Koba
|

"Fashionistka" Danuta Martyniuk ujawnia: "Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Chanel, Prada, Burberry"

343
Podziel się

Danuta zdradziła, że chętnie korzysta z fortuny męża, aby dać wyraz swojemu nietuzinkowemu stylowi. Sam Zenon ponoć wspiera jej pasję. Zazdrościcie?

"Fashionistka" Danuta Martyniuk ujawnia: "Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Chanel, Prada, Burberry"
Danuta Martyniuk, Zenon Martyniuk (East News, East News)

Nie ma co ukrywać, Zenek Martyniuk jest najpopularniejszym piosenkarzem disco polo w Polsce. O autorze hitu Przez twe oczy zielone jest na tyle głośno, że powstały o nim gra komputerowa oraz... film.

Wydaje się, że Zenkowi pomimo zdobytej sławy nie "odbiła palma". Wciąż chętnie spotyka się z fanami, a po premierze filmu o sobie samym pomaga żonie na zakupach.

Oszałamiająca kariera wiąże się jednak ze sporymi zarobkami, czego Zenek nie ukrywa. Okazuje się, że piosenkarz pozwala wybrance zarządzać swoim majtkiem i obsypuje ją drogimi prezentami.

W rozmowie z "Faktem" Danusia zdradziła, że od dawna interesuje się modą i ma szczególną słabość do znanych, luksusowych marek.

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie - ocenia "fashionistka" w rozmowie z tabloidem.

Danusia pochwaliła się również, że ze względu na deficyt tego ekskluzywnego asortymentu w naszym kraju zmuszona jest wyjeżdżać na zakupy do USA lub Brukseli. Na szczęście Zenek jest zachwycony swoją żoną w każdym wydaniu i wspiera jej pasję do zakupów.

Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on - jak to facet - mówi, że i ta ładna, i ta ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam - dodaje na koniec.

Waszym zdaniem jest się czym zachwycać?

KOMENTARZE
(343)
Paulina
2 miesiące temu
Są razem tyle lat, kobieta wspierała go w - bądź, co bądź - karierze. Jako małżeństwo mają wspólną kasę i osobiście nie widzę nic złego w tym, że Pani Danuta wydaje hajs na ciuchy.
Olix
2 miesiące temu
No i niech będą sobie szczęśliwi, po co ten sarkazm Pudlu?
Monika
2 miesiące temu
Po co na wsi pod bialymstokiem chodzic w szanelu niech mi ktos odpowie?
Oll
2 miesiące temu
Pani Danuto, o wagę trzeba zadbać. Chodzi o zdrowie. Dla Państwa chyba możliwe jest poniesienie wydatków na lekarzy, dietetyków, siłownię itd.
Jak
2 miesiące temu
I dobrze zjeść jak widać 😁
Najnowsze komentarze (343)
Gość
miesiąc temu
Widać, że z pomocy specjalistów nie korzysta. Wieś tańczy i śpiewa.
Gość
miesiąc temu
Bez wykształcenia, bez klasy, ale kiecki od Prady nosi :)
Gość
miesiąc temu
I co, w kiecce od Prady fajniej się buraki przerzuca? :)
Dana
miesiąc temu
A co wy od niej chcecie,ładna babka,on ją kocha taką jaką jest,
wioskowy
miesiąc temu
to szaleństwo z tymi zenkomaliniakami
gosc
miesiąc temu
wszystko jwdno co ta Pani ubierze to i tak obydwoje zostana wiesniakami ze sloma w butach i kasa za te szmirowate piosenki ale buraki ich sluchaja
Edyta...
miesiąc temu
Pani Danuta wygląda jak by była matką Zenka a Zenek tańczy jak ona mu zagra.Bardzo ma wredny wyraz twarzy ta pani Danuta jest poprosi brzydka.A Zenka bardzo lubię za jego skromność
JADZIA z lasu
miesiąc temu
Pani Danuta musi o siebie dbać bo jej mąż jest bardzo eleganckim Facetem i popularnym piosenkarzem. Jeśli chodzi o jej urodę jest przeciętną kobietą w średnim wieku .Nie powinna tak afiszować się i wypowiadać na temat swoich ubiorów i kosmetyków bo to próżność-- więcej skromności Pani Danuto -to jest piękna cecha kobiety a nie,, pochwałki''..............................
miki
miesiąc temu
nie dostałam biletów na zenka ,były wysprzedane a te ,łloty piszą ze klapa ,gdzie klapa to klapa
chacha
miesiąc temu
Wyglądać dobrze? KPI CZY O ZDROWIE PYTA?
Mama31
miesiąc temu
Wygląda na dużo starsza świeci się jak by się upocila a i z 20kg mogła by schudnąć
jhjhjlo
miesiąc temu
Elita
Agnieszka
miesiąc temu
Powiem krótko, wieś tańczy i śpiewa. Brak gustu i stylu. Szkoda nadaremnie wydawanych pieniędzy.
568987
miesiąc temu
Zabawne hihihi zmien styliste jak juz masz tyle kasy kobieto , bo naprawde nie wygladasz dobrze I nie pomoga Ci najlepsze firmy .I moze tego botoksu wystarczy .
...
Następna strona