Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biskup Pieronek: "Arcybiskup PEDOFIL POWINIEN BYĆ SZANOWANY!"

1248
Podziel się:

"Za wszelką cenę chce się zniszczyć księży, dosolić im tak, żeby przestano uważać ich za ludzi!"

Biskup Pieronek: "Arcybiskup PEDOFIL POWINIEN BYĆ SZANOWANY!"

Nadal trwa rozpaczliwa i raczej nieskuteczna obrona Kościoła przed zarzutami o chronienie księży pedofilii. Kolejni duchowni oraz kaoliccy dziennikarze wypowiadają się ostro na temat żądań organizacji zrzeszającej ofiary duchownych. Zobacz: Dużym echem odbija się też wielki pedofilski skandal na Dominikanie z udziałem polskich duchownych. Głos w sprawie postanowił zabrać biskup Tadeusz Pieronek, który na łamach Rzeczpospolitej odpowiada Katarzynie Izydorczyk, przewodniczącej fundacji Moja Dominikana. Powiedziała ona w rozmowie z Wprost:

Pedofila rządzi na Dominikanie. Uważamy, że to nie przypadek, że właśnie tacy księża wybierają wyjazd tutaj. Oni się dobrze bawią na wyspie, nie ma co ukrywać. Mają pieniądze, władzę, to dla nich raj na ziemi. I do tego matki chętnie oddają im pod opiekę swoje dzieci.

Izydorczyk osobiście spotkała się z oskarżonymi o pefofilę nuncjuszem papieskim abp. Józefem Wesołowskim oraz ks. Wojciechem Gilem. W trakcie rozmowy przy drinku duchowny snuł swoje teorie na temat erotycznych potrzeb mieszkańców Dominikany:

Wesołowski brylował i opowiadał nam, dlaczego Dominikańczycy są tak bardzo pobudzeni seksualnie. Nie mogłam uwierzyć, że on to mówi. Przekonywał, że ponieważ na Dominikanie jest zawsze około 40 stopni, nagrzewa się mocno czoło, a tuż pod nosem są gruczoły, które odpowiadają za popęd seksualny. I ponieważ one są cały czas nagrzane, to Dominikańczycy są cały czas chętni do seksu.

Tak na artykuł opublikowany na łamach Wprost odpowiada jeden z najwyższych hierarchów Kościoła:

Pedofile zdarzają się w każdej grupie zawodowej, co jest zawsze godne potępienia, ale nie róbcie z Kościoła siedliska pedofilów. Pojedynczymi przypadkami, które są godne potępienia i kary, uderza się w Kościół jako w instytucję. Coraz trudniej słucha się ataków na Kościół, które przypominają minioną epokę komunizmu.

Również arcybiskup pedofil powinien być szanowany, jeśli wszystkich ludzi mamy szanować, a nie linczować – dodał Pieronek. Najpierw udowodnijmy winę, a później osądzajmy. Za wszelką cenę chce się zniszczyć księży, dosolić im tak, żeby przestano uważać ich za ludzi!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1248)
gość
9 lat temu
i to jest poważny kapłan? żenada i beszczelnośc.powinni go wyrzucić z kościoła
gość
9 lat temu
Swój swojego broni. Oni wszyscy są siebie warci. Najgorszy syf idzie na kapłana. To jest teraz najbardziej opłacalny zawód.
gość
9 lat temu
Dla tych czynów nie ma zrozumienia!! a o szacunku nie ma mowy , pedofil do już nie człowiek....
gość
9 lat temu
Peeewnie,szanować przestępcę,pedofila,krzywdziciela niewinnych dzieci....
gość
9 lat temu
No tak... nienawidź grzechu ale kochaj grzesznika.
Najnowsze komentarze (1248)
Gość
4 lata temu
Ja jestem za tym idzie zęby ci "panowie" mieli oficjalnie żony dzieci i psa. Powinniśmy dostawać najniższa krajowa i z*********ć na utrzymanie rodziny. A jak się tak kościół boi i swoje dobra materialne i prawo do dziedziczenia ( to dlatego właśnie został przyjęty całkowity celibat wśród księży) to niech z żoną podpisze intercyze a dziedzi będą dziedziczy tylko pieniądze które zarobił przez całe Życie i tyle. Skończy się pieprzona HIPOKRYZJA wśród panów w sutannach. Osobiście znam księdza z pewnej wsi w Polsce który "przygarnął" kobietę w ciąży na parafie, która to oficjalnie jest gospodynią. Teraz chłopak rośnie i coraz bardziej do ojca podobny, proboszcza zresztą. I wszyscy tym wiedzą. Ale jak to na wsiąść ksiądz za mordę trzyma krótko
gość
6 lat temu
Pajace w komicznych nakryciach głowy. Jezus dobrze ich nazwał że to plemię żmijowe ...!
gość
7 lat temu
biskupie pieronek opamietaj sie. najlepiej przestan byc biskupem. byl taki czas ze do kleru pchalo sie wielu z***w i zboczencow teraz sa biskupami i zlymi ludzmi. tzreba pamietac ze w kosciele jest tez duzo dobrych ksiezy i biskupow nie takich jak wielu zboczencow i masonow
Gość
7 lat temu
dajcie mu jeszcze order .debile !!!
gość
7 lat temu
To, że pedofile są w wielu grupach zawodowych czy społecznych to prawda. Tyle, że nauczyciel czy trener, którym udowodni się winę idą w pasiaki, a ksiądz złapany na czynach pedofilnych obejmuje nową parafię. Zachowanie kościoła, jako instytucji w tych sprawach jest zwyczajnym chowaniem winnych. Amen
gość
7 lat temu
Na takich to piekło już czeka
gość
7 lat temu
Szanowane to powinno być każde dziecko, a w Bibli jak jest napisane ..... zawieśic na szyi kameiń temu kto skrzywdzi dziecko. Biskupi sami bronię siebie to też mówi samo za siebie. Swój swgo broni. A kto obroni tych małych chłopców panie Pieronek?
gość
7 lat temu
Gdyby ten s*******n tak wypowiadał się za granicą, i nawoływał by do szacunku dla pedofila to by go tam zjedli na śniadanie, przeżuli i wypluli-nie miał by tam życia, pożegnał by się z funkcją biskupa w szybkim czasie, i miałby przesrane a tutaj się rządzi, i myśli że jest bezkarny p********y c**j. Dobrze że wreszcie z****ł p********y pedofil, drugi oczekuje na proces.A pamiętam jak go ludzie ze wsi, skąd pochodzi bronili, i opowiadali że to chodzący ideał, i ukrywali p**********o zboczeńca wsioki p********e.Za takie przestępstwa t tylko dożywocie bez możliwości wcześniejszego wyjścia. Ale nawet jak dostanie mniejszy wyrok, to te lata spędzone w więzieniu będą dla niego koszmarem. Już go tam współwięzniowie odpowiednio do jego uczynków potraktują, i nie będzie zmiłuj się.
GośćLucyfer
8 lat temu
Księża to podstępne kreatury! Dzieci gwałcą i są święci. A jak na tacę dla Bozi nie dasz to do piekła pójdziesz według ich nauk.
gość
8 lat temu
głupoty ten tak samo chory pewnie jak tamten...
gość
8 lat temu
co k***a?
midi ringtone...
9 lat temu
How Do I Connect My Yamaha Digital Piano to Cubase using a Midi to USB cable? midi ringtones
www
9 lat temu
Pieronke ma pysk wyjątkowego s*******a !
minstrant
9 lat temu
Pieronek znany jest w Krakowie z podszczypywania ministrantów, I lubi też jak mu loda zrobić, ale chociaż da chłopakom z 5 zeta za to , a inni czarni to by chcieli nas dymać za friko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie