Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"40 kontra 20". 50-letnia Marlena zabiega o względy Roberta Kochanka: "Ja Ciebie prawie KOCHAM" (WIDEO)

258
Podziel się

Jedna z uczestniczek "40 kontra 20" nieoczekiwanie wyznała Robertowi Kochankowi miłość. Zobaczcie, jak na jej słowa zareagował tancerz.

"40 kontra 20". 50-letnia Marlena zabiega o względy Roberta Kochanka: "Ja Ciebie prawie KOCHAM" (WIDEO)
Marlena wyznaje Robertowi Kochankowi miłość (Instagram, Materiały prasowe)
bEpFwAGJ

Nie da się nie zauważyć, że w ostatnim czasie jak grzyby po deszczu pojawiają się programy, w których złaknieni miłości (i atencji) uczestniczy szukają na ekranie drugiej połówki. Od niedawna TVN7 emituje kolejne tego typu show - "40 kontra 20". Tym razem grono kobiet w różnym wieku walczy o względy dwóch mężczyzn, 20-letniego i 40-letniego.

Najwięcej emocji wzbudzają relacje, jakie rozwijają się na wizji między zapomnianym nieco tancerzem, Robertem Kochankiem, a jego adoratorkami. Były trener z "Tańca z Gwiazdami" zdążył już między innymi zaliczyć randkę z mamą i córką oraz pocałować jedną z uczestniczek.

bEpFwAGL

Choć sam Robert jak dotąd zdawał się być bardziej zainteresowany młodszymi kobietami, w najbliższym odcinku poświęci nieco czasu 50-letniej Marlenie. Podczas pogawędki uczestniczka, która od początku przygody z programem jest wyjątkowo wpatrzona w mężczyznę... wyzna mu miłość.

No Robert, ja już myślę, że mój czas się skończył tutaj... - zaczęła nieco zrezygnowana brakiem efektywności swoich zalotów kobieta, dodając po chwili:

(...) Po prostu Cię prawie kocham - oznajmia nieoczekiwanie.

bEpFwAGR

Zobaczcie, jak na wyznanie Marleny zareagował Kochanek.

Zobacz także: 50-letnia Marlenka do Roberta Kochanka "Ja Ciebie prawie kocham, ale mój czas się tutaj skończył!"
bEpFwAGS
bEpFwAHm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(258)
Katt
1 tyg. temu
Mój żenadometr tego nie wytrzymał
OMG
1 tyg. temu
Iles´kobiet zabiega o wzgledy dwoch bawidamkow,robiac z siebie posmiewisko?Taki program?IL tym kobietom za to placa,ze az biora udzial,w takim cyrku?Ten facet-zenada...
Meg
1 tyg. temu
Pomijając fakt, że żenadą jest żeby to kobieta uganiała się za facetem, to jeszcze ten Kochanek nie jest interesujący ani wewnętrznie ani zewnętrznie. A w samym programie wieje plastikiem i nudą.
bEpFwAHn
Ksiądz Jan
1 tyg. temu
I tak chcecie upałów. Nawałnice w Polsce, drugi dzień bez prądu, biblijne powodzie w Niemczech i ponad 100 ofiar. Nie może być 20-25 i lekki deszcz, tylko 30-35 i nawałnice?
Aga
1 tyg. temu
Wyjęte z kontekstu😊
Najnowsze komentarze (258)
Nicky
3 dni temu
Marlena musiała być niesamowicie atrakcyjna za młodu, ciągle jest śliczna. Ale teraz raczej dla równolatka lub starszego od siebie jest do wzięcia. Jednak faceci wolą młodsze.
Paul
3 dni temu
"50-letnia Marlenka"... Auć!!!
Milenka
3 dni temu
20 latek to nie mężczyzna tylko chłopiec
NiklasKejdż
3 dni temu
Tego typu programy jak i cała telewizja jest dla ludzi którzy nie mają szacunku do samych siebie. Ale czego się spodziewać po ciemnogrodzie gdzie mało kto szkole kończy
ill
4 dni temu
Pomijając poziom. Formuła tego programu jest po prostu nudna. 2 facetów, którzy mają już swoje faworytki, reszta uczestniczek robi za tło. Mam wrażenie, że same uczestniczki są zażenowane formatem. Zapowiadało się ciekawie wyszło po prostu źle.
Higin
5 dni temu
Jesu jakie to lampucery 🙀
xxx
5 dni temu
czy ktoś mi może wyjaśnić po co ten program jest i o co w nim chodzi???
Fik
5 dni temu
Ona jest fajna kobieta przecieżowi że jej się podoba ale w normalny sposób nie narzucający się temu Panu który akurat mi się nie podoba ale nie mi jego oceniać. Jest normalna fajną kobietą! 🥰👍
bEpFwAHf
meg
6 dni temu
skoro Robercik szuka stałego związku, dlaczego wybiera wątpliwie nadające się kandydatki i daje szanse komuś, kto woli zabawę?
Domino
6 dni temu
Panie, jak trzeba nisko upaść, żeby iść do tego typu programów?
ona
6 dni temu
Szok!!! Jak można wziąć udział w takim programie?. Kobiety szanujcie się. A co do Kochanka, to mnie się on nie podoba. Ma brzydko osadzone oczy, no i te gołe kostki.... Ta moda jest okropna i niemęska.
Dina
6 dni temu
Kobiety kochają Janka Klimenta,myslalysmy że pan jest taki sam ale szydło wyszło z worka.Obludnik,kłamcą.Pan i Maserak ta sama liga.Pustaki.
Rokels
6 dni temu
Dlaczego udaje pan zainteresowanego każda kobieta a widać że lubi pan mlodki plastiki.Jak tak można?
Kala
6 dni temu
Marlenka dostałaś nauczkę.Powinnas trzymać stronę kobiet a nie Roberta.Zrewanzowal ci się.
...
Następna strona
bEpFwAHH