Doda oskarża Szulim i TVN: "SZYDZI Z MOJEJ CHOROBY! Totalna porażka!"

1016
Podziel się

Śmiała się na wizji z jej wypadku. "Czy wyśmiwanie czyjegoś cierpienia, inwalidztwa i nieszczęścia to CEL tej stacji?"

Doda oskarża Szulim i TVN: "SZYDZI Z MOJEJ CHOROBY! Totalna porażka!"

W ubiegłym tygodniu podczas koncertu na dożynkach w Mszanie Doda ucierpiała w dość nieprzyjemnym wypadku: chciała rzucić się w tłum fanów, spadła jednak na ziemię, bo nikt jej nie złapał. Rabczewska od lat powtarza, że cierpi na poważne schorzenie kręgosłupa i jeżeli nie będzie się oszczędzać, skończy na wózku inwalidzkim. Po upadku została przewieziona do szpitala, szybko jednak z niego wyszła, prezentując się w "modnym" kołnierzu ortopedycznym obitym skórą. Zobacz: Stylizacje Dody w kołnierzu! (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowe wydanie programu Agnieszki Szulim w TVN, Na Językach, zdominowane było przez temat upadku Doroty. Najpierw prowadząca stwierdziła, że "sama spadła, nawet nie musiałam wypychać jej z samolotu". Następnie rzucano kartonową podobizną Dody naturalnych rozmiarów - przypadkowi przechodnie mieli ją łapać, żeby "przygotować się na koncert w swojej miejscowości". Na koniec kartonowa Rabczewska została "odkopana" ze stosu czasopism leżących na stole, przy którym siedzieli "komentatorzy" - m.in. Karolina Korwin-Piotrowska i Mikołaj Lizut. Dziennikarz Gazety Wyborczej stwierdził, że Dorota "ma złamany kręgosłup i pękniętą śledzionę, ale żyje".

Doda naprawdę się wściekła i chyba ma powody. Przypomnijmy, że Szulim nie znosi jej, bo jest pod mocnym wpływem swojego przyjaciela Nergala. Łatwo się domyślić, że ich codzienne żarty z Doroty wyglądają podobnie.

Doda postanowiła napisać list otwarty do szefa Szulim, Edwarda Miszczaka, w którym oskarża celebrytkę i TVN o szydzenie z jej wypadku i kalectwa (pogrubienia i pisownia oryginalna):

List otwarty do Edwarda Miszczaka, Członka Zarządu TVN, odpowiedzialnego za obszar Programów Rozrywkowych

Czy naprawdę wyśmiewanie czyjegoś wypadku, cierpienia, choroby, inwalidztwa i nieszczęścia to CEL stacji, jak sami się nazywacie, "programowo najlepszej"? Dlaczego pozwala Pan, by prezenterka TVN-u bezkarnie SZYDZIŁA Z CHOREJ OSOBY, gdy za 5 minut na tej samej antenie emitowane są PROŚBY o SMS na fundację TVN, która pomaga chorym ludziom? Gdzie tu konsekwencja? Czy gdyby WYPADKOWI uległ ktoś z najbliższych prowadzących program - też podchodziliby do tego z takim, jak to sami określili na Facebooku, "dystansem"? Czy dystansem jest śmianie się, że ofiara nieszczęśliwego wypadku ma ZŁAMANY KRĘGOSŁUP i obwieszczenie prezenterki widzom, cytujemy, "nie musiałam jej wypychać z samolotu bo sama spadła", kiedy w rzeczywistości faktycznie spadła z dużej wysokości w wyniku czego ma poważne schorzenie, przez które nie może występować na scenie przez kolejne 2 miesiące, a przed nią długi czas poważnej rehabilitacji? Czy w telewizji można bezkarnie KŁAMAĆ, podając fałszywe informacje, iż fani odsunęli się od Dody, wpędzając w ten sposób młode, niewinne osoby w poczucie NIESŁUSZNEJ WINY?

Wyraża Pan ZGODĘ na emisję programu, który ODUCZA EMPATII czy prostych, ludzkich odruchów jak WSPÓŁCZUCIE. Uważamy to za totalną porażkę, gdy zezwala się na to, by prywatna OBSESJA i kompleks prowadzącej na punkcie Dody prowadziły do publicznego wyśmiewania NIESZCZĘŚCIA! Dostaliśmy setki maili i wiadomości od fanów Dody i nie tylko. Ludzie są OBURZENI wczorajszym odcinkiem, w którym Agnieszka Szulim i zebrani dziennikarze zapomnieli o podstawowych zasadach szacunku i tolerancji . Nie wnikamy w to, jak głęboko i wytrwale Agnieszka Szulim "WYRABIAŁA" swoją ciężka "pracą" układy, które pozwoliły na emisje tego oburzającego odcinka, ale liczymy, że stacja TVN NIE BAZUJE NA WYŚMIEWANIU CHORÓB, WYPADKÓW, NIESZCZĘŚĆ, CIERPIENIA, INWALIDZTWA W POGONI ZA WYŻSZĄ OGLĄDALNOŚCIĄ.

Jesteśmy pewni, że było to jedynie skandaliczne NIEDOPATRZENIE z Pana strony. A jeżeli jednak godzi się Pan, żeby "programowo najlepsza stacja", jak sami się nazywacie, dopuszczała, by jej dziennikarze rzucali dyktą z wizerunkiem chorej osoby w przechodniów, liczyli na to, że jej nie złapią, śmiali się, że spadła na ziemię, by potem móc szydzić w studiu, że ma złamany kręgosłup i śledzionę, kiedy w rzeczywistości faktycznie doszło do TRAGEDII, to pora zastanowić się, gdzie doprowadził Was pościg za słupkami oglądalności. Z przykrością jednak stwierdzamy, że ilekroć mowa o Dodzie to owe słupki rosną, tak w tym przypadku jedyne co urosło to poziom ZNIESMACZENIA KAŻDEGO WIDZA, KTÓRY MA W SOBIE CHOĆ ODROBINĘ CZŁOWIECZEŃSTWA. Takie wyśmiewanie problemów zdrowotnych Dody jest tym bardziej przykre, gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie jej akcje charytatywne, wizyty w szpitalach i pomoc udzieloną poszkodowanym.

(...)
Doda, Queen Team i Fani

Na koniec Rabczewska wezwała "wszystkich, którzy poczuli się oburzeni", do pisania skarg na TVN do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Zgadzacie się z nią?

KOMENTARZE
(1016)
gość
7 lat temu
i co dodziu z twoim dystansem, byle polew z ciebie i wymiękasz
gość
7 lat temu
To cała ekipa z mięsnego w Ciechanowie.
gość
7 lat temu
Upadek krolowej. dobre po dodzi to juz historja zostala !!!
gość
7 lat temu
hehe, zabawne!
gość
7 lat temu
Doda i Pikej - krulowa i krul. :D
Najnowsze komentarze (1016)
GoŚć
5 lata temu
Doda wspułczuje
Gość
5 lata temu
Nie przepadam za doda ale ta druga z negralem nie lepsza w głowie to samo a nawet mniej .
Nike Air Max ...
6 lat temu
Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading? I'm trying to determine if its a problem on my end or if it's the blog. Any feed-back would be greatly appreciated. Nike Air Max 2013 Femme [url= Air Max 2013 Femme[/url]
zlosliwa
6 lat temu
doda sroda !!! chamstwo i wulgaryzm!! po co skakala ze sceny??? durna doda myslala ze fani já zlapiá ??? no cóz jaka gwiazda tacy fani!!! Agnieszka Szulim 3-maj sie i zmiec tego dodowego smiecia!!!!
gość
6 lat temu
jesli ktos jest chory i ma problemy z kregami szyjnymi to raczej nie chodzi w szpilkach:-P
kuba wojewudz...
6 lat temu
ciekawe co dodzie stało się w twarz ,wygląda ja tranwestyta.
gość
6 lat temu
BEDZIE POSLIZG AZ NA SKRZYDELKA WYTATUOWANE
gość
6 lat temu
Oczywiście Doda ma rację .Każdy mądry człowiek to powie.A Szulim musi się jeszcze dużo uczyć .Przyjdzie na nią czas szyderstwa oby nie z choroby i wypadku ,jak to zafundowała Dodzie.
max
6 lat temu
Nie wiedziałem ,że z tej szulim( piszę z małej litery) taka s***a i szczur nie na widzę takich ludzi .
Gość
6 lat temu
I*****a! Nikt jej nie złapał to odwraca kota ogonem!
gość
6 lat temu
Szulim jest prymitywna
gość
6 lat temu
doda zaciśnij zwieracze i zrob sobie wewnętrzne katharsis
gość
6 lat temu
he he dobra jest, zapomniala jak sama szydzila i wysmiewala Steczkowska !
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]CZYZBY RABCZEWSKA JUZ ZAPOMNIALA JAK PRZEZ CALE LATA KRYTYKOWALA I WYSMIEWALA SIE Z INNYCH?!?!?! RABCZEWSKA - przypomnij sobie jak publicznie wysmiewalas sie z Gorniak, Steczkowskiej, Jarosińskiej, Nergala, Majdana, swoja przyrodnia siostre jak i jej matke, Eweline Lisowska... i wiele wiele innych osob!!! - To czyli co?? Tobie wolno a innym nie???!! PS. Jak sama kiedys powiedzialas: KARMA WRACA!!!![/cytat]Racja![/cytat]dokładnie...kurde jak ja jej nienawidze.
Jarek
6 lat temu
doda to sztuczny i CUCHNĄCY ŚMIEĆ i tam powinna spaść! Mam nadzieję, że tak się w końcu stanie - oby jak najszybciej.
gość
6 lat temu
To ja jestem KROLOWA dodziaki j****e!
gość
6 lat temu
To jest najmniej ważne, że nie lubicie Dody, tutaj chodzi o znieczulicę, którą media coraz bardziej programują w społeczeństwie. Takie niesmaczne akcje jak opisana w artykule powinny alarmować nasze sumienia, że ktoś tu zaczyna nami manipulować i chce wywoływać w nas reakcje potrzebne w jakimś celu. Ja wyrażam sprzeciw wobec takich obrzydliwych działań, nigdy nie będę popierać takiego traktowania człowieka!
gość
6 lat temu
Obie są jednakowo walnięte.
gość
6 lat temu
fajnie musiała tymi sylikonami z*****ć o ziemie XD pewnie takie dziursko wielkie zostało po tych jej cycach sztucznych w ziemi
gość
6 lat temu
Doda, daj na luz. w Ciechanowie będa Cię nosić na rękach
gość
6 lat temu
doda nie ośmieszaj się, czy tylko Tobie jest dane wyśmiewać innych
gość
6 lat temu
nie lubię dody, ale za bardzo jej pojechali... skoro jest inwalidką nie śmieje się z chorych oficjalnie, z maciusia z klanu też nikt się ofem nie śmieje
gość
6 lat temu
byloby mi jej szkoda (Dody), gdyby ona chociaz troche okazywala wspolczucie innym osobom. Widzielismy, ze Dorota zwalcza, wysmiewa nielubiane osoby konsekwentnie i bez pardonu, a teraz sie oburza ze ktos zastosowal to wobec niej.... Sama jest sobie winna. Wspolczuje jej choroby kregoslupa, ale na pewno nie tego, ze jest wysmiewana
gość
6 lat temu
Bradzo dobry odzew ! ! !
...
Następna strona