51-letnia Eva Longoria rozpoczęła sezon plażowania od OGNISTEGO zdjęcia w białym bikini. Imponująca forma? (FOTO)
Eva Longoria rozkwita z każdym kolejnym rokiem. Paparazzi przyczaili się na aktorkę, która spędziła wolny dzień nad Morzem Śródziemnym. Szczególnie mocno zainteresował ich moment, w którym zrzuciła z siebie koszulę i wyeksponowała w całości zgrabną sylwetkę.
Eva Longoria nie należy do gwiazd, które stawiają zawodowe ambicje ponad wszystko i zawzięcie walczą o choćby najmniejszą szansę pojawienia się na szklanym lub wielkim ekranie. Wręcz przeciwnie, po przeprowadzce do Hiszpanii w 2023 r. aktorka zaczęła doceniać wolniejsze tempo życia i możliwość spędzania większej ilości czasu z najbliższymi - poślubionym 10 lat temu mężem José Antonio Bastónem oraz ich synem Santiago, który świętował w ubiegłym tygodniu ósme urodziny. Mieszkańcy Marbelli regularnie mogą widywać ich na tamtejszych ulicach i w lokalnych restauracjach.
Największa gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" w tegorocznym wywiadzie z magazynem "People" doceniła małe radości wynikające z jej nowego miejsca zamieszkania. Kategorycznie zaznaczyła, że nie zamierza wracać za ocean, a jedyne, czego brakuje jej w Europie, to... "dobre, meksykańskie jedzenie".
Naprawdę cieszą się życiem w Hiszpanii. Oni uwielbiają długie posiłki. Nigdy się nie spieszą. (...) Tam, gdzie mieszkamy, nie ma ruchu ulicznego. Wszędzie chodzę pieszo
Magda Gessler zdradza sekret swojej diety, mówi o biznesie gastronomicznym i ujawnia, w jakie przesądy wierzy!
Eva Longoria pokazała się w kostiumie kąpielowym
51-latka, która dokładnie dwie dekady temu uplasowała się na podium zestawienia najpiękniejszych kobiet świata według nieukazującego się już magazynu "Eve", wciąż śmiało mogłaby zajmować czołowe miejsca w tego typu rankingach. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Amerykanka odkryła sekret wiecznej młodości, wciąż zachwycając urodą. Niewątpliwie pomaga jej w tym doskonałe wyczucie stylu.
Eva Longoria w miniony czwartek pojawiła się nad brzegiem morza w towarzystwie swoich najbliższych. Aktorka skorzystała z wysokich temperatur i niechowającego się nawet na chwilę słońca. Wygodnie usadowiła się na leżaku, a po dłuższej chwili smażenia się w białym bikini wskoczyła z synem do wody. Wspólnie spędzony dzień zwieńczyli przejażdżką rowerową po najbliższej okolicy.
Tak trzeba żyć?