Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znachor TVN-u: "Lekarzom brakuje tej wiedzy, którą ja przekazuję"

46
Podziel się

"Niepotrzebnie umieramy, cierpimy. Uważam, że szczepionki są zbyt niebezpieczne".

bDKtWYlh

Kilka dni temu gościem Dzień Dobry TVN był znachor Jerzy Zięba. Mężczyzna jest zdania, że w Polsce istnieje medyczne podziemie, a lekarze medycyny tradycyjnej nie posiadają wystarczającej wiedzy, by leczyć - jego zdaniem - uleczalne choroby:

Zięba twierdzi też, że szczepionki są niebezpieczne:

bDKtWYlj

Mój stosunek krytyczny do lekarzy jest skierowany tylko do tych, którzy nie chcą się dowiedzieć, jak człowieka można jeszcze lepiej leczyć. Lekarzom brakuje tej wiedzy, którą ja przekazuję. Ja nie wiem, dlaczego lekarz nie wie, jak wyleczyć pacjenta z łuszczycy. To jest uleczalna choroba. Niepotrzebnie umieramy, cierpimy. Uważam, że szczepionki są zbyt niebezpieczne.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bDKtWYlK
KOMENTARZE
(46)
imimo
3 lata temu
LUBI PAPUSIAĆ ! A do postu a nawet głodówki namawia naiwniaków
Jola
3 lata temu
40 dni postu zalecanych przez pana Z . Chcę zobaczyć p. Z . w trakcie postu i zaraz po.Bo moim okiem , to on jest ciągle pulchny . A post to utrata wagi
pudelek.tv je...
4 lata temu
ej no czemu mam zdjęcie piwa i jakiegoś kaktusa????!?!?! POMOCY JESTEM DZIECKIEM JUŻ NIGDY NIE ZKORZYSTAM Z KOMPUTERA
bDKtWYlL
gość
5 lata temu
warto miec otwarty umysł nie tylko na jeden sposób leczenia a raczej zalecznia w konwencjonalnej medycynie, mozecie hejtowac do woli, jeżeli ktoś wejdzie głębiej w temat będzie wiedział, że pan Zięba się zawsze obroni, on czyta mase publikacji a hejterzy?
gość
5 lata temu
niestety to prawda, że studentów medycyny nie kształci się w sposób wystarczający, w książkach medycznych, fizjologii, są błędy merytoryczne, nowe wydania powielają stare nieprawdziwe teorie wprowadzające w błąd w kluczowych dla wyleczenia aspektach, poza tym lekarze są obłożeni papierologią, wyrabianiem się w limitach kosztów, nie mają czasu się dokształcac ! TO SĄ FAKTY. Lekarze po ukończeniu studiów mają obowiązkowe wykłady doszkalające sponsorowane przez FIRMY FARMACEUTYCZNE, które jak KAŻDE przedsiębiorstwo chce generowac zyski, trudno się spodziewa, że firma produkująca np. statyny powie, że są szkodliwe a wręcz zabójcze dla zdrowia. Szanuje Pana Ziębę, ma wiedzę i klasę. To, że ktos skończył szkoły i ma dr przed nazwiskiem, nie oznacza, że posiadł całą WIEDZĘ.
Iwcia
5 lata temu
popieram Pana w 100% mam książkę Ukryte Terapie. Dzięki Panu dowiedziałam sie dużo. Od lutego schudłam 5kiło tylko pijąc więcej wody z sola himalajska
gość
5 lata temu
Tacy znachorzy zaleczyli na smierć moją kuzynkę , osierociła troje dzieci !!!
gość
5 lata temu
Czy ktoś w TVNie zwariował??? Promują u siebie ZNACHORA??!!!! Powariowali!!! Takich się powinno zamykać a nie do telewizji zapraszac
gość
5 lata temu
p**********y jesteś to mało powiedziane, idź do lekarza niech ci przepisze coś na nerwice
gość
5 lata temu
Leczcie się lemingi u znachorów to nie trzeba będzie czekać w kolejkach do lekarzy specjalistów.
gość
5 lata temu
Pan Zieba ma w 100% racje , byłam na jego wykładach tu w Toronto , stosuje jego zalecenia , co jest śmieszniejsze to tu w Kanadzie mamy doktorów Naturopaatow po studiach i oni maja takie samo zdanie jak pan zieba i ukeczaja ludzi z ciężkich chórób , rozmawiałam z takimi chorymi na raka którzy brali kroplówki z witaminy c . Polska niestety jest jeszcze w średniowieczu , tam nic sie nie wie !!!! Przykro mi . Sama juz przestałam chodzić do kobwencjonalnych lekarzy to k******y. !!! Teraz tylko lecza mnie doktorzy Naturopaci !!!
gość
5 lata temu
Co znachor spieprzy lekarz wyleczy.
gość
5 lata temu
przetestowałam na sobie i mloich dzieciach wiedze od p. Zieby i wiecie co??? lekarze złapali sie za głowe jak to mozliwe, by w okresie 4 miesięcy wyniki badan i stan organizmów zmieniły sie radykalnie. było to podobno niemozliwe, czyli co? cud? czy moze facet ma racje, ze truja nas i mamią? spróbujcie a sie przekonacie a potem piszcie te paszkwile, jesli nadal uznawac bedziecie ze to bzdety..
bDKtWYlD
gość
5 lata temu
Jak ktoś chce być chory, to niech sobie będzie. A ci którzy chcą być zdrowi niech przeczytają Ukryte terapie, posłuchają wykładów Jerzego Zięby. Każdy ma wolny wybór.
bDKtWYmf