Trwa ładowanie...
bEEnCLGZ
Baby
|
aktualizacja

15. urodziny Pudelka! Tak wyglądał rok 2019: debiut Klaudii El Dursi, upadek Kamila Durczoka i gorący romans Julii Wieniawy... (ZDJĘCIA)

15
Podziel się
1 z 23
Rok pełen miłosnych uniesień i skandali
Rok pełen miłosnych uniesień i skandali
(Pudelek Exclusive)
0
0

Witamy w roku, w którym Maryla Rodowicz postanowiła rozwieść się z mężem z powodu masła (?!), Nicki Minaj wyszła za kryminalistę... 2019 to też showbiznesowy debiut "skromnej szwaczki" Klaudii El Dursi oraz Archiego Mountbatten-Windsora. Pamiętacie z kim dwa lata temu romansowała Julia Wieniawa?

Na rok przed pandemią koronawirusa warszawskie ścianki pękały w szwach, a salonowi celebryci chętnie pozowali do zdjęć, udzielali nieco kłopotliwych wywiadów, a nawet nawiązywali gorące romanse... Jedną z najbardziej medialnych "it couple" byli Julia Wieniawa i Baron, ale niestety ich związek zakończył się jak pamiętne harce Justyny Żyły w Tańcu z gwiazdami - dość niezgrabnie.

Gwiazdy dały tez zarobić prawnikom od rozwodów. Rozstał się m.in. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner oraz Maryla Rodowicz i Andrzej Dużyński. Wielką sławę zyskał pato-książę z Białegostoku Daniel Martyniuk, ale nie tylko on prał publicznie swoje brudy.

2019 roku był pełen skandali i okazał się też przełomowy dla show biznesu pod wieloma względami. Przypomnijmy to sobie!

bEEnCLHz
KOMENTARZE
(15)
Lewy Magister
2 miesiące temu
chciał dyplom z prawa, a wyszło, ze jest z lewa
Lol
2 miesiące temu
Powstaliscie na plecach Dody, taka prawda
ssss
2 miesiące temu
doda, serio, przestań pisac o sobie
bEEnCLHD
frrhj
2 miesiące temu
napiszcie o mailach, które wypłynęła (Niedźwiecki i listy przebojów)
Hehe
2 miesiące temu
Wypiliście się na Dodzie, o żadnej gwieździe nie macie tylu art
Najnowsze komentarze (15)
Emeryt
2 miesiące temu
Co te kobiety w nim widzą
gggg
2 miesiące temu
Po tych zestawieniach widać, jak bardzo nudny stał się polski szoł biznes - czy kogoś grzeje debiut El Dursi?
Jagna
2 miesiące temu
A ja pamiętam jak młody Martyniuk zaczął publicznie prać brudy. Spacerowałam tego dnia wzdłuż rzeki gdy natknęłam się na rozwścieczonego Daniela w słomianym kapeluszu przewalającego i moczącego w wodzie hałdy swoich szmat. Przez długi czas taki syf niósł się rzeką że był zakaz zbliżania się do niej
Nick
2 miesiące temu
Wskutek!!! Piszemy łącznie
Hela
2 miesiące temu
I tu mi Marina zaimponowała 👏
Lewy Magister
2 miesiące temu
chciał dyplom z prawa, a wyszło, ze jest z lewa
Gość
2 miesiące temu
Pamiętam jak Klaudia el Dursi weszła do domu modelek w programie Top Model, nigdy wcześniej nie było w tym programie tak pięknej kobiety!
frrhj
2 miesiące temu
napiszcie o mailach, które wypłynęła (Niedźwiecki i listy przebojów)
bEEnCLHv
babcia dodzia
2 miesiące temu
Doda powstała na plecach Pudelka, taka prawda. Przestali o niej pisać - przestała istnieć.
kto to Doda?
2 miesiące temu
Doda powstała na plecach pudelka, taka prawda. Odkąd tu jej nie ma to nie istnieje,
ssss
2 miesiące temu
doda, serio, przestań pisac o sobie
Eryk
2 miesiące temu
Ostatni normalny rok przed zbiorową hipnozą
gosc
2 miesiące temu
Gratulacje dla 3 heteroseksualnych kajakarek, które pozdrowiły mężów, ale o nich się nie mówi. Gwiazda jest ze świata lgbt. 🙌🏻
Hehe
2 miesiące temu
Wypiliście się na Dodzie, o żadnej gwieździe nie macie tylu art
bEEnCLHh
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Te znane osoby ŻAŁUJĄ operacji plastycznych! (ZDJĘCIA)

Oszpecone zabiegami gwiazdy i celebrytki przyznają, że gdyby mogły cofnąć czas, nie majstrowałyby tak zawzięcie przy twarzy. Trudno im się dziwić?
9.

Sara Egwu James JEDZIE NA EUROWIZJĘ JUNIOR 2021! Poznajcie bliżej dziewczynkę nazywaną "polską Whitney Houston" (ZDJĘCIA)

Sara Egwu James wygrała finałowy odcinek "Szansy na sukces" i to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie dziecięcej Eurowizji. Skąd pochodzi i kim są rodzice dziewczynki?
bEEnCLHi
8.

Zastrzęsienie gwiazd na gali Academy Museum of Motion Pictures: Lady Gaga, Nicole Kidman, Sophia Loren, Meg Ryan... (ZDJĘCIA)

Na otwarciu muzeum w Los Angeles zaroiło się od największych nazwisk w Hollywood. Zobaczcie, kto pojawił się na prestiżowym evencie.
7.

Czym wożą się polscy celebryci? Rekordziści mają auta warte MILIONY (ZDJĘCIA)

Gwiazdy, które zdążyły dorobić się sporego majątku, chętnie chwalą się swoimi drogocennymi "furami". Zobaczcie, jakie samochody mają w garażach polscy celebryci.
6.

Festiwal Filmowy w Gdyni. Na czerwonym dywanie Kulig, Figura, Olejnik, Foremniak, Szumowska... (ZDJĘCIA)

Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pojawiła się plejada gwiazd branży filmowej. Wśród nich m.in. Paweł Pawlikowski z Małgorzatą Belą i laureat Oscara Allan Starski. Zobaczcie, kto jeszcze przyszedł.
bEEnCLHj
5.

Poznajcie spadkobierczynie największych majątków w Polsce. Czym zajmują się córki polskich milionerów? (ZDJĘCIA)

Część z nich z większym lub mniejszym powodzeniem próbuje zaistnieć w mediach. Czym dziś zajmują się Natalia Lesz, Dominika Kulczyk i Nicole Soszyńska?
4.

Rafał Zawierucha wozi się autem za MILION ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Rafał Zawierucha na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przyjechał bajońsko drogim samochodem. Towarzyszyła mu kobieta.
3.

Wspólnie przehulali MILIARDY. Oto gwiazdy, które roztrwoniły swoje fortuny: Johnny Depp, 50 Cent, Michał Wiśniewski... (ZDJĘCIA)

Gwiazdom, mimo ogromnego talentu, czasami trudno jest zarządzać swoją fortuną. Pieniądze wydają na luksusowe posiadłości, szybkie samochody i... używki. Jaki jest niechlubny rekord przepuszczania pieniędzy?
bEEnCLHk
2.

Katarzyna Figura ROZWIODŁA SIĘ po dziesięciu latach! (ZDJĘCIA)

W piątek Katarzyna Figura po raz kolejny stawiła się w sądzie. Tym razem aktorka salę rozpraw opuściła już jako rozwódka. 59-latka nie ukrywała, że oficjalne zakończenie małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem to dla niej wyjątkowo emocjonalna chwila.
1.

Kuba Wojewódzki parkuje na chodniku i wjeżdża na pasy autem za 1,5 miliona złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki postanowił wyruszyć w miasto luksusowym lamborghini. Dziennikarz pozostawił pojazd na chodniku, a gdy ruszał w dalszą drogę, wyjechał nim prosto na przejście dla pieszych. To kolejna "słynna prowokacja"?
bEEnCLHX