Piątek 08.11.2013

Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!

pedofilia kościół katolicki Ireneusz Bochyński ksiądz doktor Ireneusz Bochyński

Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!

Podobnie jak w przypadku "lapsusów" arcybiskupa Józefa Michalika, również ksiądz doktor Ireneusz Bochyński próbuje wycofać się rakiem ze swoich słów o pedofilii. Przypomnijmy - rektor jednej z katolickich uczelni wyznał, że zna przypadki "10-letnich dzieci wchodzących dorosłym do łóżka". Wynika z tego, że zna jakichś pedofili. Uważa również, że przyczyn molestowania szukać należy w zachowaniu dzieci, które chcą, żeby ich intymność "została zaspokojona". Zobacz: Kolejny ksiądz broni pedofilów: "TO WYBÓR DZIECKA! 10-latki WCHODZĄ DO ŁÓŻKA!"

Wczoraj wieczorem, po wybuchu skandalu, do mediów trafiło krótkie, ale treściwe oświadczenie księdza Bochyńskiego. Przeprasza w nim... Kościół Katolicki. Fakt poniżenia ofiar molestowania seksualnego i zrzucenia na nich winy przemilczał.

Przepraszam za zło wyrządzone Kościołowi moim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Co do wypełnianych funkcji podporządkuję się decyzjom Księdza Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego - napisał ksiądz. Proszę o wybaczenie.

Tymczasem poseł Twojego Ruchu, Armand Ryfiński, złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez księdza Bochyńskiego. Jego wypowiedź sugeruje bowiem, iż wiedział o przypadkach pedofilii i nie zgłosił ich organom ścigania. Prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie posługę pełni duchowny, poinformowała już o wszczęciu czynności wyjaśniających, czy doszło do złamania prawa.

Z treści artykułu wynika, że ks. Bochyński może posiadać informacje o konkretnych przypadkach kontaktów seksualnych osób dorosłych z osobami poniżej 15. roku życia - potwierdził w rozmowie z TVN24 rzecznik piotrkowskiej prokuratury okręgowej Witold Błaszczyk.

Zobacz też: Biskup Pieronek: "Arcybiskup PEDOFIL POWINIEN BYĆ SZANOWANY!"

Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!

Komentarze (587)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-587 z 587
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 08:08
To tylko pokazuje jak bardzo pedofilia jest wsrod ksiezy powszechna.Karani powinni byc pedofile oraz ci co o nich wiedza a to ukrywaja.Ci wszyscy biskupi cale to nienazarte,pazerne towarzystwo powinno byc ukarane.A panstwo jeszcze dotuje ta chora instytucje jaka jest Kosciol.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.11.2013 10:25
czy oni maja jakichs terapeutów? czy to durnie z urodzenia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 10:25
Smutne, że osoby pretendujace do autorytetów moralnych same gniją od środka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 10:48
Ja uważam, że większość ludzi po prostu słyszy to co chce słyszeć. Najlepiej wsadzić wszystkich do jednego worka. A najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wz Kościołem mają najmniej lub wcale do czynienia i wyciągną to co chcą z kontekstu i udają najmądrzejszych... Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 12:31
Ja naprawdę współczuję ludziom, którzy w tak podły sposób sie tu wypowiadają. Niestety świadczy to tylko LOGICZNIE O BRAKU INTELIGENCJI, EMPATII i braku sposobu i pomysłu na swoje życie i przez to zajmujecie sie wszystkim innym. Guzik was obchodzi czy ktoś wierzy w Boga. Nie wam oceniać czy to normalne czy nie! Naprawdę współczuję braku własnego życia!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZNAWCA RZECZY OCZYWISTYCH 10.11.2013 12:51
Pamiętajcie ludziska o tym , że wszystkie autorytety są jak papier toaletowy bardzo szybko się kończą !!! Postępować i żyć według własnego sumienia ! Taka moja rada prosta i oczywista .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
konfesjonal 10.11.2013 13:15
podajac informacje ,ktore zdobyl podczas sakramentu spowiedzi juz zlamal zakaz koscielny swietosci tego sakramentu, to ment - a wladze koscielne znowu udaja, ze nic sie nie stalo przeciez on jawnie naruszyl tajemnice spowiedzi
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.11.2013 13:54
gość: Ja uważam, że większość ludzi po prostu słyszy to co chce słyszeć. Najlepiej wsadzić wszystkich do jednego worka. A najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wz Kościołem mają najmniej lub wcale do czynienia i wyciągną to co chcą z kontekstu i udają najmądrzejszych... Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych.
cyt?"Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych. "-pasuje do kleru ze ho ho
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 14:26
Bochynski i Michalak nie powinni przepraszać za krzywdy wyrządzone kościołowi ,tylko za krzywdy wyrządzone dzieciom.Wstretni krypto-pedofile
Odpowiedz
0 1
zgłoś
olo 10.11.2013 17:20
gość: Ja pierdzielę co się dzieje w tym kraju. Nie ogarniam tego !
o to mi się podoba tak tzrymać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
olo 10.11.2013 17:21
banda i koniec pedofili w sukienkach
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 17:52
obrzydliwe obleśne sprośne dziady i to księża wstyd zdemoralizowana czarna zarazo.we łbach wam się poprzewracało z nadmiaru czasu i publicznych pieniędzy i zachciało molestować dzieci stare zboki.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2013 18:41
gość: Czy w strukturach kościelnych jest kilku normalnych księży czy są tylko same diabły ???
Znam wielu normalnych, jednego nienormalnego. Ale z tego co wiem, wypowiadają się same głąby, bo inni mają nakazane milczeć w mediach i w przeciwieństwie do głąbów się tego nakazu trzymają. U mnie w parafii było na kazaniu przeproszone za wszelkie krzywdy wyrządzone dzieciom i innym właśnie przez kler. Są normalni, tylko siedzą cicho, bo nawet jakby się odezwali, to media poprzekręcają ich słowa, żeby zrobić sensację.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Romek 10.11.2013 18:55
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 19:13
Cyt. 'Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych pasuje do kleru ze ho ho' pasuje do tego, ze lubimy wyrywać z kontekstu tylko to czego chcemy. Moze warto troche pomyśleć samemu...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 23:35
Pedofile i zlodzieje ci wspolczesni ksieza w dobie wladzy Tuska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.11.2013 10:29
banda zboczeńców!!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-587 z 587