Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kijowski: "Po kilku tygodniach negatywnej, silnej kampanii, udało mi się zebrać zaufanie"

216
Podziel się

Został przewodniczącym zarządu na Mazowszu. Zacznie teraz płacić alimenty?

bCNBmKdh

Początek tego roku był dla Mateusza Kijowskiego dosyć stresującym czasem. Zmęczeni brakiem uczciwości swojego lidera współpracownicy postanowili ujawnić niewygodne fakty z jego działalności. Wyszło na jaw, że Kijowski przelew sobie kilkunastotysięczne pensje z pieniędzy z puszek, zaś w mediach utrzymywał, że na KODzie nie zarabia, dlatego nie stać go na płacenie alimentów.

bCNBmKdj

Wczoraj Mateusz Kijowski został wybrany na przewodniczącego zarządu na Mazowszu. To efekt walnego zebrania mazowieckiego Komitetu Obrony Demokracji. Zdobył w głosowaniu 487 głosów. Jego konkurent, Paweł Bilski, otrzymał zaś 235 głosów.

Dziękuję wszystkim, dziękuję wyborcom, którzy mnie wspierali, po kilku tygodniach negatywnej, silnej kampanii, udało mi się zebrać zaufanie koderek i koderów. Mamy przed sobą bardzo wiele pracy, żeby wyprostować rzeczy, których w początkowym, spontanicznym etapie powstawania organizacji nie udało się do końca dopracować.

bCNBmKdp

Źródło: TVN24/x-news

bCNBmKdK
KOMENTARZE
(216)
!!!!
4 lata temu
płać alimenty lamerze
gość
4 lata temu
Skoro KOD popiera oszustow i zlodziei to ja nie popieram KOD. KOD to chyba Kombinujemy Oszukujemy Dorabiamy
cześć
4 lata temu
nie, nie udało się
bCNBmKdL
gość
4 lata temu
Kocham pana prezydenta Andrzeja Dude
gość
4 lata temu
Żenada roku.
Najnowsze komentarze (216)
888
4 lata temu
mnie dziwi gdzie ten pan jest tak mocno umocowany ,dłużnikowi który wisi parę tysięcy potrafi komornik zlicytować nawet zabawki dziecięce a temu panu, jego zabawka ma wartość długu ,komornik nie potrafi pieprzona Polska sprawiedliwość.
gość
4 lata temu
Zebrał zaufanie - u kogo u takich samych alimenciarzy i oszustów. Do kryminału z dziadem.
gość
4 lata temu
dla mnie to jest ludzki s***ć.
gość
4 lata temu
Taaaak jest!To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu!Jest totalnie skompromitowany i jego dalsze istnienie na stanowisku przywódcy tego ..gówna,jakim jest KOD-ten KOD pięknie kompromituje!KTO na niego głosował?Zapewne JESZCZE GORSI OD NIEGO!I KOD się pięknie..samookreślił!
gość
4 lata temu
wlasnie z takich scier sklada sie kod i podbne antypolskie organizacje majace na celu tylko jedno, zdestabilizowac kraj. Nie maja NIC do zaproponowania poza odrabianiem lekcji zadanych przez sorosow itp. Ludzka s****a. Nie wiem jak to moze wyjsc do ludzi wiedzac kim jest.
Beata
4 lata temu
Ten facet jest obrzydliwy! Po gebie widac ze to chachment i oszust
mila
4 lata temu
a czyje zaufanie ?
gość
4 lata temu
przez niego KOD tylko traci na społecznym zaufaniu.
bCNBmKdD
gość
4 lata temu
no i po kodzie
bbb
4 lata temu
Ja to nawet byłam za tym KODem, ale postac pana Kijowskiego mnie się nie podobała od poczatku. Czułam,ze z nim jest coś nie tak...
gość
4 lata temu
Piotruś Pan, narcyz i alimenciarz w jednym. Odrazający!
gość
4 lata temu
Żenada roku.
gość
4 lata temu
ja się go boję , on ma w oczach jakiś obłęd.....gratuluję tym "koderom" :(
gość
4 lata temu
facet dla mnie to ty jesteś ZERO. moja MAMA też ścigała takiego gnoja, który tak ja ty nie płacił alimentów. Ziobro powinien ciebie za to wsadzić do p*****a, żebyś zbierał mydełka w umywalni. Ludzie KODu walczycie o demokrację a godzicie się aby takie ZERO stało na czele waszej organizacji. jak możecie się godzić na krzywdę dzieci. To zero nieżle potrafi oszukiwać.
...
Następna strona
bCNBmKef