Trwa ładowanie...
Szumeralda
|
aktualizacja

21-letnia Millie Bobby Brown w sukni z ODWAŻNYMI WYCIĘCIAMI melduje się na evencie "Stranger Things" (ZDJĘCIA)

187
Podziel się:
187
Podziel się:

Już niebawem na Netflixie będzie dostępna pierwsza część piątego sezonu serialu "Stranger Things". Kilka dni po premierze w Tudum Theater w Los Angeles zorganizowano event poświęcony produkcji, na którym pojawiła się między innymi Millie Bobby Brown w odważnej kreacji z dekoltem.

1
 / 7
21-letnia Millie Bobby Brown w sukni z ODWAŻNYMI WYCIĘCIAMI melduje się na evencie "Stranger Things" (ZDJĘCIA)
Millie Bobby Brown w odważnej stylizacji melduje się na evencie
Millie Bobby Brown w odważnej stylizacji melduje się na evencie (FORUM)
0
0

Wielkimi krokami zbliża się premiera piątego i równocześnie ostatniego sezonu hitowego serialu "Stranger Things". Już w ostatnim tygodniu listopada na Netflixie będą dostępne pierwsze cztery odcinki, a w Nowy Rok fani produkcji będą mogli zobaczyć finał tej opowieści.

W ostatnim czasie część obsady znalazła się w centrum medialnego zamieszania. David Harbour w atmosferze skandalu rozwiódł się z Lily Allen, a niedawno do tabloidów dotarła informacja, że Millie Bobby Brown miała go oskarżyć o nękanie na planie. Według informacji pozyskanych przez "Daily Mail" nie chodziło o czynności o charakterze seksualnym, ale wobec aktora wszczęto wewnętrzne postępowanie.

Niemałym zdziwieniem był moment premiery sezonu, podczas której 21-letnia aktorka pojawiła się w towarzystwie serialowego ojca. Wspólnie pozowali do zdjęć i słali sobie uśmiechy na oczach fotoreporterów. Niebawem po tym wydarzeniu w Tudum Theater w Los Angeles odbył się event poświęcony produkcji. Na imprezie tłumnie zjawili się przedstawiciele obsady, którzy ochoczo pojawili się na ściance.

Wpadła między innymi Millie Bobby Brown, która przyciągała spojrzenia w siateczkowej sukience z cekinami i głębokim dekoltem. Wybrana przez aktorkę kreacja została dodatkowo ozdobiona kokardą z błyskotkami. Dla podtrzymania efektu "wow" upięła włosy, dzięki czemu jeszcze mocniej wyeksponowała odsłonięty dekolt i ramiona.

Zobaczcie, jak Millie zaprezentowała się na ściance. Fajna stylizacja?

2
 / 7
Millie Bobby Brown
3
 / 7
Millie Bobby Brown
4
 / 7
Millie Bobby Brown
5
 / 7
Millie Bobby Brown
6
 / 7
Millie Bobby Brown
7
 / 7
Millie Bobby Brown
KOMENTARZE
(187)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Gryzli
5 miesięcy temu
Ona ma 21 lat? Niemożliwe. Spokojnie jest kolo 40 stki
Bażant P.
5 miesięcy temu
Zawsze wydawała mi się bystra i sympatyczna, do czasu, gdy zaczęłam oglądać z nią wywiady… trafiła jak w totka, z karierą i mężem
Izabela S.
5 miesięcy temu
Też "miałam" taką urodę za młodu. Mając 22 lata wszyscy mi się kłaniali, a mój starszy ode mnie parter jak się poznaliśmy myślał, że jestem sporo od niego starsza. I teraz najśmieszniejsze, takie pełne buzie się nie starzeją. Po 30-tce zacznie się wyrównywać, a jak sięgnęłam pod 50-tkę, to dawali mi na oko 30-ci, bez żadnych zabiegów medycyny estetycznej. Dzisiaj pod 60-tkę latam jak 40-tka, a fizycznie funkcjonuję jak młoda kobieta. Najważniejsze jest to, ze nigdy nie przykładałam do tego wagi, a ludzi nie sądzę po wyglądzie. Wyglądamy jak wyglądamy, najważniejsze jest zdrowie i szczęśliwe życie, wiem komunały, ale tak jest. Zamiast szukać we wszystkich wad, zacznijcie może rozwijać swój marnujący jak się zdaje na Pudlu potencjał, to nie potrwa wiecznie.
Olka
5 miesięcy temu
Ładna, ale myślałam, że ma około 40 lat
Naleśniki?
5 miesięcy temu
Już pomijam twarz w tak młodym wieku, ale skąd te jej naleśniki? Jaka jest tego przyczyna? Ona nie była w ciąży i nie rodziła, ale może się mocno odchudzała? Bo od tego też biust może stracić swój kształt. Albo trzecia opcja czyli ma niestety takie geny i przez to źle jej biust wygląda.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Joko
5 miesięcy temu
21 lat? Gdyby nie podany wiek to obstawiała bym na zadbaną 45kę🙆
Kya
5 miesięcy temu
Przykład tego jak można ładną figurę zniekształcić ubiorem. Biust został spłaszczony , a połyskująca tkanina nadała reszcie ciała masywności.
Lopez
5 miesięcy temu
Lepsze naleśniki niż najdroższe plastiki
Anna
5 miesięcy temu
Wygląda jakby miała 40...
Monika
5 miesięcy temu
Ona wygląda raczej na 51 lat a nie 21😆
NAJNOWSZE KOMENTARZE (187)
Magda
4 miesiące temu
Taka młoda i takie nalesniki? Ale chociaż w brązowych włosach młodziej wygląda.
fff
5 miesięcy temu
Kurde, fajna naturalna młoda kobieta! Dla mnie wygląda super. A wy się czepiacie, że wygląda na 40, że cyc płaski i nie wiadomo co jeszcze xD Taki ma typ urody, taki ma styl. Ludzie, to nie jest wyrażanie opinii, a czysty hejt. Ogarnijcie się
Anonim
5 miesięcy temu
Chciałbym uprzejmie zapytać, dlaczego akurat tutaj moje zdanie nie jest ważne. Mam nadzieję, że to tylko błąd techniczny.
Brad
5 miesięcy temu
21 lat i takie naleśniki?! Może ona jest kobiecym odpowiednikiem Benjamina Buttona!
Szukam pracy
5 miesięcy temu
Mogę zaprezentować swoje jajca , 20 zł za zdjęcie.
Polak
5 miesięcy temu
Jakoś faceci się nie obnażają na siłę.
Tyle
5 miesięcy temu
Dajcie spokój naturalnym cyc kom powinny wrócić do mody bo ludzie już myślą że powinny być na wysokości uszu.
ccc
5 miesięcy temu
w którym miejscu
Adrian9292
5 miesięcy temu
Pieniądze i sława w tak młodym wieku przeważnie nie prowadzą do niczego dobrego.
mieciu
5 miesięcy temu
Nie wiem co chciała podkreślić tą suknią bo pierwsi ma jak 40 latka po piątce dzieci
adam
5 miesięcy temu
Nigdy nie jest pokazane za dużo....
123 Andrzej
5 miesięcy temu
Kobieto...zrób coś z tymi naleśnikami
Sepultura
5 miesięcy temu
Czy to Ona grała Godzille w filmach z lat 70-tych?
Nirek m.
5 miesięcy temu
złożyła ręce jak dziewczynka przed przyjęciem komunii
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

TYLKO NA PUDELKU. Zakochani Natsu i Wojtek Kucina wybrali się do "Halo tu Polsat". Po nagraniach odjechali luksusową Teslą (ZDJĘCIA)

Natsu i Wojtek Kucina pojawili się razem w "Halo tu Polsat". Podczas wizyty w programie nie omieszkali opowiedzieć o łączącej ich relacji. Przed studiem na zakochanych czekali natomiast paparazzi. Co uchwycili?
9.

ODMIENIONA Cara Delevingne żywo dyskutuje ze znajomymi na Coachelli. Poznalibyście ją? (ZDJĘCIA)

Cara Delevingne też wpadła na Coachellę. Modelka jakiś czas temu pożegnała się z blond włosami. Teraz paparazzi zrobili jej kilka zdjęć pierwszego dnia festiwalu, gdy żywiołowo dyskutowała ze znajomymi.
8.

Joanna Opozda opuszcza salon fryzjerski i z nosem w smartfonie zmierza do samochodu (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda znów wpadła na stołecznych paparazzi. Tym razem gwiazda została sfotografowana, gdy wychodziła od fryzjera. Humor tego dnia chyba jednak jej nie dopisywał... Zobaczcie sami.
7.

Tak wygląda gniazdko Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka: antresola, duża biblioteczka i niesamowity widok na miasto (ZDJĘCIA)

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk rzadko dzielą się prywatnymi momentami. Jednak na ich profilach kilkakrotnie pojawiały się ujęcia z wnętrza nowoczesnego apartamentu w Warszawie. Mieszkanie zachwyca przestrzenią, światłem i dopracowanym designem. Przytulne gniazdko?
6.

Cała w kryształkach Julia Wieniawa melduje się na półfinale "Mam talent!". Przyćmi uczestników show? (FOTO)

Julia Wieniawa przez najbliższy miesiąc w każdą sobotę będzie pojawiać się w studiu programu "Mam talent!". Podczas pierwszego półfinału na żywo zaprezentowała się w body ozdobionym kryształkami. Jak wypadła?
5.

Tak mieszka Klaudia El Dursi w Bydgoszczy. 150-METROWY apartament ROBI WRAŻENIE (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi rzadko bywa w jednym miejscu, ale gdy wraca, robi to z przyjemnością. Jej apartament pod Bydgoszczą to prawdziwa oaza spokoju. Trudno się dziwić, że nie spieszy się z przeprowadzką. Jej dom to istny luksus. Beżowe kolory, wolnostojąca wanna i nowoczesne umeblowanie. Sami zobaczcie!
4.

Wybraliśmy 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji Joanny Liszowskiej. Zawsze lubiła świecić dekoltem... (ZDJĘCIA)

Wracamy z rankingiem 5 najlepszych i 5 najgorszych stylizacji, którego bohaterką tym razem została Joanna Liszowska. Aktorka uwielbia wręcz epatować seksapilem na czerwonym dywanie. Lubicie jej "bezkompromisowy" styl?
3.

RZADKI WIDOK: Anna Lewandowska ustrzelona przez paparazzi. Dotarła na lotnisko samochodem za MILION ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Stołeczni paparazzi bacznie wypatrują powrotów Anny Lewandowskiej do ojczyzny. Niedawno udało im się uwiecznić trenerkę, gdy wyjeżdżała z Polski. Obładowana bagażami pomaszerowała z samochodu do wejścia VIP na lotnisku.
2.

Karolina Pisarek wspomina rajskie wakacje: fotki w bikini i selfie z ukochanym. Taka to pożyje? (ZDJĘCIA)

Karolina Pisarek regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kadrami z zagranicznych wojaży. Teraz na jej Instagramie pojawiły się wspomnienia z niedawnego wyjazdu. Modelka zapozowała w bikini i pokazała fotkę z mężem.
1.

Pełni miłości i pyszności Macronowie biesiadują w Rzymie w towarzystwie kieliszków i jej torebuni Louis Vuitton za 13 tysięcy (ZDJĘCIA)

Jeszcze niedawno spekulowano, że małżeństwo Macronów przeżywa kryzys. Wygląda na to, że jednak jakoś się dogadali, bo dobrze się bawili podczas wspólnej kolacji w Rzymie. Wszystko uwieczniono na zdjęciach.