Czwartek 13.02.2014

Doda POBIŁA SZULIM?! "Rzuciła się na mnie z łapami!"

Doda Dorota Rabczewska Agnieszka Szulim

Doda POBIŁA SZULIM?!

Konflikt pomiędzy Dodą a Agnieszką Szulim przybrał na sile, kiedy prezenterka zaczęła przyjaźnić z jej byłym narzeczonym, Nergalem. Później wyśmiewała ją w swoim programie. Zobacz: Doda oskarża Szulim i TVN: "SZYDZI Z MOJEJ CHOROBY! Totalna porażka!"

Dorota długo czekała na okazję, żeby zemścić się na wrogu. I to dosłownie - jak wynika z naszych informacji, podczas dzisiejszej gali Niegrzeczni w Chorzowie, Doda... pobiła Szulim.

Doda poszła za mną do łazienki, zabarykadowała drzwi i rzuciła się na mnie z łapami - mówi w rozmowie z Pudelkiem prezenterka.

Nasz informator potwierdza, że Szulim wezwała policję.

Doda POBIŁA SZULIM?! Doda POBIŁA SZULIM?! Doda POBIŁA SZULIM?! Doda POBIŁA SZULIM?!

Komentarze (1368)

Oglądasz 451-480 z 1368
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:39
Ale dno ...
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:40
Szulim mogłaś się bronić a nie policję wzywać !
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:40
Szulim taka napompoana jak Doda,obie dmuchane lale
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:41
brawo doda
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:41
szulim ma fajne buty
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.02.2014 09:41
Doda wygląda na 50 lat i ten obwisły biust, tragedia, zazdrosna o wszystkie!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:41
Brawo Doda , może ktoś w końcu pokarze ,ze nie można bezkarnie wylewać beczkę pomyj na kogoś .....Szulim wyżej sra niż d**ę ma
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:41
gość: Jedna warta drugiej. Samo dno.
prawda
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 13.02.2014 09:42
Szulim jest zalosna..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:43
Toksyczne smieci trzeba utylizowc..! Taka moja rada.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:43
gość:
gość:
gość:
Doda jest na poziomie intelektualnym swoich 13letnich fanek, którebijąsłabsze koleżanki w szkolnych toaletach.
No proszę Cię , mam nadzieję że te trzynastolatki mają innych idoli , co z nich wyrośnie ?!
wyrosną na zdecydowane panny , wiedzące czego chcą w życiu .
Świecące d****i i cycami , bluzgające , no i bijące się w kiblach na imprezach ... bosko
gdyby Szulim za młodych lat ćwiczyła na siłowni a nie popalała trawki to na policję dzwoniłaby pewnie Doda !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:44
Oj jakby Doda się na mnie rzuciła z łapskami to ....... w końcu cała agresja która we mnie siedzi puściła by wodzę fantazji :D
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kingkong 13.02.2014 09:59
tak się właśnie załatwia takie sprawy to najbardziej naturalne. Przecież jej nie zabiła. Dostała w pysk i tyle. BRAWO DODA
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:59
doda górą za to akcję szulim nie cierpię!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 09:59
Doda z wiekiem brzydnie, rysy jej twarzy zaczynają byc podobne do twarzy mężczyzny, Szulim zas wygląda dziewczeco i subtelnie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gość 13.02.2014 09:59
gość: nie lubie dody, ale dobrze jej zrobiła!!!! po co tak szulim pyskowała i prowokowała? dostała to o co prosiła!!!!
dokładnie tak, stara głupia szulim zasłużyła na to
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:00
gość: Jedna i druga ma silikon w cyckach i w mózgu.Warte siebie.
dokładnie popieram
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:01
gość: Doda z wiekiem brzydnie, rysy jej twarzy zaczynają byc podobne do twarzy mężczyzny, Szulim zas wygląda dziewczeco i subtelnie
szulim wygląda jak wiedźma, chuda ostra twarz, okropnie wygląda, doda brzydnioe ale od szulim wygląda o nieba lepiej
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:01
a czego ona się spodziewała? jeśli gada i wysmiewa ją to co innego można zrobić dla takiej Szumlin? nic tylko w łeb wyj**ć
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Żabi Synek 13.02.2014 10:02
Dwie IDIOTKI do kwadratu!
Odpowiedz
0 2
zgłoś
hajnrich 13.02.2014 10:02
Szulim jest OK. Jara zioło,wie co dobre !! Doda to beztalencie !!
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:02
Szulim jaka stara rzopa na tych zdjęciach, zasuszona staruszka błe
Odpowiedz
3 0
zgłoś
a1 13.02.2014 10:03
i dobrze tej Szulim cały czas krytykuje wszystkich w tym swoim programie , a jej męski głos co rano w radiu kiedy jadę do pracy mnie po prostu dobija
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:03
gość: a czego ona się spodziewała? jeśli gada i wysmiewa ją to co innego można zrobić dla takiej Szumlin? nic tylko w łeb wyj**ć
też bym tak zrobiła. Inna sprawa ze swojego czasu dodzie też parę osób powinno wyjechać:-)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:03
doda to [prostaczka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:04
Obie glupie bardzo
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 13.02.2014 10:04
Szulim znów na Dodzie się lansuje!!! Perfidna sztucznizna
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.02.2014 10:04
hajnrich: Szulim jest OK. Jara zioło,wie co dobre !! Doda to beztalencie !!
widac po starym ryju że jara
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 13.02.2014 10:04
Nalezalo sie !brawo Doda
Odpowiedz
1 1
zgłoś
gld 13.02.2014 10:05
Ś****wo z Ciechanowa. Dno i 5 metrów mułu.
Oglądasz 451-480 z 1368