Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Hollywood: "Nie mamy czasu na dzieci. Jest za dużo roboty z psami"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
170
Podziel się:

"Nie ma tematu dzieci" - tłumaczy.

Iwona Burnat, jedna z TVN-owskich Żon Hollywood, lubi opowiadać o swojej największej pasji - ubieraniu psów. Celebrytka bardzo chce, żeby o "luksusowym salonie dla psów" mówiło się jak najwięcej. Pucci i Toby pochłaniają jej tyle uwagi, że są dla niej jak dzieci i na te prawdziwe Iwona nie ma już czasu.

Nie mamy czasu na dzieci. Teraz jak przyjechaliśmy do Polski było tyle stresu, kto będzie siedział w domu z Pucci. A co, jakby było dziecko? Jest za dużo roboty, nie ma tematu dzieci.

Źródło: Agencja TVN/x-news

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(170)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Kto ją tak szpeci makijażem
gość
10 lat temu
Przecież ona sama ma rozum dzieciaka. Dzieci nie powinny mieć dzieci:)
gość
10 lat temu
Dzięki Bogu się nie rozmnożyła i niech tak zostanie 👍
gość
10 lat temu
Fajny ma glos ale doradzcie w sprawi makijazu... Plis
gość
10 lat temu
Osoby pokroju żon Hollywood, albo Krupy itd, mówiące z irytującym akcentem, które kiedyś były biednymi polkami, i za sprzedanie d**y stały się bogatymi, wyrafinowymi amerykankami już dawno straciły kontakt z rzeczywistością.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (170)
gość
10 lat temu
Wszędzie jakieś zaburzenia osobowości.
gościówa
10 lat temu
Hmm... Może najpierw doweidzcie się coś o ludziach których hejtujecie, jaki ma akcent skoro urodziła się już tam i nigdy nie miała styczności z Polską? Nie jest Polką która wyjechała i zapomniała jak się mówi po Polsku. Jest Amerykanką o polskich korzeniach więc i tak szacunek dla jej rodziców i jej samej za to że tak dobrze mówi po polsku
gość
10 lat temu
dawno nie widzialam tak pustej babki no i jeszcze ta stara z programu tez.zalll.
gość
10 lat temu
Co za pustoglowy
gość
10 lat temu
A skąd wiesz , że sprzedała d**ę? Na d***e świat się nie kończy. No ale cóż zakompleksieni POLACY , dla nas ktoś kto mówi z akcentem i ma kasę (zdobytą nawet ciężką pracą) na starcie jest spalony.
gość
10 lat temu
od razu widać ilu czytelnikow obejrzalo film a ilu przyszło tutaj tylko hejotowac i komentowac, one nie powiedziala ze nie chce miec dzieci tylko ze na razie nie ma tematu dzieci "może za dwa lata" a to roznica ;p
gość
10 lat temu
Fajna dziewczyna, oryginalna więc polacy będā hejtować
gość
10 lat temu
Boze jaki p****k
gość
10 lat temu
Boze jaki p****k
gość
10 lat temu
Boze jaki p****k
gość
10 lat temu
Boze jaki p****k
gość
10 lat temu
wstyd, że TVN pokazuje kogoś, kto nie szanuje drugiego człowieka , bo na pierwszym planie są psy, a nie drugi człowiek(dziecko) ohyda, jak można tak zatracić się. Wstyd panie Miszczak, wstyd
gość
10 lat temu
matko jak ona sie maluje a te usta okropnie bogata taka a nie moze dobrac sobie makijazu albo niech ktos jej doradzi
gość
10 lat temu
Dlaczego kobiety muszą się tłumaczyć z tego, że nie mają dzieci? Czy to obowiązek?
...
Następna strona