Na biało czy czarno? (ZDJĘCIA)

Górniak w dwóch strojach na festiwalu. W którym wyglądała lepiej?

Obraz

Edyta Górniak była jedną z gwiazd wczorajszego koncertu Top of the Top w Sopocie. Na scenie zaśpiewała dwie piosenki. Jak to ostatnio bywa w jej przypadku - nie swoje.

W białej koszuli, srebrnych spodniach i złotych Louboutinach wykonała cover przeboju Jennifer Rush The Power of Love. W czarnych spodniach i t-shircie oraz żółtych szpilkach pojawiła się za to obok Matta Duska, by wykonać utwór All The Way.

W którym stroju wyglądała lepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą