Piątek 08.11.2013

Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!

pedofilia kościół katolicki Ireneusz Bochyński ksiądz doktor Ireneusz Bochyński

Ksiądz Bochyński

Podobnie jak w przypadku "lapsusów" arcybiskupa Józefa Michalika, również ksiądz doktor Ireneusz Bochyński próbuje wycofać się rakiem ze swoich słów o pedofilii. Przypomnijmy - rektor jednej z katolickich uczelni wyznał, że zna przypadki "10-letnich dzieci wchodzących dorosłym do łóżka". Wynika z tego, że zna jakichś pedofili. Uważa również, że przyczyn molestowania szukać należy w zachowaniu dzieci, które chcą, żeby ich intymność "została zaspokojona". Zobacz: Kolejny ksiądz broni pedofilów: "TO WYBÓR DZIECKA! 10-latki WCHODZĄ DO ŁÓŻKA!"

Wczoraj wieczorem, po wybuchu skandalu, do mediów trafiło krótkie, ale treściwe oświadczenie księdza Bochyńskiego. Przeprasza w nim... Kościół Katolicki. Fakt poniżenia ofiar molestowania seksualnego i zrzucenia na nich winy przemilczał.

Przepraszam za zło wyrządzone Kościołowi moim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Co do wypełnianych funkcji podporządkuję się decyzjom Księdza Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego - napisał ksiądz. Proszę o wybaczenie.

Tymczasem poseł Twojego Ruchu, Armand Ryfiński, złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez księdza Bochyńskiego. Jego wypowiedź sugeruje bowiem, iż wiedział o przypadkach pedofilii i nie zgłosił ich organom ścigania. Prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie posługę pełni duchowny, poinformowała już o wszczęciu czynności wyjaśniających, czy doszło do złamania prawa.

Z treści artykułu wynika, że ks. Bochyński może posiadać informacje o konkretnych przypadkach kontaktów seksualnych osób dorosłych z osobami poniżej 15. roku życia - potwierdził w rozmowie z TVN24 rzecznik piotrkowskiej prokuratury okręgowej Witold Błaszczyk.

Zobacz też: Biskup Pieronek: "Arcybiskup PEDOFIL POWINIEN BYĆ SZANOWANY!"

Ksiądz Bochyński Ksiądz Bochyński Ksiądz Bochyński Ksiądz Bochyński

Komentarze (587)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-587 z 587
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 08:08
To tylko pokazuje jak bardzo pedofilia jest wsrod ksiezy powszechna.Karani powinni byc pedofile oraz ci co o nich wiedza a to ukrywaja.Ci wszyscy biskupi cale to nienazarte,pazerne towarzystwo powinno byc ukarane.A panstwo jeszcze dotuje ta chora instytucje jaka jest Kosciol.
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 10.11.2013 10:25
czy oni maja jakichs terapeutów? czy to durnie z urodzenia
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 10:25
Smutne, że osoby pretendujace do autorytetów moralnych same gniją od środka.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 10:48
Ja uważam, że większość ludzi po prostu słyszy to co chce słyszeć. Najlepiej wsadzić wszystkich do jednego worka. A najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wz Kościołem mają najmniej lub wcale do czynienia i wyciągną to co chcą z kontekstu i udają najmądrzejszych... Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 12:31
Ja naprawdę współczuję ludziom, którzy w tak podły sposób sie tu wypowiadają. Niestety świadczy to tylko LOGICZNIE O BRAKU INTELIGENCJI, EMPATII i braku sposobu i pomysłu na swoje życie i przez to zajmujecie sie wszystkim innym. Guzik was obchodzi czy ktoś wierzy w Boga. Nie wam oceniać czy to normalne czy nie! Naprawdę współczuję braku własnego życia!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
ZNAWCA RZECZY OCZYWISTYCH 10.11.2013 12:51
Pamiętajcie ludziska o tym , że wszystkie autorytety są jak papier toaletowy bardzo szybko się kończą !!! Postępować i żyć według własnego sumienia ! Taka moja rada prosta i oczywista .
Odpowiedz
0 0
zgłoś
konfesjonal 10.11.2013 13:15
podajac informacje ,ktore zdobyl podczas sakramentu spowiedzi juz zlamal zakaz koscielny swietosci tego sakramentu, to ment - a wladze koscielne znowu udaja, ze nic sie nie stalo przeciez on jawnie naruszyl tajemnice spowiedzi
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.11.2013 13:54
gość: Ja uważam, że większość ludzi po prostu słyszy to co chce słyszeć. Najlepiej wsadzić wszystkich do jednego worka. A najgorsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy wz Kościołem mają najmniej lub wcale do czynienia i wyciągną to co chcą z kontekstu i udają najmądrzejszych... Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych.
cyt?"Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych. "-pasuje do kleru ze ho ho
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 14:26
Bochynski i Michalak nie powinni przepraszać za krzywdy wyrządzone kościołowi ,tylko za krzywdy wyrządzone dzieciom.Wstretni krypto-pedofile
Odpowiedz
0 1
zgłoś
olo 10.11.2013 17:20
gość: Ja pierdzielę co się dzieje w tym kraju. Nie ogarniam tego !
o to mi się podoba tak tzrymać
Odpowiedz
0 1
zgłoś
olo 10.11.2013 17:21
banda i koniec pedofili w sukienkach
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 17:52
obrzydliwe obleśne sprośne dziady i to księża wstyd zdemoralizowana czarna zarazo.we łbach wam się poprzewracało z nadmiaru czasu i publicznych pieniędzy i zachciało molestować dzieci stare zboki.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.11.2013 18:41
gość: Czy w strukturach kościelnych jest kilku normalnych księży czy są tylko same diabły ???
Znam wielu normalnych, jednego nienormalnego. Ale z tego co wiem, wypowiadają się same głąby, bo inni mają nakazane milczeć w mediach i w przeciwieństwie do głąbów się tego nakazu trzymają. U mnie w parafii było na kazaniu przeproszone za wszelkie krzywdy wyrządzone dzieciom i innym właśnie przez kler. Są normalni, tylko siedzą cicho, bo nawet jakby się odezwali, to media poprzekręcają ich słowa, żeby zrobić sensację.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Romek 10.11.2013 18:55
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 10.11.2013 19:13
Cyt. 'Niech każdy wsadzi nos w swoje życie, a nie stale komentuje i krytykuje innych pasuje do kleru ze ho ho' pasuje do tego, ze lubimy wyrywać z kontekstu tylko to czego chcemy. Moze warto troche pomyśleć samemu...
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 10.11.2013 23:35
Pedofile i zlodzieje ci wspolczesni ksieza w dobie wladzy Tuska
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.11.2013 10:29
banda zboczeńców!!
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 571-587 z 587