Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zatroskany Kamil Durczok STAJE W OBRONIE Beaty Kozidrak: "Nie ma powodu, byśmy PRZEPŁACALI za nasze błędy"

313
Podziel się:

Kamil Durczok, który sam swego czasu roztrzaskał się w BMW pod wpływem alkoholu, pochylił się nad tematem niedawnego pijackiego rajdu Beaty Kozidrak i jego nieprzyjemnych konsekwencji. "Beata dostarczała nam wielu wzruszeń i emocji" - usprawiedliwia gwiazdę skompromitowany dziennikarz.

Zatroskany Kamil Durczok STAJE W OBRONIE Beaty Kozidrak: "Nie ma powodu, byśmy PRZEPŁACALI za nasze błędy"
Kamil Durczok staje w obronie Beaty Kozidrak (fot. AKPA)
bEDaJDzF

Wszyscy chyba dobrze pamiętamy, jak w lipcu dwa lata temu Kamil Durczok roztrzaskał swoje auto na autostradzie A1 niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego. Na szczęście w wypadku uczestniczył wyłącznie pijany kierowca, który w wydychanym powietrzu miał aż 2,6 promila alkoholu, i słupki oddzielające sąsiadujące pasy ruchy. Nikomu nic się nie stało. Wydarzenie to przywołał teraz nagle sam sprawca wypadku, chcąc najwyraźniej przyrównać sytuację, w jakiej się znalazł, do tego wszystkiego, co na obecną chwilę spotyka Beatę Kozidrak.

Na łamach swej autorskiej aplikacji Durczokracji (nie zmyśliliśmy tej nazwy, naprawdę) Kamil Durczok popełnił niedawno tekst zatytułowany Oto jest winny. Odnosi się w nim do wydarzeń ostatnich tygodni, jasno komunikując, że zarówno Beata Kozidrak jak i on sam ponieśli już stosowną karę za popełnione błędy. Zanim jednak pożali się na sytuację, w której razem z "koleżanką" na własne życzenie się znaleźli, zaczyna od profilaktycznego samobiczowania.

bEDaJDzH
Zobacz także: Sprawa Beaty K. Jest komentarz wiceministra sprawiedliwości

Nazywam się Kamil Durczok. Jestem alkoholikiem. Aktualnie niepijącym. Rozumiem, co przeżywa teraz Beata Kozidrak. Zanim jakiś narodowy kaznodzieja zechce stwierdzić, że oto pijak broni pijaka albo gwiazda gwiazdę, powiem jasno: nie da się usprawiedliwiać tego, co zrobiliśmy. Głupota, zagrożenie? Chwila zapomnienia? (...) To, co zrobiliśmy to rzecz straszna. Każdy z Was mógł być naszą ofiarą - ostrzega Durczok.

Następnie autor przystępuje do wyliczenia, jak wiele zawdzięczamy zarówno jemu jak i Beacie, sugerując, jakoby ze względu na ich wcześniejsze sukcesy powinniśmy spojrzeć na nich łaskawszym okiem.

bEDaJDzN

Piszę, bo choć nie da się usprawiedliwić i wytłumaczyć tego, co zrobiliśmy, ponosimy niezasłużone, dodatkowe kary. (...) Beata Kozidrak dostarczała nam wielu wzruszeń i emocji. Ja próbowałem dostarczać informacji, by ludzie lepiej rozumieli świat. Nie ma powodu, byśmy przepłacali za nasze błędy.

We właściwym sobie stylu w tym samym tekście Durczok niezbyt pochlebnie wyraża się na temat milionów swoich rodaków, u których kilka akapitów dalej zdaje się, że szukał zrozumienia.

W d*pie mam opinię kilku milionów baranów, z którymi, oprócz dowodu osobistego z nadrukiem PL, nic mnie nie łączy - czytamy na Durczokracji.

bEDaJDzO

Myślicie, że Beata podziękuje Kamilowi za tak eleganckie okazanie wsparcia?

bEDaJDAi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(313)
Ratyp
6 dni temu
W sumie to ci wszyscy "obroncy" chyba tylko bardziej jej szkodzą... Durczok, Stockinger... Same asy i wzory etyczne. Brakuje jeszcze Dariusza K. Chyba byłoby lepiej gdyby się nie wypowiadali...
Wtf
6 dni temu
To już trzeba być bezczelnym. To, że ktoś dostarcza nam wzruszeń daje jakiekolwiek usprawiedliwienie? Czy artyści to jakaś lepsza rasa? Niech się kobieta cieszy, że nie na nikogo na sumieniu!
Janina1910191...
6 dni temu
Piłeś- nie jedź! To takie trudne? Kasy w chu... a na taxi nie stać.
bEDaJDAj
O Tak
6 dni temu
Hipokryzja poziom expert
MECENAS
6 dni temu
Tak to widzę: 1. konfiskata samochodu 2. utrata prawa jazdy 3. skierowanie na przymusowe leczenie odwykowe 4. dwa lata prac społecznych na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych.
Najnowsze komentarze (313)
XXCC
5 dni temu
Schowajcie te kobite do szafy pancernej,,,
lolo
5 dni temu
śmiechu warte - do paki z nimi wszystkimi
Gość
5 dni temu
Na tym zdjęciu z otwartą buzia ona wygląda koszmarnie a miało być chyba sexy u babci wygląda to żałośnie. Na tej ściance to ona też chyba była pod wpływem a szkoda bo niezaprzeczalny talent kiedyś a dziś no cóż.
Arrri
5 dni temu
Te jego felietony są tragicznie słabe. Kiedyś pisał o jakimś bezdomnym z katowic w bardzo podobnym wulgarnym stylu, z pretensjami do całego świata. Że niby nikt mu nie chce pomóc, wszyscy źli, co zresztą nie było prawdą, bo ten bezdomny sam nie chciał. Ale durczok już miał powód by ujadać. W każdym razie bardzo nieprzyjemnie się go czyta.
Jaa
5 dni temu
Choć nie przepadam za p. Kamilem to zachęcam do przeczytania całości artykułu. Skrawki wycięte tu znajdujące się są trochę zmanipulowane i nie oddają adekwatnego przekazu autora
asia
5 dni temu
ludzie. dajcie jej wreszcie spokoj. jakos nie wierze ze wszyscy jestescie tacy swieci
midas
5 dni temu
czasami milczenie jest złotem panie kamilu
GretaThunberg
5 dni temu
Durczok How dare you ?!?!?!
bEDaJDAb
Karyna
5 dni temu
Gdy megalomania wejdzie za mocno.
ALE TUPET!
5 dni temu
A ja mam w d*pie frajera z telewizji, który uwierzył, że jest kimś ważnym. Nie wiem co miał na celu jego wpis. Mnie poinformował jedynie o stopniu narcyzmu, arogancji i głupoty. Przepłacił za swoje winy? W jaki sposób? Ja mam wrażenie, że się właśnie wykpił.
Bolay
6 dni temu
Panie Durczok, pan mnie nie obchodzi bo za dużo ma pan w zandarzu 🙄 Pani Beato, kocham panią za przeboje, za trafność trefsji piosenek, za kontakt z nami, wielbicielami! Czy naprawdę warto było zasiąść za kierownicę po spożyciu?
kika
6 dni temu
a ja dostarczam ciepla ,pocieszenia chorym i co to niby ma usprawiedliwic jazde po pijaku?A w czym jestes lepszy panie Durczok czy pani Kozidrak? Czy praca w telewizji lub na scenie robi was wazniejszymi od innych?.Kazdy cos w zyciu robi i praca w telewizji czy na scenie nie podnosi was na piedestal wazniejszych niz inni.Proste i zrozumiale.Po co dorabiac jakas filozofie do oczywistych faktow.
Mokoma
6 dni temu
Panie Durczok, jazda pod wpływem to tak jak wyjście z pistoletem na miasto i grożenie co drugiej osobie. Nikogo nie zabił, ale czyny sprawiały ze mógł. Może zacznijcie wreszcie myśleć głową, jak dorośli ludzie, a nie jak rozpuszczone dzieci którym wszystko wolno.
xyz
6 dni temu
No pewnie, że ma w d... Gdyby nie miał, nie wsiadałby po pijaku za kółko. Każdy potencjalny zabójca ma innych w d... Właśnie dlatego i pan, i pani powinni znaleźć się za kratkami za swoje pijackie rajdy i wzruszenia nie mają tu nic do rzeczy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaJDAU
bEDaJDAV
bEDaJDAW
bEDaJDAX
bEDaJDAY
bEDaJDAD