Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zelt o byłej kochance: "Zakochuję się głęboko. Brakowało trzeźwego osądu"

207
Podziel się:

"Każda miłość jest pierwsza. Naprawdę w to wierzę" - mówi "Arni". Tak próbuje tłumaczyć romans ze znacznie młodszą Ordowską?

Romans z młodszą o 21 lat byłą Miss Warszawy, Piotr Zelt przypłacił popularnością, pracą i zdrowiem. Aktor po rozstaniu z Moniką Ordowską zaczął cierpieć na depresję. Musiał skorzystać z pomocy psychiatry. Przypomnijmy: Zelt o byłej kochance: "Terapia była konieczna! Potrzebowałem wsparcia specjalisty".

Od momentu rozstania minęły niespełna dwa lata. Ordowska promuje się na salonach ze swoim kochankiem, zaś aktor próbuje ułożyć sobie życie z młodszą tylko o trzy lata Katarzyną Krawczyk.

- Każda miłość jest pierwsza. Naprawdę w to wierzę. Nie sądzę, żeby to był defekt, że zakochałem się więcej niż raz. Zwykle miałem tak w życiu, że jak się zakochiwałem, to tak z buciorami. Tak jestem skonstruowany, że jak się zakochuję to tak mocno, głęboko i z ogromnym oddaniem - mówi Zelt.

- Czasami brakowało trzeźwego osądu, rozsądku. To jest bardzo fajne, ale później są te koszty. Nie chodzi o materialne, tylko o uczuciowe –- dodaje.

Źródło: Bagaż osobisty / TTV/x-news

KOMENTARZE
(207)
gość
7 lat temu
On na serio myślał, że taka młódka będzie z facetem w wieku jej ojca?
😝
7 lat temu
Niezłe, niezle......taki niby doświadczony kochas a tak dał sie nabrać 😝
gość
7 lat temu
ANI TROCHĘ MI GO NIE ŻAL, MAŁOLATY MU W GŁOWIE
gość
7 lat temu
Taki stary a taki durny.....żal
łoś
7 lat temu
Mam dosyć tych starych faciow którzy lansują się z młodszymi dziewczynami które za wszelką cenę chcą zwrócić uwagę na siebie! Żenada!!!
Najnowsze komentarze (207)
gosc
5 lata temu
wh0cd3032611 for more info
gosc
7 lat temu
Żenujące Pnie Zelt,to tak jakby Pan z córką sypiał
gość
7 lat temu
Duży stary a taki g***i. Jak to aktorzyna bezmyślne stadko celebrytów
gość
7 lat temu
a co ten stary łysy gość po 50ce myslał, że kobieta z takim idzie za darmo?Nie z facetem w tym wieku i nie z łysym.Tacy muszą płacic.
((
7 lat temu
Zmarniał , zbladł ... a i (_._) zlichła :P Ale tylko plugawe media mogą nadal promować tę ****** ( wstawcie wyzwisko dowolne ) , która mu taka krzywdę zrobiła ! ... Myślę , że te "elyty " są Nam celowo podsuwane , by zgasic ducha Narodu :(((
Aster
7 lat temu
Prawdziwe życie Panie Piotrze. Zauroczenie to piękna rzecz, chociaż za szybko mija. Niech się Pan nie martwi, że teraz jest z innym, jutro będzie jeszcze z innym a Pan i tak d.mał ją przed nimi ;)
MAX
7 lat temu
CIEKAWE CZY SOBIE GOLIŁA C**Ę
Dymacz mlodyc...
7 lat temu
No OKI może zrobiła go w jajo, ale pamiętajcie o jednym te jaja musiała dobrze lizać :):):) i to on zawsze będzie to wiedział najlepiej co jeszcze robiła mu a jej piękniś tylko może się wku....ć :):):) ha ha hi hihi
gość
7 lat temu
czytam te komentarze to niestety są wyrazem ogromnej frustracji... zadrościcie gościowi i tyle...autorami tych komentarzy są zgorzkniali ludzie... albo baby koło 50 tki co im mąż uciekł do młodszej, albo faceci koło 40-50 o wyglądzie i stanie konta, które co najwyżej na zwalenie konia pozwala .. bo nie na zaproszenie młodszej kobitki na obiad.... albo młodsi faceci :) probujący sobie wmówić, że młodym kobietom nie podobają się starsi faceci... ja mam 35 lat (dla jasności, żeby nie było że jestem w wieku zelta)... ale mam pogląd podobny jak on, skoro już się z kimś wiążesz, jesteś z nim jakiś czas, okazuje się, że będziesz miał z nim dziecko.... no to jest chyba oczywiste, że albo tą osobę kochasz albo jesteś ostatnim sku..... nem ....
gość
7 lat temu
Przecież miski same o sobie opowiadają, że przez wyro zdobywa się koronę. Czego się spodziewał od dzi.....i
zdzicha
7 lat temu
stary pierdoła
:)
7 lat temu
Wpiszcie w wyszukiwarce: Ostrzeżenie Pozdrawiam!
gość
7 lat temu
Się mu mózg do jąder obsunął. Biedny człowiek.
zxc100
7 lat temu
glowa lysieje a d****o szaleje.dobrze ze do nieletnich nie mial pociagu stary zboczeniec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie