Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zamachowska przestrzega przed lekarzami-oszustami: "Lekarz powinien być również opiekunem pacjenta"

30
Podziel się

Monika opublikowała w sieci post, w którym ostrzega fanki. Czujecie się przejęte?

bCNSuptx

W ostatnich latach Monika Zamachowska dała się raczej poznać jako celebrytka chętnie sprzedająca prywatność. Niestety nie tylko swoją, ale i swoich dzieci, męża i jego dzieci z poprzedniego małżeństwa. Oprócz tego, odkąd dziennikarka została żoną Zbyszka, z niezwykłą regularnością wypowiada się na wszelakie tematy, niekoniecznie związane z posiadanymi przez nią kwalifikacjami.

Ostatnio pozwoliła sobie na emocjonujący wpis, w którym przestrzega fanki przed lekarzami medycyny estetycznej, którzy w rzeczywistości są oszustami. W jednym z ostatnich wywiadów 46-latka stwierdziła, że lekarz powinien mieć nieco empatii względem pacjenta i być dla niego opiekunem.

Zgadzacie się z Moniką?

bCNSupua
KOMENTARZE
(30)
gość
rok temu
No przykro mi ale w czasie 6 letnich studiów i rocznego stażu uczą leczyć a nie niańczyć takie nabotoksowane panie
esculap
rok temu
Niestety ale na bóle tej Pani jeszcze w Medycynie nie wymyślono specjalizacji....
gość
rok temu
Ty Monika akurat najmniej o tym wiesz, prywatnie latasz po lekarza to i sie tobą opiekują i latają koło ciebie mondralinska
bCNSupub
gość
rok temu
Miałam podobną sytuację. Lipiec zeszłego roku, ostrogi piętowe, ból nie do opisania przy chodzeniu. Wizyta u ortopedy z NFZ - lipiec 2019. Super, tylko jak tu chodzić przez ten rok. Poszłam prywatnie. Całość z zabiegami - 1000 zł. A co, jeśli kogoś nie stać? Ma się czołgać przez ten rok? Pełzać? Leżeć rok w łóżku i gryźć palce z bólu? Oto polska opieka zdrowotna. P.S. Składki na NFZ płacę od 20 lat.
gość
rok temu
Przecież ona mówi o lekarzach medycyny estetycznej. Opłacanych prywatnie. Wielu z nich nie są lekarzami, a za takich się podają.
Najnowsze komentarze (30)
gość
rok temu
sytemu nie tworzą lekarze, lekarze w tym przygotowanym przez rząd systemie pracują, ale go nie wymyślili
gość
rok temu
ale to przez system nie ma wiecej czasu na pacjenta, bo jest ich dużo,a lekarzy mało, filozofie
gość
rok temu
OD OPIEKOWANIA SIĘ SĄ OPIEKUNKI!!!! lekarz jest od leczenia
gość
rok temu
Wizyty na prywatne nie są na lewo. Są z gabinetów zarejestrowanych i z działalności tej płaci się podatki i to srogie podatki i srogie składki na ubezpieczenie zdrowotne z nich idą. Pacjent wchodzi i krzyczy ze płaci składki. lekarz też - znacznie większe zresztą. pozatym ochorona zdrowia nie opiera sie na samych składkach. te składki to śmiesznie małe pieniądze, nikt kto chodzi na nfz nie zdaje sobie sprawy ile kosztują procedury medyczne, ich wykonanie, kupno sprzętu dopuszczonego do użytku medycznego, certyfikaty, homologacje itp. każdy chce mieć za darmo najwyższej jakości usługę. ludzie puknijcie sie w glowe - nie ma nic za darmo.
gość
rok temu
każdy by chciał na zniżkę, tylko nie zawsze dana substancja jest refundowana na nfz i nie w kazdym wskazaniu jest refundowana, ale oczywiście zawsze lekarz jest tym złym, a nie powalonnny nfz co nie? moze tak żale na nfz popisac
gość
rok temu
Lekarz powinien byc lekarzem. Opiekunem powinien byc mąż. Monia poprostu poplatala finkcje
gość
rok temu
Jakim znowu opiekunem? Jest dorosła, niech pokaże że umie sobie radzić sama. Do lekarza idzie się po diagnozę i leczenie a nie opiekę. Myli pojęcia i instytucje.
gość
rok temu
system tworzą ludzie...nie chodzimy pod tablicę z napisem NFZ żeby się zbadać filozofko
bCNSuptT
gość
rok temu
Lekarz powinien opiekować się każdym pacjentem ale niektórzy to brak im serca bo szkoda mu skierowania wypisać do specjalisty chyba dla przyjemności nikt nie lata po przychodniach
gość
rok temu
Sopot jest na Kaszubach.
gość
rok temu
ale spuchla
gość
rok temu
Idziesz do przychodni to traktuje Cię jak pomietajlo a idziesz prywatnie do tego samego no inny czlowiek uprzejmy rozmowny powie jak i co ...co pieniądz robi z człowiekiem -wszystko
gość
rok temu
O kużwa,powiedziała co wiedział.Spadaj niedouczona banderowska dziwo
gość 🤒
rok temu
Przecież ona mówi o prywatnych lekarzach medycyny estetycznej.
bCNSupuv