Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zandberg: "Miałem kupę szczęścia w życiu, urodziłem się w inteligenckiej rodzinie"

276
Podziel się

"Moja rodzina nie jest inteligencka - mama dostaje 700 zł, ojciec 900" - wyznał Kuźniar.

bDeReVqZ

Adrian Zandberg pojawił się na arenie politycznej w trakcie zeszłorocznych wyborów. Formacja, której jest przedstawicielem zyskała zbyt mało poparcia, by dostać się do Sejmu, jednak sam Zandberg wydaje się być zdeterminowany, by pozostać w polityce na dłużej.

Lider ugrupowania Razem lubi podkreślać, że wywodzi się z inteligenckiej rodziny i to dało mu szansę na rozwój kariery. Twierdzi, że dzięki warunkom, w jakich przychodzi nam żyć, mamy to, co mamy. Innego zdania jest Jarosław Kuźniar. W studio Dzień Dobry TVN podkreślił, że - w przeciwieństwie do swojego rozmówcy - on "nie pochodzi z inteligenckiej rodziny":

Miałem kupę szczęścia w życiu, urodziłem się w inteligenckiej rodzinie, jeśli spojrzymy na swoje życie zimnym okiem to zobaczymy, jak wiele rzeczy stoi za tym, że nam się udało - podkreślił Zandberg.

bDeReVrb

Moja rodzina nie jest inteligencka - mama dostaje 700 zł, ojciec 900. Trzeba było samemu się zabrać za siebie i popracować - po prostu - pożalił się Jarek.

bDeReVrh

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bDeReVrC
KOMENTARZE
(276)
gość
5 lata temu
u nas pochodzenie z dobrej rodziny to wada :D pieniądze to wada :D w USA tylko ludzie z inteligenckich rodzin i do tego bogaci startują w wyborach.
gość
5 lata temu
Ale on sie wcale nie chwali i nie szczyci. Mówi zimnym okiem jak jest. Badania socjologiczne to potweirdzają. Reprodukujemy modele rodzinny i warunki, w jakich wyrastamy, to znaczy, że jeśli ktos pochodzi z rodziy biednej robotn iczej, to najpewniej tez bedzie robotnikiem, tak samo zamoznym jak jego rodzice, lub odrobine bardziej, jesli warunki ekonomiczne w panstwie ogółem sie poprawiają. Jeśli ktos pochodzi z bogatej rodziny to surprise, surprise... tez bedzie bogaty. Kulczyk dostał od ojca milion dolarów na start biznesu. Takie przypadki jak ktos sie z biedy naprawdę wybija to są pojedyncze, choc medialne historie. Zandberg pokazuje, ze ma duzo pokory do swojego sukcesu, bo jest swiadomy, ze miał łatwiej niz ludzie z rodzin wiejskich czy robotniczych.
Tylko Korwin
5 lata temu
Zandberg i Petru - uwielbiani przez POlskie media
bDeReVrD
gość
5 lata temu
Zandberg nie jest liderem Rzem. W Razem nie ma liderów.
zippa
5 lata temu
Z błazna każdy się smieje
Najnowsze komentarze (276)
gość
5 lata temu
Kupe Kuzniar ma Do dzisiaj. Trzeba przelaczac program bo wonieje
gość
5 lata temu
karierę ???? wtf ????? to że wystąpił raz w mediach to kariera mam być ??????? ludzie , daliście się zwariować i słuchacie nieogolonych bezkrytycznie
gość
5 lata temu
i jeden i drugi taki inteligent jak z koziej d**y trąbka
gość
5 lata temu
Skoro jest komunistą to nie urodził się w inteligenckiej rodzinie a socjalistycznej czyli wśód ludzi których próbowano przerobić z chłopów na inteligentów ale eksperyment się nie powiódł
gość
5 lata temu
panie cukerberg, lepiej wyatartowac do knesetu tam wasz parlament oblesny zydzie
gość
5 lata temu
Ten p*****l powinien pojechać do Korei i tam szukać przyjaciół .On myśli jak tobie zabrać i temu co nic nie robi dać.
gość
5 lata temu
No i właśnie on jest przykładem, że głupota też może posiadać tytuł naukowy. Kuźniar tu ma rację ,a Zandberg miał łatwiej. Nieprawda, że ludzie są tacy jak swoi rodzice. Wy wszyscy piszący tutaj, z pewnością tak myslicie i macie rację. Gdy nie ma się bogatych rodziców, będzie nam trudniej.Nie tylko rodzina inteligencka gwarantuje, prawidłowo rozwinięta jednostkę, bo tacy rodzice mogą przejawiać inne psychpatologie które dziecko chlonie. Rodzina robotnicza, może też prawidłowo wychować dziecko, to że ktoś nie ma wysokiego statusu społecznego, nie oznacza że jest g***i, lub moralnie zdegenerowany. Samo nobilitowanie się, swoim pochodzeniem wskazuje na poczucie wyższości, wychowanie w pogardzie do klasy robotniczej, ludzi o niższym statusie społecznym i to jest prawdziwa patologia, w tzw białych koszulach.
Szmondak
5 lata temu
Ż***i medialne już boją się porządków, nie ma to jak lewacko-liberalny burdel do robienia kasy i przekrętów. Czy to nie "fenomen medialny", że mówi się o partii i liderze, którzy zdobyli całe 2% ? Jaja normalnie. Ż***i mając kilka miesięcy wpływy w mediach zbudowali Zandberga, ucznia Kuronia, Żyda z pochodzenia, żeby mieć nowe nazwisko i głosy w parlamencie za 4 lata !!! Nie dajmy się oszukać. Wyniki rządów lewactwa możemy teraz doskonale ocenić w zachodniej Europie. Jeden wielki bałagan i łatanie dziur po popełnionych lub zaplanowanych błędach ...
bDeReVrv
gość
5 lata temu
dobre urodzenie to dobre wychowanie, bez wzgledu na to gdzie sie urodziłeś, a wy pseudointeligenci z chamskimi odzywkami, wyższością, pogonią za kasą i wątpliwym sukcesem, jestescie tylko podróbami
gość
5 lata temu
małpy tez sa inteligentne!!!
Anna
5 lata temu
Jarku,szacun
ewka
5 lata temu
ale morde masz psskudna I tu nie miales szczescia
gość
5 lata temu
co to za troglodyta????
gość
5 lata temu
kupa piasku
...
Następna strona
bDeReVrX