Zień grozi, że wróci do mody: "Moim marzeniem i planem jest butik w Paryżu"

65
Podziel się

Oby nie skończyło się tak jak z butikiem w Polsce...

Maciej Zień rozpoczął karierę kreatora mody w 2000 roku. Załamanie przyszło po aferze finansowej i kłótni ze wspólnikami. Zamknięcie tego etapu przypieczętował wydaniem książki Więzień sukcesu, w której rozliczył się z przeszłością. W najnowszym wywiadzie zapowiada, że zamierza otworzyć butik w stolicy mody, Paryżu. Wyznał, że nadal poszukuje odpowiedniego miejsca, gdzie zaprezentuje najnowszą kolekcje.

Myślicie, że wróci jeszcze na szczyt?

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(65)
gość
2 lata temu
Nie lubię oglądać upadków, wolę patrzeć na to jak ludzie się podnoszą. Zyczę mu powodzenia.
gość
2 lata temu
A dlaczego cyt. GROZI? Raczej uchodził za dobrego projektanta (styl klasyczny).
gość
2 lata temu
Pudelek to beznadziejny szmatlawiec gorszy od faktu i superekspresu.niszczycie ludzi i siejecie hejt.redaktorzy to niewyksztalcone bandzwoly.jak można w tak debilny siejacy hejt sposób sformułować tytuł.żałosny pudelek.poniżej poZiomu
R
2 lata temu
No niech ma chłop marzenia, każdy ma, co komu szkodzi?
gość
2 lata temu
Spadł z wysokiego konia...
Najnowsze komentarze (65)
paryzanka
2 lata temu
OH , chyba kolega nie wie, jaka tutaj jest konkurencja , takich projektantow jak on sa setki ! No , ale niech probuje , zobaczymy! Pozdro z Paryza!
gość
2 lata temu
Powodzenia!
gość
2 lata temu
Z Biedronki do Paryża. To tak jakby w crocsach chciał iść na festiwal w Kann :))). To dyskontowy projektant.
gość
2 lata temu
Torebki Zienia z Biedronki, skaza goni skazę... Żenada
gość
2 lata temu
Chciałam kupić sobie torebkę jego projektu w biedronce. ale jak zobaczyłam w jakiej one sa jakości.Zrezygnowałam. Wykonanie okropne. Nawet torebki z targu maja lepsze wykonanie.
gość
2 lata temu
Choć byś zrobił 10000 pokazów i wypuścił 10000 kolekcji, ubrał wszystkie gwiazdy i osiągnął wszystko w świecie mody- raz tylko zrobisz lachę i już zawsze będziesz gejzer🤣🤣🤣🤣
gość
2 lata temu
Co to za tytuł ze grozi? raczej dobra wiadomość, świetny projektant sukcesy na miarę najlepszych na świecie a Wy piszecie GROZI ??? Ogarnijscie się w tej redakcji....
gość
2 lata temu
Nowe ząbki się świecą.
gość
2 lata temu
Aż d...e ściska
anka
2 lata temu
Jakie szczyty? Bez sponsorow I kolezanek pedalind ktore swoimi decyzjsmi sponsorowsly jego pokazy d**a bkada. Bez inwestora d**a bkada. Zostaja klapki z biedry I kdiazka o niczym. Z oszustem I klamcom nikt juz nie chce pracoaac. Ot smutne. A jego kopie Valentino I Armaniego to kreatorstwo mody tylko podrobki made in poland by Zien.
gość
2 lata temu
A dlaczego grozi? Opanuj się redaktorku
e-gostek
2 lata temu
Nie wykluczone że wróci, bo snobów nie brakuje.
gość
2 lata temu
samo promocją dziką naciąga skąd ty jesteś? z czarnej dziury, że nie kumasz?
gość
2 lata temu
nie jest dobrym projektantem. jego projekty są nijakie, dużo korzysta z pomysłów innych projektantów, nie ma nawet swojego stylu. szuka gdzie może wcisnąć coś lub z czegoś coś wycisnąć, więc świeczki i lampy.... boże, facet, weź lepiej już zniknij.
...
Następna strona