Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stylizacje Dody w kołnierzu! (ZDJĘCIA)

232
Podziel się

Rabczewska nie przerywa trasy koncertowej..

Stylizacje Dody w kołnierzu! (ZDJĘCIA)
bDIMnvxN

Tydzień temu Doda miała groźny wypadek w trakcie koncertu dożynkowego. Jej skok w publiczność skończył się uszkodzeniem górnego odcinka kręgosłupa. Piosenkarka upadła na ziemię, gdyż fani jej nie złapali. Zobacz: Doda RZUCIŁA SIĘ ZE SCENY... Fani jej NIE ZŁAPALI? Pomimo zakazów lekarzy Dorota postanowiła dać kolejny koncert, a także poleciała na umówioną promocję sklepu w Krakowie. Zobacz: Doda w kołnierzu ortopedycznym! Z ĆWIEKAMI (ZDJĘCIA)

Mimo tych przeciwności Rabczewska nadal chce być modna. Regularnie publikuje w sieci zdjęcia, na których chwali się stylizacjami z kołnierzem ortopedycznym. Właśnie zamieściła nową wersję swojego kostiumu scenicznego.

Starsza pokładowa i jej kołnierz gotowi do odlotu - napisała Doda.

bDIMnvxP

Miejmy nadzieję, że nie będzie już skakać ze sceny.

bDIMnvxV
bDIMnvyq
KOMENTARZE
(232)
gość
7 lat temu
kocham cie doda
gość
7 lat temu
rfffeddef
gość
7 lat temu
Wygląda jak prostytutka!!!!!!!!!!!!!11
bDIMnvyr
gość
7 lat temu
DODA ZRÓB MI LODA:)
gość
7 lat temu
pierwsza fota mniam
gość
7 lat temu
Co ona chce wzbudzić litość. Taka chora a urzadza sobie sesje zdjęciowe.
gość
7 lat temu
szkoda mi jej
gość
7 lat temu
Popieram w zupełności podejście Karoliny:) Jak widać Dorota nie jest tak nietykalna jak zakładała.. Oglądałam ten program i muszę przyznać, że Dorota nie ma dystansu do siebie samej... Rzeczywiście stara się zmanipulować sytuacją na swoją korzyść kajając się i powołując na inwalidztwo, któremu ewidentnie winna jest sama! Ludzie doskonale pamiętają, jak publicznie na wizji krytykowała własną siostrę, męża, wszystkich kochanków i bliskie sobie osoby zrównując je z ziemią...Bez klasy, ogłady, szacunku i litości...Zabrakło jej wówczas taktu! Teraz skamle prosząc o łaskawość...na którą chyba już za późno... Czy ona kiedykolwiek krytykowała konsekwentnie? Nie...! Czy liczyła się z uczuciami innych? Nie..! Czy interesowało ją czy jej własna siostra jest przygotowana na publiczną krytykę i to jeszcze w tak bezczelnym, chamskim stylu? Nie...Czy choć przez chwilę pomyślała,że to niewinne dziecko mogłoby nie udźwignąć takiego obciążenia psychicznego i zrobić sobie krzywdę? Nie... Na co ona teraz liczy? Na współczucie, na które nie zasłużyła? Jak to kiedyś sama powiedziała zła karma wraca! Ktoś miał odwagę się jej przeciwstawić i pokazać, że jej zachowanie jest uwłaczające polskim artystom! Tak nie zachowują się gwiazdy! Kieruje się tylko chęcią zemsty..Nie może zaakceptować faktu,że ktoś ma odmienny punkt widzenia od niej począwszy od błahych spraw po zawodowe..Wpada w furię i robi z tego aferę
gość
7 lat temu
Wyśmiali Dorotę za całokształt. Początkowo traktowali ją niby poważnie jednocześnie dusząc się od śmiechu, gdy udzielała im wywiadów, zapowiadali ją jako królową, rozmawiali kiwając niby aprobująco głową, gdy bredziła o elfach, syrenich ogonach, swoim powalającym geniuszu, wielkich pindolach, grubych portfelach i konsekwentnie dmuchali w kondoma mrucząc ze znudzeniem... baloniku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach, przebrał miarę, no i trach!
gość
7 lat temu
przynajmniej w szyje jej nie ma zimno:P
gość
7 lat temu
tam były poduszki!Ściema! litości????
jjtmg
7 lat temu
Festa ze jej nie zlapalit
gość
7 lat temu
T**a ,g****a lacha z niej i tyle!!!!!
bDIMnvyj
gość
7 lat temu
Doda The Best!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDIMnvyL