Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Złote myśli" Gojdzia: "Większość kobiet mnie kocha! Lubię niegrzeczne. Wolę blondynki"

60
Podziel się:

"Nie spotkałem żadnej, która by mnie nie lubiła" - chwali się. Zobaczcie.

"Złote myśli" Gojdzia: "Większość kobiet mnie kocha! Lubię niegrzeczne. Wolę blondynki"

Krzysztof Gojdź chwali się, że jest nie tylko ulubieńcem gwiazd TVN-u, ale również wszystkich kobiet w ogóle. Mimo że w jego życiu pojawiła się nowa miłość (?) i spotyka się z Olą Ciupą, Gojdź wciąż chętnie dzieli się spostrzeżeniami na temat płci pięknej. Zobaczcie, jakie panie podobają mu się najbardziej i czego zazdrości kobietom.

KOMENTARZE
(60)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gośćblondynka
10 lat temu
Ja Cie nie lubię
gość
10 lat temu
Kogo on denerwuje ręka w górę
gość
10 lat temu
To się nazywa SKROMNOŚĆ
gość
10 lat temu
Chyba te, które mają IQ 17.
gość
10 lat temu
A kto by chcial na faceta kolesia z zakolami i genami wiejskiwgo chlopka gdyby nie byl bogaty? Ja bym nie chciala takich miernych genow z prowincji dla mojego dziecka. Ty sobie mozesz preferowac Gojdziu , ale w tobie wszystkie preferuja twoj portfel niestety
NAJNOWSZE KOMENTARZE (60)
Panipo80tce
10 lat temu
Co też Pan opowiada ! Jestem Stara baba ale nigdy bym z panem nie poszła do łóżka jest Pan bolesnym facetem a Panie które za panem latają PANA KASĘ KOCHAJĄ !!! Przydałaby się panu ,,operacja plastyczna" na....oczy.
gość
10 lat temu
a ja cie niecierpie
blond-lok
10 lat temu
nie przepadam za jego programami
blond-lok
10 lat temu
nie przepadam za jego programami
Beza
10 lat temu
Większość? Ojej co za skromność...może wszystkie? No ja na pewno nie. A lubi blondynki bo są na jednym poziomie intelektualnym? Pokory trochę,malutko,tyci...
gość
10 lat temu
Gojdz juz nie sciemniaj widziany jestes regularnie w sezonie s Sopocie w klubie dla homo otoczony młodymi chłopcami
gość
10 lat temu
...cię kocha? Litości kolego...
gość
10 lat temu
Znam narcyza i nie przepadam za bufonem, delikatnie mówiąc.
gość
10 lat temu
Jak go nie lubić. Fajny gosciu
gość
10 lat temu
Chciałabym do niiego trafić ale kolejka na rok
gość
10 lat temu
Jest przykładem jacy powinni byc lekarze w Polsce
gość
10 lat temu
Kocham doktorka za to co robi dla ludzi
gość
10 lat temu
Ja go uwielbiam za bezpośredniość
Goscusa
10 lat temu
P****t szukajacy rozglosu..... manekin!!!!
...
Następna strona