Zdenerwowana Korwin Piotrowska: "Dzieci nie uczy się dystansu do świata"

44 reakcje
0
0
44
Podziel się

"Nikt nie widzi w tym problemu. Są uczone, jak się modlić, ale są pewne zachowania i muszą wiedzieć co jest dobre, a co złe".

Środowisko filmowe Hollywood często jest posądzane o to, że stwarza warunki do robienia kariery przez łóżko. Ten sposób załatwiania ról wydaje się o tyle łatwy, że molestujący czują się bezkarni. W ostatnim czasie aktorki zdecydowały się opowiedzieć o kulisach pracy w branży filmowej. Po oskarżeniach skierowanych pod adresem Billa Cosby’ego o molestowanie, równie głośno są komentowane doniesienia o nieprzyzwoitym zachowaniu Harvey'a Weinstein'a. W gronie oskarżających go kobiet pojawiły się pierwszoligowe gwiazdy filmowe, takie jak Gwyneth Paltrow czy Angelina Jolie. Karolina Krowin Piotrowska w rozmowie z Pudelkiem skomentowała kilkuletnią zmowę milczenia. Równie bulwersującym tematem dla dziennikarki jest molestowanie dzieci. Jej zdaniem w Polsce najmłodsi nie są w ogóle nauczeni rozróżniania dobra od zła.

44
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(44)
gość
2 lata temu
Oj korwinkorwin ty hipokrytko a Durczokazboka broniłaś i komeedię z odejściem z Wprost zrobiłaś Bo co? bo kolega z tv??? idź spalić się ze wstydu wygodna kłamczucho.
gość
2 lata temu
Pudelku, kiedy będą nazwiska z notesu?
gość
2 lata temu
To ile ona ma dzieci, że taki z niej znawca wychowywania dzieci????🤔
gość
2 lata temu
Ale znawczyni sie znalazla,ona zawsze wie o wszystkim I to najlepiej.Glupie ,puste b****o.
gość
2 lata temu
Czy jest jakaś dziedzina w której tej kobieta nie jest ekspertem? Molestowana tez podobno była. Z taka wyobraźnia to faktycznie baśnie dla dzieci pisać a nie obgadywać ludzi którzy przynajmniej do czegoś doszli.
Najnowsze komentarze (44)
gość
2 lata temu
trzeba zacząć od pedofila polańskiego
Lala
2 lata temu
Ma rację, nie trzeba mieć dzieci żeby myśleć!!!!!!!
gość
2 lata temu
patologia ż tymi zwierzakami ż biedronki..
gość
2 lata temu
No pewnie kloccie się o zwierzaki z biedronki... Boże co za patola...
gość
2 lata temu
Nie masz dzieci to się nie wypowiadaj!!! Kultury tobie brakuje jak się wchodzi i wychodzi z poczty to się mówi dzień dobry i dowodzenia....widać nikt Cię tego nie nauczył...a próbujesz mówić co dziecku wolno a czego nie ...
gość
2 lata temu
kurwin piotrowska a co ty możesz wiedzieć o wychowywaniu dzieci Ty zboczona lesba babo chłopka i tak nie zosraniesz zapłodniona Zaden mężczyzna cie nie dotknie Ty z gretkowska sie usupełniaj a na tematy kobiet i dzieci zamknij jadaczke
gość
2 lata temu
Nie cierpie jej. Mam na nia uczulenie powaznie
gość
2 lata temu
Piotrowska zrób sobie dziecko i mów w tedy o edukacji.
gość
2 lata temu
Ta Piotrowska jest psychiczna zabaczcie zresztą na jej twarz.
gość
2 lata temu
Ona ma dzieci?
gość
2 lata temu
A Piotrowskiej nikt niczego nie nauczył, bo jak można nazwać życie z krytyki innych. Kto jaj dał prawo do oceniania?. W mojej ocenie ta osoba to najwredniejsza, przepaskudna baba show biznesu
gość
2 lata temu
Karolina "wszystkie rozumy zjadla" Korwin-Piotrowska ( zapomnialam jak brzmi jej prawdziwe nazwisko) to juz jest ekspertem od wszystkiego. Niedlugo zacznie zeby leczyc.
gość
2 lata temu
Nie wypowiadaj się na temat wychowywania dzieci,bo ich nie masz więc brak ci doświadczenia,może znasz się na wychowywaniu psów więc o tym mów a raczej jak należy sprzątać gówna po kochanych pupilach,Karolino,nie musisz być alfą i omegą we wszystkim.
gość
2 lata temu
100% racji ma.