Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zobacz ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA byłej żony Wiśniewskiego: "Boże, zrób coś, WYCIĄGNIJ MNIE STĄD!"

580
Podziel się

"Pierwszy kontakt z narkotykami, z alkoholem przypadł na młody mój wiek" - wyznaje Ania. Wcześniej taką deklarację wiary złożyła Frytka.

bCINtzat

Po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Ania Świątczak rzadko pokazywała się w mediach. Wiadomo było jedynie, że w 2011 roku wyszła ponownie za mąż za muzyka, Michała Żeńcę.

Ania właśnie powróciła, w dość zaskakującej roli. Wystąpiła w wideo, na którym ze łzami w oczach deklaruje swoją wiarę. Okazuje się, że była wokalistka Ich Troje wstąpiła Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego, tego samego, w którym nawróciła się Frytka.

Boże, jeśli choć trochę interesuje Cię moje życie, to zrób coś, wyciągnij mnie stąd. Przewrotne jest serce człowieka i niewierne. Od zawsze byłam zbuntowana i trochę zaczęłam się zatracać. Pierwszy kontakt z narkotykami, z alkoholem przypadł na młody mój wiek - wyznaje przed kamerą.

bCINtzav

Co myślicie o takich publicznych "świadectwach nawrócenia"?

Przypomnijmy inne przejmujące wyznanie wiary: Jest kolejne ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA Mai Frykowskiej!

bCINtzaB
bCINtzaW
KOMENTARZE
(580)
gość
5 lata temu
brzmi troche jak sekta jakies takie straszne
gość
5 lata temu
Kolejna "natchniona".
gość
5 lata temu
żałosne
bCINtzaX
monia
5 lata temu
Żenua
gość
5 lata temu
dziewczyna ma duze problemy wskazany dobry psycholog
Najnowsze komentarze (580)
gość
rok temu
Maja ja jestem bardzo wierząca. Ja tak myślę ale nie wiem co myśli o mnie Bóg. Jestem pogubiona. Jezus jest moim Panem od lat ale czuję,że mogłabym dać Mu od siebie więcej. Myślę ,że jestem dobrym człowiekiem ale boję się,że to wszystko jaka jestem to za mało źeby czuć się jego godna. Tak bardzo za mnie cierpiał. Chciałabym więcej Jemu dać od siebie ale nie umiem. Chciałabym doznać tak wielkiej łaski jak Ty. Modlę się codziennie ale czuję,że to za mało. moje córki są niebezpieczeństwie. Nie chodzą xo kościoła od lat. mój mąż również .modlę się za nich codziennie.Jestem słaba. Boże wybacz.
gość
2 lata temu
Ten kościół i "sekta" jak to niektórzy nawiedzeni katole mówią :) potępia księży i wierzy tylko w boga
gość
4 lata temu
Jak masz odwage ją krytykować to sam nagraj na youtube swoje świadectwo co Ty zrobiłeś dla Boga! nie pozujecie swoich twarzy bo nie macie na to odwagi. Jak uważasz, że Kościół to sekta :) przyjdź.. chyba, że sie boisz? Bo jak narazie to wiekszość z was krytykujących NIE MA ODWAGI!! Katole z was, którzy chodzą do Kościoła na 1 ławkę a w mordę sobie dajecie po za tym całym "pokazem"!! tak tak wy którzy chcecie się podobać ludziom... Nie Bogu.. macie problem- bo Ania i Maja Frykowska pójdą do nieba a wy? Dla was Bogiem są PIENIĄDZE!! ale pieniądze was nie zbawia, anie rodzina was nie zbawi :) ale ok to WY już wybraliście..
gość
5 lata temu
Każdy ma swoje zdanie i każdy ma swoje problemy... Ludzie nieznani pisza o swoich problemach na forach, fb itp., a ludzie sławni, znani moga to przekazać przez media, także nie oceniajcie czyiś problemów czy przekazów bo wy też je macie i nie wiadomo czy też są warte wysłuchania...
gość
5 lata temu
Każdy ma swoje zdanie i każdy ma swoje problemy... Ludzie nieznani pisza o swoich problemach na forach, fb itp., a ludzie sławni, znani moga to przekazać przez media, także nie oceniajcie czyiś problemów czy przekazów bo wy też je macie i nie wiadomo czy też są warte wysłuchania...
gość
5 lata temu
Brawo Aniu, wspaniałe swiadectwo, widać działanie żywego wszechmocnego Boga, niech Bóg Ci błogosławi
gość
5 lata temu
Nie rozumiem negatywnych komentarzy. To bardzo miła dziewczyna. Miałam okazję ją poznać. Dobrze, że zmieniła swoje życie.
gość
5 lata temu
Wiele ludzi mówi "sekta" bo niema pojęcia co to jest sekta.
bCINtzaP
gość
5 lata temu
jak wy szybko potraficie ocenić kogoś na nie jest to tragiczne, dziewczyna otwiera się przed innymi a wy ja od razu gnoicie Polak to jednak potrafi dobić drugiego
eww
5 lata temu
Sekta wykorzystala jej zly stan psychiczny. Przykre. Fatalnie wyglada.
gość przez du...
5 lata temu
Żałosne komentarze, pokazujcie jacy to jesteście cool, czepiacie się czego i kogo kol wiek się da, czepiajcie się kościoła, plujecie jadem, pustka na około siebie My Polacy. Tacy właśnie jesteśmy, płytcy, przykrzy, przemadrzali itd. Itp. Ulegacie populistycznym hasłom nadal, krytykujecie wszystkich i wszystko, obwiniacie kościoł o różne tematy jak media uczą- jacy my jesteśmy nieszczęśliwi tylko przez to ze jesteśmy tacy właśnie, zajadli. Róbcie w myśleniu i przyzwyczajeniach miejsce na ogólną znieczulice co do jakich kol wiek naszych narodowych wartości a wkrótce będziecie żyć w takim zamordyzmie ze nim się obejrzycie warszawiacy I reszta dumnych pusto stanów myślowych islam będzie wasze dzieci mordowal w imię ich wiary, a nim to nastąpi Inne narody nadal będą nas polaczków wykorzystywać. A teraz czekam aż jakiś przemadrzaly wszystkowiedzacy plankton mnie obsmaruje, bo tylko na to większość stać. Pozdro.
UKI
5 lata temu
JEDNO PYTANIE JAK BÓG NIGDY ,NIE PRZESTAJE NAS KOCHAĆ I NAS NIE SKREŚLA TO CO POWIEDZIELI BY O TYM LUDZIE KTÓRZY ZGINĘLI W OBOZACH ZAGŁADY , DZIECI ,MATKI ,OJCOWIE,DZIADKOWIE ,BABCIE ,KTÓRZY WIDZIELI W KOLO ŚMIERĆ . ANIA CZY TY CZUJESZ SIĘ POSZKODOWANA PRZEZ LOS NAWET NIE WIEM JAK TO OKREŚLIĆ
gość
5 lata temu
zenada ,co ta dziewczyna robi ...co chce tym osiagnąć??!!!
Paula
5 lata temu
Autorze.. miej szacunek itolerancje do zachowcan I cierpienia drugiego czlowieka. Szukaj sensacji w swoim zyciu... bo moze jeszczce nie wiesz ze zyjesz :) :)
...
Następna strona
bCINtzbr