Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ziobro broni policjantów, którzy śmiertelnie razili prądem Igora S.? "Do jego śmierci przyczyniła się amfetamina!"

290
Podziel się

Czy to, że był naćpany uzasadnia wielokrotne rażenie go paralizatorem? Policjanci byli na komisariacie, on leżał na podłodze skuty kajdankami. Był aż takim zagrożeniem?

bCHLhsnF

Zbigniew Ziobro przedstawił posłom opinię biegłych Zakładu Medycyny Sądowej we Wrocławiu mówiącą o przyczynach śmierci Igora S. Jak podkreślił Ziobro, do zgonu ofiary wrocławskich policjantów miało przyczynić się zarówno użycie paralizatora, jak i znajdująca się w jej organizmie amfetamina.

Igor S. zginął na komisariacie we Wrocławiu w trakcie przesłuchania. Był wielokrotnie rażony paralizatorem będąc skuty kajdankami, leżąc w łazience. Kilka dni temu pojawiło się nagranie obrazujące, jak konkretnie wyglądała policyjna interwencja. Policja już przeprosiła za nagrane sceny. Ziobro w swoim przemówieniu nie skupił się na działaniu policjantów, a wykrytych substancjach narkotycznych w organizmie Igora S.

Badania nie pozwalają na jednoznaczne ustalenie przyczyny zgonu. Najprawdopodobniej doszło do niego wskutek dwóch czynników. Do śmierci Igora S. przyczyniła się amfetamina, zażycie substancji odurzających, tak zwanych dopalaczy. Drugi to rażenie prądem z paralizatora. W organizmie wykryli obecność amfetaminy i leku przeciwbólowego opiodowego, a więc działający jak morfina, czy inne środki narkotyczne.

bCHLhsnH

Czy to, że był pod wpływem narkotyków uzasadnia wielokrotne rażenie go prądem? Dodajmy, że policjantów było kilku, przebywali na komisariacie pod okiem monitoringu. Ofiara była zaś skuta kajdankami i leżała na podłodze. Groziło im niebezpieczeństwo? A może, jak wskazuje Rzecznik Praw Obywatelskich, mamy do czynienia z przypadkiem tortur?

bCHLhsnN

Źródło: Sejm/x-news

bCHLhsoi
KOMENTARZE
(290)
gość
3 lata temu
ja pier...le!!!! Nawet jesli, to nie tak trktuje sie obywatela podczas przesluchan!! Powinny poleciec glowy!!
PROSTE JAK DR...
3 lata temu
....co nie oznacza,że możnabyło używać paralizatora,,,
pod dywan
3 lata temu
Pięknie wyciszyli sprawę Madzi Żuk.
bCHLhsoj
Gość
3 lata temu
Amfetamina + prąd elektryczny = śmierć
gość
3 lata temu
Ziobro miales szanse zablysnac na innej wroclawskiej sprawie, ale jakos cisza. Chyba faktycznir jestes z***m jak to lata temu slusznie zauwazyl Leszek Miller. A tu, zakatowali chlopaka gorzej niz isis
Najnowsze komentarze (290)
gość
2 lata temu
Ziobro jest tyle wart co ci policjanci ktorzy w sadystyczny sposob zamordowali Igora Stachowiaka na komendzie policji we Wroclawiu!
gość
3 lata temu
Zginął człowiek niewinny i niesłusznie zabity bo się "Pomylili " to jest jakaś masakra xd KPINA
gość
3 lata temu
To było morderstwo.
gość
3 lata temu
zabili chlopaka a za chwile dowiemy sie ze to jego wina...jak z magda zuk ...
gość
3 lata temu
można coś z tym zrobić żeby nagłośnić ?
gość
3 lata temu
PiS owska komuna, gorsza niż kiedyś bo teraz nasza Polska komuna. Bravo PiS a ten Ziobro jak widać młody i g***i . Już wszystkim mózgi kaczor wyssał.
gość
3 lata temu
PiS wódka komuna, gorsza niż kiedyś bo teraz nasza Polska komuna. Bravo PiS a ten Ziobro jak widać młody i g***i . Już wszystkim mózgi kaczor wyssał.
as
3 lata temu
PIS i Ziobro bronią tych co chcą bronić nie obywateli..nawet jak był naćpany po co go było skuwać i katować ..na izbę a nie na komisariacie uczyniać bójkę policjyjną.......znam te metody ...dlatego gro policjantów to alkoholicy
bCHLhsob
gość
3 lata temu
Panie Ziobro niech pan nie broni MORDERCÓW, ręce opadają co pan opowiada
gość
3 lata temu
Myślicie ,że to było pierwszy i ostatni raz?
coco Ch
3 lata temu
najbardziej wkv rwia mnie bezradność , nic nie można zrobić z tym poye banym rządem pisiorów
gość
3 lata temu
Proszę jaka ziobrowska hipokryzja i przyzwolenie!!!
gość
3 lata temu
A ten Igor to za brzydki uśmiech trafił na komisariat?
gość
3 lata temu
Wstyd p.Ziobro-męzczyznę policja torturuje i pan to popiera!!!!!Powinien pan podac się do dymisji.Jestem starsza kobietą i przeżywałam jak policja potraktowała w kajdankach młodego człowieka!!!!!
...
Następna strona
bCHLhsoD