Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zawadzka: "Jeśli spotykacie się z księdzem, który zabiera głos w sprawie aborcji, to wykonujcie różne formy protestu"

186
Podziel się:

Zapewnia, że po występie w TVN24 spotyka się z bardzo pozytywnymi reakcjami. "Ludzie gratulują mi działania".

bECRUCKt

Anna Zawadzka zaistniała dzięki dość osobliwemu występowi w TVN24, gdzie miała dyskutować z księdzem Kazimierzem Sową o planowanym całkowitym zakazie przerywania ciąży. Postawiła jednak na nie do końca zrozumiały monolog, dzięki któremu stała się bohaterką licznych memów. Jak sama jednak twierdzi, spotyka się nie tylko z negatywnymi, ale także i pozytywnymi reakcjami.

Były negatywne i pozytywne komentarze, liczyłam się z tym. Cieszy mnie, ze idąc po ulicy spotykam się ludźmi, którzy mnie rozpoznają i gratulują działania i mówią "tak trzymać" – zapewnia w rozmowie z Pudelkiem. Ja zachęcam was, róbcie tak. Jeśli spotykacie się w telewizorze z księdzem, który zabiera głos w sprawie aborcji, to wykonujcie różne formy protestu. Możecie mówić monologiem, tak jak ja zastosowałam formę, by zagłuszyć głos kościoła, który nie ma prawa wypowiadać się w tej kwestii. Możecie odśpiewać hymn państwowy, nie pozwólcie kościołowi katolickiemu decydować o waszym prawie do dokonania aborcji.

bECRUCKW
KOMENTARZE
(186)
gość
5 lata temu
że też ci sami co takim szacunkiem darzą zarodek, nie mają go za grosz do drugiego człowieka.
gość
5 lata temu
Każda kobieta ma prawo do decydowania o swoim ciele. Aktualne prawo które mamy i tak jest bardziej "nachylone" w stronę konserwatystó. Ale im mało. Do KK natomiast czuję wstręt. Mają prawo mówić zgodnie z religią, ale nie powinni wywyierać presji na rząd. Tym bardziej, że większość Polaków NIE popiera całkowitego zakazu.
gość
5 lata temu
podziwiam każdą która sie odważnie publicznie wypowie na ten temat. bo to znaczy, że gotowa jest znieść najgorsze obelgi w imię swoich przekonań.
bECRUCKX
gosc
5 lata temu
ten sam wywiad i kolejny wątek,już do zrzygania...
gość
5 lata temu
Opiekuję się dzieciakami z zespołem Downa i cofniętymi w rozwoju. Ona ma to ''szczęście'', że jest lekko upośledzona w rozwoju. Nie chcielibyście widzieć jak te dzieci funkcjonują w społeczeństwie, chodzą do szkół specjalnych, bujają się w ławce i autobusie do przodu i tyłu, wydają dźwięki, ale nie mówią, a jak mówią, to zależy od dnia czy mają miesiączkę albo czy są pobudzone, wtedy wrzeszczą o seksie, są wulgarne, aroganckie albo żyją we własnym świecie, obślinione, wpatrzone w okna, nieobecne albo grożą, ze się zabiją, że zabiją innych. Znam rodzinę, która dla kasy wychowuje takie dzieci, znam następną rodzinę, która ma takie dzieci, a dodatki pielęgnacyjne przepijają i biorą dla siebie.
Najnowsze komentarze (186)
gość
5 lata temu
Tak. .. wyszła na idiotę to trzeba przypisać do tego teorię ze to niby protest byl😂
gość
5 lata temu
widzę wiele obraźliwych komentarzy w kierunku pani Anny i tym co się z nią zgadzają ..... nie świadczy to dobrze o was .... widać po waszych wypowiedziach duże ograniczenie umysły i zupełną nie wiedzę .... odnosząc się do chrześcijańskich wartości nie ma tam mowy o ochronie życia ludzkiego , a jedynie o szacunku do drugiego człowieka . W samych 10 przykazaniach , tych nie przetworzonych Mojżeszowych jest natomiast mowa o szacunku i nie pożądaniu żony niewolnika i każdej jego rzeczy , a więc przykazania zakładały i dopuszczały niewolnictwo .....oczywiście kościół to zmienił i jest inna wersja .... co może tylko świadczyć o tym , że tak naprawdę to wszystko jest tylko narzędziem do sterowania i panowania nad ludźmi , co obecnie wymyka się kościołowi spod kontroli. Podatni są jeszcze zaślepieni , ciemni i nie wykształceni ludzie , jak również Ci co mocno wierząc zaufali słowom kapłanów. Otóż jest to tylko polewka na to by móc manipulować myślami ludzi. Przypomnę że Bóg dał wolność i wolną wolę... co to oznacza ? Otóż to że sami decydujemy o sobie, o tym co robimy i sami ponosimy za to odpowiedzialność ..... a więc wara wszelkim organizacjom czy to religijnym , partyjnym i społecznym ... sami ponosimy odpowiedzialność i to nasze sumienie , za które poniesiemy konsekwencje lub nie jeśli wszystko będzie zgodne z ustanowionym prawem , ale prawem , które nie wnika o zdrowiu naszych kobiet , ich życiu i przekonań.
gość
5 lata temu
psycholka i to niebezpieczna
gość
5 lata temu
taka lesba a aborcje niedawno zrobiła...to jak
gość
5 lata temu
A z kim miała dziecko skoro żyje z kobieta. Dokonała aborcji?....Www Bohaterstwo i jeszcze publicznie nie boinsie o tym mówić .... Nie da się tego słuchać.
gość
5 lata temu
Byłam na usg w poniedziałek. Okazało się że moje dziecko będzie mieć poważną wadę genetyczną lub cały ich zespół. Jeżeli to się potwierdzi boję się że będę musiała podjąć bardzo trudną decyzję. Wierzcie mi że sam strach w tej sytuacji jest dostatecznym bólem. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi zakazał podjęcia takiej decyzji. To byłoby torturowanie
gość
5 lata temu
a dziecko ma prawo żyć???
gość
5 lata temu
Ja gratuluję głupoty. Co za prymityw,jako kobieta wstydzę się za takich jak ty
bECRUCKP
gość
5 lata temu
KOŚCIÓŁ NIE MA PRAWA BRAĆ UDZIAŁU W TWORZENIU PRAWA W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE !!!
gość
5 lata temu
Widzę że pani wie tyle o historii co mój kochany piesek
gość
5 lata temu
Jarek go rozwiedzie i ożeni z Martunią.
gość
5 lata temu
tak trzymać polska to wolny kraj nie tylko dla kościoła i kaczyńskiego
gość
5 lata temu
O to co się buractwu mherkowemu w pustych czerepach lęgnie- stosy :))))))), czarownice:))))))), mordowanie w imię zaklamanej wiary. Nie bluźnij jawnogrzesznico! W piekle czekają na takie dusze :))))), boś zapomniała za jakie grzechy Watykanu przepraszał Święty Jan Paweł II. Ciekawe kiedy stanie pomnik milionom spalonych żywcem- a Jezus nakazywał miłośc bliźniego swego! matka 10 godzin temu Zamordowała własne dziecko i jeszcze sie z tym obnosi, chyba chce byc na topie, bo dzis takie czasy że kto co zrobi najbardziej nienormalnego jest na topie. Nasze dzieci maja czerpać z tego wzór. Dawniej takie czarownice palono na stosie i szkoda że teraz tego nie moga zrobic bo ocaliło by to i ja i nasze dzieci.
gość
5 lata temu
Tak trzymać! Alleluja i do przodu! Na pohybel oszołomom!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECRUCLI
bECRUCLJ
bECRUCLK
bECRUCLL
bECRUCLM
bECRUCLr