Żebrowski o otwarciu teatru: "Wylała się fala hejtu, ordynarnego i plugawego"

41
Podziel się

Aktor żali się, że prowadzenie prywatnej instytucji w Polsce nie jest łatwym przedsięwzięciem. Współczujecie?

Michał Żebrowski od siedmiu lat zarządza warszawskim Teatrem 6. piętro. Aktor często spotyka się w zarzutem nadmiernego stawiania na komercję. Krytycy wytykają mu, że jest w stanie zrobić wszystko, byle tylko przyciągnąć publiczność. Obecnie jego teatr utrzymuje się głównie z wpływów z biletów i dotacji sponsorów. Żebrowski przyznaje, że na początku działalności spotkał się z krzywdząca krytyką.

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(41)
gość
2 lata temu
Podobno głównym zajęciem Michała Żebrowskiego jest rolnictwo i w KRUS odkłada na emeryturę.
gość
2 lata temu
Sprzedawca taniego g zawiniętego w kolorowy papierek i gołego cyca swoje zony dla taniego PR i jego zale z upy
gość
2 lata temu
Panie Zebrowski ludzie chcą sznuki a nie szmiry podpartej Wojewodzkim który jest blazem i tanim pajacem Poszedl pan w kierunku taniego lansu i bicia piany
gość
2 lata temu
Pudel napisz jaki koncern kosmetyczny podpisał umowe z Maryna Nieszczęsną? Musimy wiedzieć co bojkotowac
gość
2 lata temu
Każdy rodzaj działalności gospodarczej prowadzi się po to aby utrzymać siebie i swoją rodzinę. Dać pracę innym aby również mogli normalnie żyć . To nie instytucje charytatywne . Zarzuty o komercjalizacji są idiotyczne i zapewne pochodzą od osób , które w swoim życiu nigdy nic samodzielnie nie zrobiły .
Najnowsze komentarze (41)
gość
2 lata temu
Promował się jako intelektualista, negujący splendor w rozciągniętych swetrach, a skończył jako lokujący marki prestiżowe tworzące jego komercyjnie celebryckie życie. Masakra wizerunkowa. Pecunia non olet.
gość
2 lata temu
Twojego AK tez mam na oku . wasze dni sa policzone NDK s****a wariatka p***a . oby ludzie to wkoncu widzieli ze taka k***a jestes bylas i nia bedziesz
gość
2 lata temu
Ty g****a s**o NDK z*****j z tym swpim darmpzjadem . obserwuje was caly czas
gość
2 lata temu
Tango Mrozka w Teatrze Narodowym, Krol Lear zSewerynem Teatr Polski,
gość
2 lata temu
Nikt by mu niczego nie zarzucał, gdyby przed laty nie pozował na takiego co się komercją śmiertelnie brzydzi i uważa, że jest wielkim artystą stworzonym wyłącznie do grania największych ról na deskach Teatru Narodowego. Podobne androny plótł o swojej pogardzie dla celebrytyzmu i potrzebie chronienia życia prywatnego, a dziś zdjęcia gołej żony czy rozwalonego w negliżu na szpitalnym wyrze sam na wyprzódki wrzuca. Gość zjechał od bohatera do zera w lepszym tempie niż Ben Johnson.
gość
2 lata temu
Co jest Kuźma z tą Marian? Pod każdym artykułem kupa nienawiści doariny.Zostawcie prostaty ja spokoju.Mnie ona ani ziemi ani grzeje.a wy wylewacie ten swój jad gdzie się da.
Iza
2 lata temu
Panie Żebrowski tego samba co pluje jadem nie warto komentować.Dla mnie jest Pan w tej chwili najlepszym aktorem Jeszcze może Opania,a reszta to śmieszne kacyki. A ten Heat to prostactwo i niecki piszą a także ci co zawiść ich zżera dzień po dniu
gość
2 lata temu
trochę wcięty jest, nie?
gość
2 lata temu
Ty zamknij te gimbe zazdrosna g****a babo.W Teatrze 6 p.w srodku tygodnia brak wolnych miejsc.
gość
2 lata temu
To zamknij ja tez musialam zamknac dzialalnosc ale sponsorow nie mialam
gość
2 lata temu
Hejt to krytyka. M*****u.
gość
2 lata temu
Kocham go za Wiedźmina.
gość
2 lata temu
Ludzie.Kogo z was ten facet oszukal w reklamach jak Lewy czy garkowcisk Pazura albo ze szmacil dla kasy jak Delag.Ciezko na wszystko uczciwie zapracowal.Boli was ze mysli lbem a nie dupa.Panie Michale moze pan ignorowc wszystkich zawistnych zazdrosnych hejterow.Mozecie dalej na niego pluc bo bedzie otwieral 2 gi Teatr w Krakowie.
gość
2 lata temu
jakby chcieli sztuki, to by chodzili na sztukę, a skoro przychodzą tam, to znaczy, że chcą tylko rozrywki. Jest popyt jest podaż. Takie to skomplikowane? Wszystko jest dla ludzi. A, że w naszym kraju nie stawia się na rozwój wrażliwości artystycznej, sztuka wyższa się nie sprzedaje.