Czwartek 04.04.2013

"Rozmowy w toku ZNISZCZYŁY MI ŻYCIE! 90% gości jest podstawionych!"

Rozmowy w toku Ewa Drzyzga

Rozmowy w toku emitowane są na antenie TVN już od 13 lat. Świetnie wypromowała się dzięki nim Ewa Drzyzga, pięć razy w tygodniu przepytująca swoich coraz dziwniejszych bohaterów na kontrowersyjne tematy. Po licznych skargach widzów Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała w końcu, że ukaże stację za kilka odcinków show. Nazwano je "demoralizującymi" i "wulgarnymi". Za epatowanie patologią TVN będzie musiał zapłacić aż 250 tysięcy złotych. Zobacz: TVN zapłaci 250 TYSIĘCY KARY za WULGARNE PROGRAMY!

Niedawno napisał do nas jeden z bohaterów Rozmów w toku. Uznaliśmy, że kara za emisję Rozmów w toku to dobra okazja, żeby opisać kulisy programu z perspektywy uczestnika, który uważa, że został skrzywdzony i publicznie poniżony. To przekraczanie granic nie odbija się bowiem tylko na widzach, ale przede wszystkim na uczestnikach, skłanianych w jakichś sposób do ośmieszania się na wizji. Odcinek z jego uddziałem wyemitowano trzy lata temu, ale do dziś wspomina to jako bardzo niemiłe doświadczenie. Mężczyzna twierdzi również, że "90% występów w programie jest wyreżyserowanych". Kto więc pisze tak wulgarne scenariusze, że kończy się to karami z KRRiTV?

Przeczytajcie, jak wspomina spotkanie z Ewą Drzyzgą i jej ekipą:

Byłem gościem "Rozmów w toku" trzy lata temu. Zadzwonili do mnie z propozycją, że szukają chłopaków, którzy "uprawiają seks tylko z seksbombą" (wiem, że to idiotycznie brzmi, ale tak właśnie było). Nie zgodziłem się, ale babka zadzwoniła jeszcze raz, potem drugi. A ja akurat pilnie potrzebowałem kasy no i za jej namową w końcu uległem. Cały czas jednak miałem obawy, że to co tam powiem odbije się potem na moim życiu prywatnym. Ta z redakcji przekonywała mnie jednak, że nie mam co się martwić. Wystąpię w peruce i zamiast prawdziwym imieniem Ewa będzie zwracać się do mnie pseudonimem, który sam sobie wymyśliłem. Peruki nie założyłem bo beznadziejnie w niej wyglądałem, (zresztą wiadomo, że to kamuflaż do dupy!). Przed wejściem do studia dostałem wykaz pytań jakie Ewa miała mi zadać i długo rozmawiałem z dziewczyną z redakcji o tym jak ogólnie przebiegać będzie nasza rozmowa. Każdy zaproszony gość ma właśnie takiego opiekuna, który przygotowuje cię do występu przed kamerami. To tak jakby nasz reżyser.

Odcinek zatytułowali: "Nie dostaniesz mnie kochana, bo seksbomba z ciebie słaba". Jak już wspomniałem, gdybym wiedział jak to wygląda, nigdy bym nie wystąpił. Chciałbym też zaznaczyć, że ja się tam nie zgłaszałem dobrowolnie! Oni sami do mnie zadzwonili. Do dziś nie mam pojęcia skąd wzięli mój numer telefonu. Kiedyś pracowałem w teatrze (z zawodu jestem aktorem), może stamtąd, nie wiem... Jednak jak się później dowiedziałem, sporo ludzi biorą właśnie z tzw. "łapanki". Czyli wyszukają w internecie, po forach, różnych portalach, itd. i zagadują, kusząc kasą, nic nie wartą popularnością i gwarancją dobrej zabawy. Ja miałem tylko odpowiedzieć na pytania, które wcześniej znałem (i na które Drzyzga również zna już odpowiedzi) a całe te przedstawienie traktować jako rozrywkę i aktorską przygodę. Coś jak wzięcie udziału w programie typu "Dlaczego Ja" czy "Ukryta prawda". Po wyemitowanym odcinku, który zmontowano na moją niekorzyść, spotkały mnie same nieprzyjemności i rozczarowania. Ludzie odebrali mnie jako zapatrzonego w siebie narcyza i aroganta. Poza tym do dziś nie mogę znaleźć pracy. Przeżyłem koszmar! Można powiedzieć, że ten program zniszczył mi życie! Niech mój błąd będzie przestrogą dla innych.

Piszę wam o tym bo trochę wkurza mnie to, że ten program ma od lat wysoką oglądalność. Czy nasz kraj składa się z samych idiotów, którzy wierzą w to, że występują tam realni ludzie opowiadający prawdziwe historie? 90% gości jest podstawionych. Na widowni również znajdują się osoby opłacane, tzw "krzykaczki", które dokładnie wiedzą kiedy się odezwać i kogo i jak zbluzgać (to samo co u Jerry'ego Springera). Myślę, że warto o tym napisać i otworzyć ludziom oczy na "współczesną telewizję". Ten program powinni ściągnąć z anteny! Ludzie, którzy dają namówić się na występ albo idioci zgłaszający się tam dobrowolnie nie zdają sobie sprawy, jakie konsekwencje poniosą w realnym życiu.

Jeżeli tak wyglądają kulisy "flagowego show" TVN-u i wciągani są w to celowo i regularnie nieświadomi, nawet jeżeli bardzo naiwni, ludzie, to naprawdę przykre. Przecież ludzie nie mający styczności z medialnym bagnem mają prawo nie wiedzieć, że telewizja kłamie, manipuluje, ośmiesza i prawie nigdy nie pokazuje prawdy.

Zostaliście kiedyś skrzywdzeni w podobny sposób? Piszcie do nas: donosy@pudelek.pl.


Komentarze (2250)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2250
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:26
TO PO CO KOLO TAM SIE PCHAŁEŚ DO TVN ?
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:26
TVN WSZYSTKO I WSZYSTKICH NISZCZY
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:26
To po co tam poszedl? Bo mu zaplacono....
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:26
PRECZ Z RUSIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
PRECZ Z PROKOPEM !!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
52 21
zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
SIO SIO stąd!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
ta stacja ma na celu już tylko ogłupianie młodzieży poprzez pokazywanie marginesu społeczno-intelektualnego, zdolnego do wszystkiego w drodze do celu. Wywalono programy publicystyczne, nie ma żadnego programu historycznego, przyrodniczego czy kulturowego, za to wciąż serwuje się nam papkę w postaci durnych seriali z Muchą i innymi beztalenciami, zrujnowane polskie edycje showów dla ubogich intelektualnie typu Taniec z pseudogwiazdami, ju kę dęs, X Factory czy Mam Talenty, w kółko gada się TYLKO o modzie, urodzie i gotowaniu czy to w Guten Morgen TVN, największym problemem jest kurz na półkach, w Rozmowach w Toku (gdzie regularnie pokazuje się pokemony, dzieci emo i panie z ulicy dumne z myślenia waginą) czy u Wojewódzkiego wciąż prowadzi się rozmowy o rynsztoku i seksie, z olbrzymią dawką prostactwa, wulgarności i seksizmu, wieczorami nie zabraknie oczywiście kinowych 'hitów-miazg' czyli komedii romantycznych, koniecznie produkcji TVN. I czego oni wymagają od młodych? o to przecież tu chodzi, żeby dzieci były najgłupsze jak się da, bo jak wyrosną na nowe pokolenie wyborców, to takimi przygłupami i nieukami bardzo łatwo sterować, manipulacje TVN Faktów będą chłonąć jak gąbka wodę, no żyć nie umierać z tępym społeczeństwem, który zachwyca się szmirą i nijakością w najgorszym wydaniu oraz tępymi promowanymi na siłę celebrytami.. od razu lepiej się pracuje w tv, bo nie trzeba się starać i udawać oczytanych inteligentów z klasą, jak to dziś nieudolnie robią wszystkie gwiazdki tvnu..
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
PRECZ Z WĘGLARCZYKIEM !!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
PRECZ Z WOJEWÓDZKIM !!!!!
Odpowiedz
57 37
zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
Dajcie buziaka:) PLIZZZ
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:27
To macie nius. Przecież Rozmowy w Toku, to jak Potyczki Jerrego Springera. Wiadomo, że 90% tego jest kompletnie ustawione.
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:28
PRECZ Z MOZILEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:28
PRECZ Z PIEŃKOWSKĄ !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:28
nie oglądam telewizji, i chyba na szczęście, czytając o co niektórych 'smaczkach' moje zażenowanie poziomem polskiej tv jest coraz większe
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:28
niech ten tvn ktos wypier...li w powietrze bombe podlozy czy cos
Odpowiedz zgłoś
Maciek 04.04.2013 01:28
Formuła tego programu już dawno przejadła się. Teraz polega na szkowaniu na siłę, patologiach i pokazywaniu ludzkiej głupoty
Odpowiedz
13 10
zgłoś
gość 04.04.2013 01:29
cold hearted snake
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:29
a ja tam lubię Ewe :)
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:29
PRECZ Z ZIMĄ !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:29
Jeśli podstawiaja gości i wciskaja ludziom klamstwa to są j****ymi oszustami i źle swiadczy to o calym TVN
Odpowiedz
138 7
zgłoś
gość 04.04.2013 01:29
Gdy telewizja dodaje do swojej ramówki programy tego poziomu, to nie ma na względzie naszego dobra, wręcz przeciwnie, zastanówcie się nad tym...
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:30
Znajoma z liceum dostała 300 złotych za zrobienie z siebie idiotki przed całą Polską, no ale na własne życzenie
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:30
Cierpiętnik biedny. Nie miał zielonego pojęcia w co się pcha...
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:30
Gdy telewizja decyduje się na promowanie czegoś małowartościowego, nagannego, prostackiego, wulgarnego zwykle ma na względzie WYCHOWYWANIE swoich odbiorców, szczególnie gdy jej ramówka przeznaczona jest głównie dla młodych, podatnych na manipulacje i dopiero kształtujących swoje światopoglądy. Pamiętajcie o tym, gdy znowu pokażą wam margines społeczny.
Odpowiedz zgłoś
gość 04.04.2013 01:31
Media, polityka, show biznes to jedna wspierająca się elita, której zależy na odmóżdżaniu ludzi, którzy są przecież wyborcami. A nie ma nic bardziej pożądanego niż durny, naiwny, wychowany na bylejakości i skrzywionych wartościach, zmanipulowany wyborca. Macie przykład, jak pustym i kretyńskim, jadącym na niskich instynktach, stał się naród amerykański. Tam dla mas wartościowa treść powoli przestaje się liczyć, bo ludzie coraz częściej liczą jedynie na spektakularną formę, kontrowersyjność i nieprzyzwoitość, bo to jest w stanie najbardziej zainteresować ich spaczone gusta i pobudzić do jakiegokolwiek myślenia zniszczone przez komercję i konsumpcjonizm intelekty.
Odpowiedz
48 15
zgłoś
gość 04.04.2013 01:31
szok, niedowierzanie! :)
Odpowiedz