Poniedziałek 20.08.2012

Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!

Małgorzata Rozenek

Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!

Małgorzata Rozenek jest obecnie promowana na największą gwiazdę jesiennej ramówki TVN-u. Po tym, jak przypadła do gustu Edwardowi Miszczakowi, postanowił przenieść jej program z TVN Style do głównego pasma stacji. Na miejsce odsuniętego Szymona Majewskiego.

Kilka lat temu nie wydawało się, by zależało jej na karierze celebrytki. Telewizja wszystko jednak zmieniła. Mimo że wcześniej pojawiała się jedynie u boku męża na oficjalnych imprezach, dziś jest już większą gwiazdą niż on.

Zobaczcie, jak prezentowała się jeszcze kilka lat temu. Zmieniła się na plus? 

Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!Tak wyglądała Rozenek 8 LAT TEMU!

Komentarze (1472)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1472
Odpowiedz zgłoś
Karo 20.08.2012 01:10
Zmiana na plus. Kobieta im starsza, tym piękniejsza! :)
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:10
Wygladala kiedys lepiej !! teraz jak figura woska!!
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:11
Pokazac mi tu prosze jakas gwiazde a nie Rozenek.Kim ona jest?
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:11
ona gówno wie o sprzątaniu, bo od tego ma służbę, ale tvn z każdej swojej celebryty zrobi eksperta w danej dziedzinie, wystarczy odpowiedni montaż, gotowe teksty, podstawieni ludzie i wszyscy udają, że mają do czynienia z autorytetem. Rozenek pewnie nawet mopa nie utrzyma w tej swojej paniusiowatej rączce.
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:11
Nie byla taka perfekcyjna... Ale to tez kwestia mody. Wyrobila sie, to najwazniejsze.
Odpowiedz
54 15
zgłoś
gość 20.08.2012 01:11
zmienila sie bardzo na plus:)
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:11
No i co mam na to odpowiedziec?Mam to w dopie !Dziekuje za przeczytanie mojego komenta.
Odpowiedz
24 7
zgłoś
Gość 20.08.2012 01:12
Na plus
Odpowiedz
46 2
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
inna stylówa i od razu lepiej!
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
Ma 34 lata, a wygląda na 40+
Odpowiedz zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
Ostatnio przypadkiem trafiłam na ten program i jest on bardzo głupi. Już lepiej obejrzeć sobie angielskie pierwowzory, na przykład te dwie blondyny z how clean is your house. Od polskich wersji zawsze wieje kiczem i sztucznością. Można oślepnąć, jak się patrzy na te niezrobione matki polki i tą całą Rozenek, która ze sztucznym uśmiechem na facjacie pociesza je i doradza. Jeszcze żeby sama sprzątała swoją chałupę, szczerze w to wątpię. Dość takich ogłupiających programów. Jeszcze to tłumaczenie, jak wsadzić kostkę do kibla albo złożyć prześcieradło... W pierwowzorach to chociaż jakieś porady dawali, a tutaj robią z Polek ostatnie niemoty...
Odpowiedz
42 9
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
Pudel ty sie ogarnij i dawaj konkretne newsy.
Odpowiedz
75 14
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
uuuuu z papieroskiem taka dama? nieładnie !
Odpowiedz
78 8
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
kiedys byla soba a teraz az bije od niej sztucznosc.
Odpowiedz
96 7
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
gość: Ma 34 lata, a wygląda na 40+
Zgadzam sie .
Odpowiedz
33 10
zgłoś
gość 20.08.2012 01:12
masakra...
Odpowiedz
62 5
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
Kobieta jest jak wino!! Jesli nie przesadzi z konserwantami:p
Odpowiedz
127 8
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
gość: Ma 34 lata, a wygląda na 40+
ona ma 34?? ojejku a ja myslalam ze jest po 40stce
Odpowiedz
80 10
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
Makijażem można zrobić wszystko!
Odpowiedz
36 8
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
gość: Pudel ty sie ogarnij i dawaj konkretne newsy.
racja
Odpowiedz
11 4
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
w ciemnych włosach jej brzydko, ale teraz to ładna z niej kobitka:)
Odpowiedz
16 2
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
w ciemnych wlosach zupelnie jak nie ona! ej ludzie a ona sb robila jakies operacje? ;o
Odpowiedz
20 2
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
Nieważne, że Polacy biedują i głodują, a tuski zrobiły z państwa prywatny folwark dla najbliższej rodziny. To sprawy bez znaczenia. Perfekcyjna Pani Rozenek zrobiona jak manekin wystawowy powie, że ścieranie kurzu to największy problem i sens życia, a jak serwetka nie chce się złożyć, to mam sobie powtarzać cały dzień „Serwetka nie będzie rządzić moim życiem” i będę wtedy spełnionym człowiekiem.
Odpowiedz
25 3
zgłoś
gość 20.08.2012 01:13
Karo: Zmiana na plus. Kobieta im starsza, tym piękniejsza! :)
kobieta czym bogatsza tym piekniejsza
Odpowiedz
12 14
zgłoś
klao 20.08.2012 01:13
jest przepiękna, najpiekniejsze oczy w polsce :)
Odpowiedz