Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żebrowski: "Polscy aktorzy nie są Mickami Jaggerami"

37
Podziel się

"Jest wielu artystów, którzy znajdują w sobie przestrzeń na to, aby być patriotami".

bCGjGKOJ

Michał Żebrowski należy do grona polskich aktorów, którzy nie boją się publicznie krytykować sposobu rządzenia Prawa i Sprawiedliwości. Aktor wziął udział w kilku odcinkach Ucha Prezesa, jednak nie chciał komentować zaangażowania w politykę innych gwiazd. Poruszony gestem Micka Jaggera podczas koncertu w Polsce wyznał, że Polska dąży do takich samych wartości jak Zachód. Dodał, że muzyk oraz Lech Wałęsa nie potrzebują medialnych ustawek, by głośno wyrażać swoje zdanie. Żebrowski uważa, że bycie artystką nie wyklucza bycia patriotą.

bCGjGKPm
KOMENTARZE
(37)
gość
2 lata temu
Mick Jagger jest piosenkarzem, a nie politykiem. Dał to do rozumienia, a reszta powinna to uszanować...
gość
2 lata temu
Wielu naszych aktorow boi sie o wlasne dooopy i o to,ze ich teatry nie dostana dotacji
gość
2 lata temu
A dlaczego Musk Jagger ma mieć patriotyczne uczucia do Polski...
bCGjGKPn
gość
2 lata temu
Biedne drewnoaktory...jak trzaskowski i przegra kolega się zabeczy , bo teatrzyk może nie dostać refundacji nie?
gość
2 lata temu
Pani Janda prowadzi prywatną artystyczną działalność gospodarczą. Dotacje z budżetu państwa nie powinny jej być potrzebne. Bo i po co ? :)
Najnowsze komentarze (37)
68
2 lata temu
Na pewno nie buntuje sie jej corka ktora ma razem z partnerem koooope dzieci i moze z tego teatr swoj utrzymac. Jednak czasem oplaca sie to 500+. PS. ciekawe czy honorowo i patritycznie odmawia tego zasilku rodzinnego. Prosze o czytelny dowod - w przypadku nie korzystania. Dziekuje.
gość
2 lata temu
A ty jesteś ciemnym zakłamanym s.......nem. Podajesz zakłamane dane - pisuarze.
Anna
2 lata temu
Świetny, zdolny aktor i mądry człowiek.
gość
2 lata temu
No nie są ewidentnie. Dobrze facet gada :) Pamiętaj jednak by zajrzeć jeszcze na bloga AliveBetter, skąd dowiesz się, w jaki sposób zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie oraz z którego VPN-a warto obecnie korzystać! Pozdrawiam!
Ania gość
2 lata temu
Hmm jak zwykle powiedział co wiedział Facet jest żenujący
gość
2 lata temu
Wasze poglądy obchodzą mnie tyle co śnieg z grudnia 2016r. Wy macie grać, dobrze grać, uświetniać wydarzenia kulturalne, teatralne, a nie protesty polityczne. ZA DUŻE WYMAGANIA, CO DO GRANIA?
gość
2 lata temu
slowo patriota cos znaczy nie szafowc nadaremno
gość
2 lata temu
Strasznie to bełkotliwe. Potwierdza się teza, że aktor musi mieć tekst
bCGjGKPf
gość
2 lata temu
szanowny panie Żebrowski, Mick Jagger ma w poważaniu lecha wałęsę i to co dzieje się w polityce polskiej. A odpowiedział tego imbecylowi bardzo ładnie i dyplomatycznie. Poza tym niech pan się nie wypowiada w imieniu wszystkich: do jakich niby ,,wartości" zachodu niby dąży polska? I chce dążyć?
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Uważacie, że organizacja transportu publicznego w mieście w okresie wakacyjnym jest prawidłowa?
Jerzy Michala...
2 lata temu
Ten temat jest ważny, ale korzystając z okzaji, chciałem spytać o jeszcze jedną rzecz. Które ulice we Wrocławiu w Państwa opinii trzeba wyremontować w pierwszej kolejności?
gość
2 lata temu
Cyt.: "kosciol tak ,bo panstwo jest swieckie ,ale artysci moga wypowiadac sie w kazdym temacie ,taka wolnosc artystyczna". A co ma piernik do wiatraka?? Nikt artystom nie zabrania wyrażać się artystycznie w jakikolwiek sposób, dlatego w mojej ocenie powinni ograniczać się wyłącznie do zabierania głosu w sprawie szeroko rozumianej sztuki, a politykę niech zostawią politykom. Tak samo nigdy nie zgodzę się na to, żeby Kościół narzucał mi jak mam żyć i jakie wartości wyznawać.
gość
2 lata temu
Polska nie dąžy do takich samych wartości jak Zachód, bo Zachód już dawno zatracił swoje wartości. Nie ma ich.
gość
2 lata temu
nic nie rozumiecie, nie wiecie co to jest wolność i odpowiedzialność za siebie ze wszystkimi tego konsekwencjami
bCGjGKPH