Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zborowska broni środowiska LGBT: "To normalny temat, tak jak wegetarianizm czy impreza w piątek"

126
Podziel się

"Podejście Polaków do osób homoseksualnych się zmieni, ale dopiero za kilkadziesiąt lat" - wyznała z żalem aktorka.

bCHrRhGt

Zofia Zborowska zapewnia, że o tolerancji wobec odmienności należy mówić, a osobom homoseksualnym okazywać wsparcie. W ten sposób postawa niechętnej im części społeczeństwa może się zmienić. Aktorka jednak z żalem wyznała, że w Polsce postrzeganie osób homoseksualnych zmieni się dopiero za kilka lat. Zosia zapewnia, że społeczność LGBT nie zalicza się do tematów tabu i można o niej rozmawiać tak samo, jak o weganizmie, wegetarianizmie czy... imprezie w piątek. Zborowska dodała, że znacznie większą tolerancją odznaczają się jednak mieszkańcy dużych miast takich jak Warszawa, a w mniejszych miejscowościach wciąż dominują tradycyjne poglądy.

Zgadza się z jej zdaniem?

bCHrRhGW
KOMENTARZE
(126)
gość
2 lata temu
A co innego ma powiedzieć - temat na topie a ona wyzwolona Warszawianka
gość
2 lata temu
No,i z goowna zrobiliscie newsa!
gość
2 lata temu
Dziecko sławnych rodziców. Autorytet? Czyj? Kto wgl. pyta się o zdanie tej pani...
bCHrRhGX
gość
2 lata temu
Wszystkowiedząca Zborowska. Bez komentarza.
Aga
2 lata temu
No no... tak tak... Trzymajcie mnie! Kolejna mądra głowa...
Najnowsze komentarze (126)
gość
2 lata temu
O***t był,jest i będzie końcowym odcinkiem przewodu pokarmowego,służącym do defekacji(tzn.wydalania).Nie interesuje mnie , co,gdzie i z kim,ale nie wmawiajcie ,że to normalne.Poczytajcie,dlaczego to zostało skreślone z listy chorób.
gość
2 lata temu
Taka brzydka transwestytka, ma coś do powiedzenia ???? Popatrzeć, nie ma na co , to chociaż, przeczytać idiotyzmy, wymyślone, przez chcąca pouczać wszechświat !!! brzydulę !!!P*****y, co jej ślina na język przyniesie !!!
lon
2 lata temu
Ja ich szanuję, uważam też że są inni. Oczywiście chcę być szanowna przez te środowiska. Nie wmawiajcie nam, że to normalne. Wszyscy ludzie mają podobne uczucia, ale są różni. Pozwólcie ludziom się różnić.
gość
2 lata temu
Ale p******a
gość
2 lata temu
Nie to nie jest normalny temat podobnie jak wegetarianizm to choroba psychiczna . Akceptujecie dewiacje seksualne i patologie .
gość
2 lata temu
Homoseksualizm jet tak fajny jak napad sraczki w samolocie pełnym samych super modelek bez kibla. Leczyc, a tych co się stawiają obciążac kosztami.
gość
2 lata temu
AIDS przeniósł jakis afrykanski zoofil( czyli taki sam zbok jak pedz ) z małpy na innego pedała, więc nie pirdol ze HIVnie ma nic wspólnego ze zbokami.
gość
2 lata temu
Zboczenia seksualne to tak normalny temat jak rozmowy o kazdej innej patologii ty durna babo. O pederastii nie powinno się mówic tylko leczyc
bCHrRhGP
gość
2 lata temu
hahaha znowu wielka pani warszawianka. " Warszawa to centrum a reszta to miesciny , miasteczka....." Pani Zosiu , w Polsce mamy jeszcze Krakow , Gdansk , Poznan , Wroclaw , Katowice , nie tylko u Was sa ludzie myslacy i otwarci na swiat.......w*******a pozdrawia pania z wielkiego swiata
gość
2 lata temu
Wkurzajaca osòbka cztm ona sie zajmuje. Kto to jest
gość
2 lata temu
Koszmarnie brzydka po tatusiu
gość
2 lata temu
jakie wsparcie jaka tolerancja? Dewiacje trzeba leczyć, wspierać to można lekami !
ZborowskaJest...
2 lata temu
jest bezczelna w rozmowie z ta reporterką. a do tego brzydka. "warszawa i mieściny" oj g****a strzałko, nie masz pojęcia jak bardzo jesteś zepsuta
gość
2 lata temu
Super madra babka
...
Następna strona
bCHrRhHr