Żona Kiszczaka: "Mąż zasługuje na pogrzeb na Powązkach. To bohater, uratował Polskę!"

231
Podziel się

"Chcę zrobić pogrzeb kościelny. On dużo zrobił dla kościoła, kościół powinien mu się zrewanżować." Dodajmy, że generał wciąż żyje.

Wygląda na to, że dla Marii Kiszczak nie ma tematów tabu. Tuż po ukazaniu się książki Kiszczakowa. Tajemnice Generałowej, jest coraz bardziej otwarta w swoich wyznaniach. Po tym, jak broniła męża oskarżonego o masakrę w kopalni Wujek i współwinnego wprowadzenia stanu wojennego, planuje już publicznie jego pogrzeb. Dodajmy, że Czesław Kiszczak wciąż żyje, to jej jednak nie przeszkadza.

Mój mąż zasługuje na pogrzeb na Powązkach. Chcę zrobić pogrzeb kościelny, on dużo zrobił dla kościoła, kościół powinien mu się zrewanżować. Protesty na pogrzebie Jaruzelskiego były świetnie opanowane, mam nadzieje, że tym razem nie będzie protestów, bo mój maż to polski bohater. Uratował Polskę prze wojną domową.

Ciekawa z nich para - bohater i pisarka. Przepraszamy - "poetka".

KOMENTARZE
(231)
gość
4 lata temu
Żyje baba jak pączek w maśle a po generale dostanie bogatą rentę stać ją na gadanie głupot.
gość
4 lata temu
Niech zmieni dilera albo bierze połowę...
gość
4 lata temu
Niektórzy ludzie w ogóle nie powinni otwierać ust.A pani Kiszczakowa w szczególności
mmmm
4 lata temu
jprdl ta baba ma nierówno pod sufitem...
megan
4 lata temu
zamilknij raszplo! i tak nie kupimy twoich wypocin!!!
Najnowsze komentarze (231)
chinka
4 lata temu
to był morderca, i jakby był pochowany na Powązkach to górnicy z Wujka i Ksiądz Jerzy w grobie by się przewrócili, co Ty kobieto wygadujesz, jaki bohater co Ty pleciesz, kogo On uratował, chyba sam siebie, Piotrowski i inni wykonywali rozkazy Twojegoe Męża gdy torturowali Księdza Jerzego, nie rób z Niego świętego, to zbrodniarz, że masz odwagę ludziom spojrzeć w oczy, i co na to Wasze dzieci, szkoda wielka mi Waszych wnuków, na Nich bedzie wisieć piętno dziadka zbrodniarza, może jeszcze pomnnik na Krakowskim Przedmieściu za te zbrodnie?
marzena
4 lata temu
Kobieto zastanów się, to był zbrodniarz, przez Niego był stan wojenny, przez Niego zginęli w kopalni Wujek, a przede wszystkim przez Niego zginął Ksiądz Jerzy Popiełuszko, jak Ci nie wstyd Go bronić, to Twój Mąż ale zbrodniarz dla Polski a nie żaden bohater, dobry był dla sobie równych kompanów, wstyd
gość
4 lata temu
Jak ma troszkę to do Toszka a jak na nic to do Branic a jak ma b...a to do Rybnika . Mysle ze tam On spotka tych Górników co kazał wymordować i mu ''podziękują'' pyrlikiem.
gość
4 lata temu
Tej pani się chyba w D***PIE poprzewracało. Oby go osądzono sprawiedliwie na sadzie ostatecznym.
antyczerwony
4 lata temu
Mam nadzieję, że wybrana władza w końcu rozliczy pozostałą czerwoną hołotę z zabójstw którą dokonali między innymi w czasie stanu wojennego.
gość
4 lata temu
Jak zwykle PZPRowskie media promują czerwoną s*****z. WSTYD
gość
4 lata temu
I*****o twój morderca zasługuje na stryczek!
PolskiObywate...
4 lata temu
Po prostu aż mnie rozwala jak widzę wygraną Pis-u i strach całej czerwonej hołoty. Duma mnie rozpiera że skończą się rządy tych rusko-niemiecko-unijnych sprzedawczyków. Ale błagam na kolanach noworządzących uchwalcie w końcu takie prawo by ta czerwono ubecka hołota żałowała do ostatnich dni swojego już marnego życia swoich wrogich działań względem Polski i Polaków. Błagam, błagam, błagam.
byro
4 lata temu
W sumie to nie wiem, kuli w łeb szkoda temu bandycie bo na skupie złomu zawsze by coś dostał za taką kulkę, ale na pewno trzeba pisać petycje do PiS/Kukiz (nowej władzy) by takich bandytów w końcu rozliczyć i by zgnili w więzieniach. No i oczywiście konfiskata majątków do drugiego pokolenia (coś mi się wydaje że będzie w tej materii zmiana Konstytucji).
ftd
4 lata temu
Zyczę tobie i twojemu mężowi wszystkiego najgorszego, odebrania emerytur i pochowania was razem w przydrożnym rowie. A jak Nowy Rząd pomoże to i zgnicia w więzieniu bando czerwonych sprzedawczyków.
gość
4 lata temu
On może i zasługuje na pogrzeb na Powązkach, bo tam niejedwn taki leży, więc nie ma różnicy. Za to ta bezmyślna baba zasługuje jedynie na pochówek pod płotem na skraju rodzinnej wiochy.
and
4 lata temu
Mąż zasługuje na pogrzeb na Powązkach- ja bym go na łączce pochował w sowieckim mundurze, a w dłoniach sierp bym umieścił.
gość
4 lata temu
Babcia chyba w ogóle nie bierze pod uwagę wersji, że to ona może zejść pierwsza.
gość
4 lata temu
Kiszczakowa za wygadywanie tych bzdur , aby promowac ksiazke , powinno sie zamknac do wiezienia razem z tym jej mezem oprawca
...
Następna strona