Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Kiszczaka: "Niczego nie żałuję!"

107
Podziel się

"Nie uważam się za bohaterkę. Zdawałam sobie sprawę, że mój mąż mnie inwigilował. Musiał wiedzieć, z kim się żeni".

bDIxbYwl

Wygląda na to, że żona Czesława Kiszczaka, Maria Kiszczak, na jakiś czas stanie się stałą bywalczynią telewizji śniadaniowych. Wydała niedawno książkę Tajemnice Generałowej i teraz w ramach promocji ujawnia kulisy życia u boku komunisty. Zdążyła już ogłosić w TVN-ie, że jej mąż to "bohater narodowy". Później skromnie dodała, że sama nie czuje się bohaterką, bo żyła jak "przeciętna Nowakowa".

Nie miałam gosposi, miałam opiekunki do dzieci, bo pracowałam. Korzystałam z przeciętnych polskich warunków. Nosiłam polskie suknie. Myślę, że moje życie było takie jak przeciętnej Nowakowej. Stałam w kolejkach. Inni stali, to i ja mogłam. Nie uważam się za bohaterkę. Zdawałam sobie sprawę, że mój mąż mnie inwigilował. Musiał wiedzieć, z kim się żeni. Niczego nie żałuję.

bDIxbYwn
bDIxbYwt

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bDIxbYwO
KOMENTARZE
(107)
gość
5 lata temu
po co do tv.pania zapraszac,,,niecch tv. pieniadze da dla potrzebujacych.. ta pani nie musi dorabiac ,ksiazki wydaje znajdzie sie g***i,co te wypociny kupi.... o intymnosciach kiszczakowych....po co
goscik
5 lata temu
mina p.Kalczyńskiej bezcenna :-)
gość
5 lata temu
TVN, Wirtualna=chłam
bDIxbYwP
gość
5 lata temu
żenująca rozmowa, mimo tego kim są jej bohaterowie
Ola
5 lata temu
Słyszałam tą rozmowę z jaśnie panią i aż mi się wierzyć nie chciało, że to taka prymitywna osoba. To co mówiła, to sensu nie miało, gubiła się w odpowiedziach, opowiadała bez składu i ładu, a przy tym jak dumna, tylko nie wiem z czego
gość
5 lata temu
TVN po raz kolejny udowadnia,ze jest komunistycznym gownem i promuje zdrajców narodu HAŃBA !!!!!!!!
gola
5 lata temu
G****a c**a widziała tylko penisa w tym facecie a nie jego brutalne opinie.
gość
5 lata temu
Kalczynska nie od tego jest by okazywac swoja pogarde do zaproszonych gosci. W koncu to ktos z jej stacji ich wybiera liczac na podniesienie ogladalnosci a tym samym na pieniazki dla prowadzacej. Poza tym moze opowie o swoim bardzo dostatnim zyciu, o korzystaniu z przywilejow jakie daje stanowisko jej meza. Na pewno dorobila sie fortuny w stosunku do wszystkich zon komunistycznych prominentow. Choc wiele mozna im zarzucic swoja droga.
gość
5 lata temu
Z rodzin zbrodniarzy RPLowskich, zdrajcow Polski, sowieckich agentow, robi sie teraz celebrytow i swietoszkow.
Gość
5 lata temu
wstretne zaklamane b****o bez wstydu
gość
5 lata temu
Zakłamywanie historii to jedna wielka propaganda dzisiejszego systemu !!!
gość
5 lata temu
Kalczyńska a zapytaj z jakich dóbr korzystaja dzisiejsi złodzieje z rządu?? wycieczki za granice na koszt państwa , auta i paliwo na koszt podatników?? ty wredna sukoo !!!
gość
5 lata temu
głupoty opowiada
bDIxbYwH
gość
5 lata temu
bohatrem narodowym ale jakiego kraju ZSRR chyba
...
Następna strona
bDIxbYxj