaście OPERACJI plastycznych. Kobieto, nie KOMPROMITUJ się kolejnymi programami, wywiadami, a nawet wypowiedziami, bo każde twoje kolejne wystąpienie powoduje, że cała Polska ma z ciebie BEKĘ. Jeśli chcecie poczytać więcej o przeszłości niektórych celebrytek, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
3 lata temu
Ktora jest nauczycielka, pielęgniarka, lekarzem, prawnikiem, architektem? Zadna. Spelnienie zawodowe, błagam.
gość
3 lata temu
Szkoda słów na te panie
gość
3 lata temu
pusta sztuczna panna, taka madra jak i jej kolezanki,materialistka, facet zdradzal a ona z nim slub wziela dla kasy,zenada
gość
3 lata temu
dawanie d*py bogatemu pilkarzowi za kase to zadow przeciez hehe
gość
3 lata temu
pustaki prostytutki
...
Następna strona