Zaparkował w miejscu dla niepełnosprawnych. Takiej kary się nie spodziewał!

114
Podziel się

W Brazylii młodzi ludzie mają ciekawe pomysł na walkę z bezmyślnymi kierowcami... Zobaczcie, jak się wściekł!

Parkowanie w miejscach przeznaczonych dla niepełnosprawnych to niestety powszechny problem w wielu krajach. Choć kierowcy nagminnie karani są mandatami, problem nie znika. Grupa młodych ludzi w Brazylii postanowiła dać więc nauczkę kierowcy, który nie zastosował się do przepisów. Zaparkowany w miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych samochód obkleili samoprzylepnymi karteczkami.

Właścicielowi samochodu nie spodobała się taka forma zwrócenia uwagi na niewłaściwe parkowanie. Awanturował się i próbował odkleić karteczki ze swojego pojazdu. W końcu zdenerwowany odjechał z piskiem opon, a zgromadzeni ludzie wygwizdali go na pożegnanie.

KOMENTARZE
(114)
gość
5 lata temu
Ja obstawiam, ze to zaplanowane:) musieli wiedzieć ze kolesia nie bedzie dłużej. dziwie sie , ze policjant nie wypisał mu mandatu za zaśmiecanie:)
gość
5 lata temu
popieram w 100%
gość
5 lata temu
No i o to chodzilo zeby latwo tego nie bylo mozna zdjac. Ktoś tu napisał że jak raz postaw samochód to zaraz mu zapaskudzą. Chodzi o zasady. Jeśli piszesz że raz postawisz ... tzn. że stawiasz o wiele częściej niż piszesz.. Typowy Polak... ciężko się przejść 3 kroki dalej bo kondycha z****a.
FK
5 lata temu
Bardzo ładnie mu zrobili . Już więcej napewno nie zaparkuje na miejscu dla inwalidy ;)))) Popieram inicjatywę
gość
5 lata temu
Mam małe dziecko, jestem w 7 miesiącu ciąży i pomimo że jest mi czasami ciężko nigdy nie postawiłam auta na miejscu dla inwalidy. Uważam, że nie ma wytłumaczenia dla parkowania na miejscu dla inwalidy. Najwyraźniej Ci co na nich stają bez uprawnień to "inwalidzi umysłowi" bo innego wyjaśnienia nie znajduję.
Najnowsze komentarze (114)
gość
5 lata temu
tez sie zastanawiam skad wiedzieli ze goscia nie bedzie dluzej przeciez naklejenie tego zajelo by co najmniej 30 min jak nie więcej niemniej popieram pomysł wiele razy widze ze ludzie parkuja na tych miejscach
XXX
5 lata temu
Ja p******e! Tą l***ę to bym całą codziennie obklejał spermą! xD
gość
5 lata temu
brawo
ość
5 lata temu
Dodatkowy mandat za zaśmiecanie i za jazdę nieoczyszczonym samochodem z ograniczoną widocznością!
gość
5 lata temu
ustawka
gość
5 lata temu
popieram!!!
gość
5 lata temu
W Polsce zabrakloby pewnie karteczek
gość
5 lata temu
Jak będziesz niepełnosprawny to się osobiście będziesz mógł przekonać kretynie!
gość
5 lata temu
!!!!!!!! SUPER
gość
5 lata temu
u nas by sie to przydalo
Klawy
5 lata temu
To była akurat zaplanowana akcja ku przestrodze. Tylko w Polsce akurat takie miejsca nie zawsze są prawidłowo oznakowane. Na odwolaniemandatu.yanosik.pl pisali o tym kiedy mandat jest nieważny.
gość
5 lata temu
Teraz kolej na wprowadzenie takiej kary dla naszych beztroskich kierowców! Popieram !!!!
gość
5 lata temu
A ile osób parkuje w miejscu dla niepełnosprawnych na kartę matki, wujka, ojca itd. znam przypadek parkowania na kartę nieżyjącej trzy lata matki
gość
5 lata temu
Z jakiej racji policjant pozwolił odjechać kierowcy z tak ograniczoną widocznością??? Ustawka!
...
Następna strona