Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zień wraca do TVN-u: "Nie zbankrutowałem! Miałem weryfikację znajomych"

64
Podziel się

"Pojechałem do Brazylii, Afryki. Nie każdy ma ten luksus w branży, żeby pozwolić sobie na roczne wakacje" - chwalił się w studio Dzień Dobry TVN.

bCGHgwIB

Maciej Zień był jednym z ulubionych projektantów warszawskich celebrytów. W połowie zeszłego roku wokół modowego biznesu 37-latka zrobiło się głośno za sprawą afery związanej z jego butikiem. Projektant został oskarżony przez wspólników o wywiezienie należącej do spółki części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych w gotówce. Zień odpowiedział na zarzuty, publikując oświadczenie, w którym oskarżył swoich wspólników o nie wypłacanie mu pieniędzy. Po tym skandalu postanowił wyjechać na jakiś czas do Brazylii.

W rozmowie w studio Dzień Dobry TVN Zień tłumaczy teraz, że wcale nie zbankrutował. Tłumaczy, że "wyjaśnił sobie pewne kwestie ze swoim wspólnikiem". 37-latek pochwalił się też, że ma pieniądze, bo było go stać na roczne wakacje:

bCGHgwID

Nie zbankrutowałem. Wyjaśniłem sobie pewne kwestie ze swoim wspólnikiem. Jedną firmę przeznaczyliśmy na likwidację. Na pewno trzeba działać ostrożniej, nie w każdą sytuację trzeba wplątywać media. Miałem czas na zastanowienie się nad wszystkim, dlatego pojechałem do Brazylii i Afryki. Nie każdy ma ten luksus w branży, żeby pozwolić sobie na roczne wakacje. Miałem weryfikację znajomych, ale nie rozczarowała mnie.

bCGHgwIJ

Źródło:Dzień Dobry TVN/x-news

bCGHgwJe
KOMENTARZE
(64)
gość
4 lata temu
z tymi "przyjaciółmi" nie wyszło,wylał mu się kubeł zimnej wody,może zmądrzeje.Co mnie obchodzi czy gej czy nie,sukienki szyje przepiękne i tyle
gość
4 lata temu
To prawda, że był w Afryce. Mieszkał w tym samym hotelu w marcu na wybrzeżu Mombasy w Kenii, w którym byłam ja i mój Tata. Maciej spędzał tam ze swoim mężem Wielkanoc. Obydwoje przesympatyczni i fajni! Jego mąż Brazylijczyk do wszystkich miło zgadywal, Zien wyraźnie szukał dystansu i odpoczynku.
gość
4 lata temu
Ale mają Polacy radochę, powinęła się noga komuś... Masakra, co za kraj, co za ludzie.
bCGHgwJf
gość
4 lata temu
Jeszcze nie było takiego projektanta który nie zostałby rozerwany na strzepy w komentarzach. Przez znawczynie rodem z kasy w Biedronce.
gość
4 lata temu
To dobrze, ze ktos mu zostal. Przy okazji dowiedzial sie kto jest przyjacielem, a kto nie.
Najnowsze komentarze (64)
gość
4 lata temu
co za zbok
gość
4 lata temu
A mnie raz na 2 lata stać na wakacje, znajomym którzy dopytują się gdzie wyjeżdżam na wakacje mowię ze ja juz jestem w bardzo atrakcyjnym turystycznie mieście i nigdzie nie muszę wyjeżdżać 😂
gość
4 lata temu
Nie zbankrutowalem tylko walilem k i ku 2msc ;)))
gość
4 lata temu
a gdzie brazylijski mąż?
gość
4 lata temu
Sympatyczy i kulturalny facet
gość
4 lata temu
Zień to ohydny ,obrzydliwy gej.Za mury z takim ś******m.
gość
4 lata temu
Fantastyczna wiadomość 😁Wierze ze wróci na szczyt
gość
4 lata temu
kopnął go w d**e brazylinski kochanek i wrocił to zalosny facet....
bCGHgwIX
erwin
4 lata temu
Po co promują, obrzydliwych pedałów ?????Pogonili ciotę, do Polski, i b> dobrze. Wielki projektant , zupełnie bez ambicji !!!! Większość, ludzi, po takiej wpadce,nie pokazywałoby się, publicznie, a to proszę, poszedł do TV.Poza tym: cóż można żądać, od wołu, prócz sztuki mięsa !!!!! POLSKI BURAK.......
gość
4 lata temu
A męzulek brazylijska prostututka utrzymanka masażystka ahaha
gość
4 lata temu
A gdzie się podział mąż p.Zienia?
gość
4 lata temu
On jest osoba publiczna i mówi, że nie wszystko trzeba tłumaczyć publicznie - takie efekty potem, plotka wisi na plotce, teraz tego nie odkręci...
gość
4 lata temu
Chciał wszystkich wyruchać?
gość
4 lata temu
U skończyły się pieniążki, , wielki mi projektant , zwykły kopiarz
...
Następna strona
bCGHgwJz