Sobota 06.02.2016

Pudzianowski atakuje działaczkę "HejtStop": "ZAKOMPLEKSIONA "KOBIETA"! Trzeba ją rozliczyć za antypolonizm!"

Mariusz Pudzianowski Joanna Grabarczyk mowa nienawiści antysemityzm HejtStop

Pudzianowski atakuje działaczkę "HejtStop": "ZAKOMPLEKSIONA "KOBIETA"! Trzeba ją rozliczyć za antypolonizm!"East News

Pod koniec stycznia Mariusz Pudzianowski zamieścił na Facebooku wpis, w którym groził imigrantom z Callais pobiciem kijem baseballowym. Nazwał to "przyśpieszoną nauką asymilacji". Działacze z akcji "HejtStop" zgłosili wpis do prokuratury jako "nawołujący do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych".

Zobacz: Pudzian "NAWOŁYWAŁ DO NIENAWIŚCI RASOWEJ"? Groził imigrantom pobiciem kijem baseballowym

Pudzianowski postanowił im odpowiedzieć w swoim stylu - bardzo ostro. Dzisiaj na Facebooku zaatakował działaczkę "HejtStop", Joannę Grabarczyk. Zalecił jej kurs odchudzania on-line i nazwał "zakompleksioną, sfrustrowaną "kobietą" szkodzącą normalnym ludziom":

Skierowaliście w moją stronę topór wojenny, droga fundacjo ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam - napisał na Facebooku. Polska górą! Mariusz Pudzianowski!! Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!

Zakompleksiona, sfrustrowana "kobieta" szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z "Hejtstop" za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni. Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy "hejtstop" i jego marionetki.

ps;proszę tylko bez wulgaryzmów bo będę kasował te komentarze PROSZĘ!!!!!! a na koniec Pani Joanno Grabarczyk polecam zapisać się do Gaca System

Do wpisu Pudzianowski dołączył mem, na którym jest zdjęcie Grabarczyk z podpisami m.in.: "Judeopolonia", "Antypolonizm", "Kapuś systemu", "Żyd", "Bój się głupi goju".

Wpis szybko stał się bardzo popularny, polubiło go ponad 3,5 tysiąca osób i udostępniono go ponad 1,2 tysiąca razy. Błyskawicznie pojawiły się też wulgarne komentarze pod adresem nie tyle akcji, co samej Grabarczyk. Wkrótce pozakładano też strony na Facebooku skierowane przeciwko niej i "HejtStop".

Zobacz też: Pudzian o terrorystach: "POWINNIŚMY ICH TĘPIĆ! Nie podążajmy ślepo w kierunku bladego blasku kultury zachodu"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (870)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 870
Odpowiedz
2742 816
zgłoś
gość 06.02.2016 19:31
Mariusz jesteśmy z Tobą!!!!
Odpowiedz
322 97
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:32
Kurs odchudzania on-line! Hahahahhahahahhaa xD
Odpowiedz
2267 599
zgłoś
gość 06.02.2016 19:32
serio? przecież on prawde powiedział!
Odpowiedz
109 200
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:32
Widac ze mam racje tacy ludzie maja problem sami ze sobą i udają bohaterów na innym tle
Odpowiedz
353 128
zgłoś
gość 06.02.2016 19:33
Madry gosc nie to co badziewiak Saleta
Odpowiedz
1459 373
zgłoś
gość 06.02.2016 19:33
faktycznie widać,że to trochę nawiedzona dziewczyna zajadająca się czekoladą przed komputerem
Odpowiedz
2445 560
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:33
Na wlasnym terytorium chrzescijanie zaczynaja miec mnirj praw niz muzulmanie na sile zalewajacy caly swiat.
Odpowiedz
161 427
zgłoś
gość 06.02.2016 19:33
Pudzian, zjedz snickersa
Odpowiedz
252 109
zgłoś
Kasia 06.02.2016 19:33
Co za baba
Odpowiedz
305 101
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:34
Pudzian! Masz racje. Trzymaj sie! Jestesmy z Toba
Odpowiedz
63 97
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:34
War Pudzian War !!
Odpowiedz
341 95
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:34
Mariusz dzieki Tobie morze ktos zwruci na kierowcow uwage .na granicach dzieje sie bardzo zle o nikt o tym glosno nie chce lub nie moze mowic..jestesmy z panem..brawo
Odpowiedz
287 69
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:34
Tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
151 396
zgłoś
gość 06.02.2016 19:34
Strasznie się na nim zawiodłem...
Odpowiedz
294 67
zgłoś
gość 06.02.2016 19:35
Pudzian był świetny w tańcu z gwiazdami, super czasy. Naturalnosć u niego to podstawa i teraz też pokazał ta naturalność, pech ze nikt nie chce zrozumieć tego ze imigranci są inaczej wychowani i to co dla nas wydaje sie nienormalne dla nich normalnoscia jest...dlatego te 2 światy nie moga sie ze sobą łączyć. Stop multi kulti.
Odpowiedz
281 96
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:35
Ta baba to jakaś wariatka
Odpowiedz
295 76
zgłoś
gość 06.02.2016 19:35
W końcu ktoś mówi jak jest. Niewygodne to jest jak widać dla niektórych. WOLNOŚĆ SŁOWA!!!
Odpowiedz
40 133
zgłoś
gość 06.02.2016 19:35
chetnie bym się przespała z Mariuszem
Odpowiedz
2062 562
zgłoś
Polacy - Irlandia 06.02.2016 19:36
Pudzian jesteśmy z Tobą.
Odpowiedz
153 47
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:36
Nawiedzona...
Odpowiedz
176 61
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:37
Dobrze gada! Czego się go czepiają?
Odpowiedz
65 172
zgłoś
gość 06.02.2016 19:37
on ją obraża
Odpowiedz
215 48
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:37
Czlowiek bialy katolik nie ma praw ma swoim podworku..boi sie..prawa maja dzis uchoccy im wolno wszystko...Mariusz nie daj sie..szacun
Odpowiedz
125 30
zgłoś
gość 06.02.2016 19:37
Brawo
Odpowiedz
240 43
zgłoś
Gość 06.02.2016 19:37
Szkoda ze nie dopisalisice jeszcze dlaczego to zrobił i o co jest cała afera. Chodziło o napad na tira. Pudzian 100%racji !
Odpowiedz
49 23
zgłoś
gość 06.02.2016 19:38
gość: chetnie bym się przespała z Mariuszem
zrobiłby z Ciebie naleśnik
Odpowiedz
62 154
zgłoś
gość 06.02.2016 19:38
gość: Mariusz jesteśmy z Tobą!!!!
mow za siebie !!!!
Odpowiedz