51-letnia Isis Gee przeszła sporą metamorfozę. Dziś funkcjonuje pod innym imieniem i jest NIE DO POZNANIA (ZDJĘCIA)

O Isis Gee było kiedyś głośno w polskim show biznesie. Gwiazda wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", po czym reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji. Zobaczcie, jak teraz wygląda jej życie. Bardzo się zmieniła?

Merlot

1 z 951-letnia Isis Gee przeszła sporą metamorfozę. Dziś funkcjonuje pod innym imieniem i jest NIE DO POZNANIA (ZDJĘCIA)

51- letnia Isis Gee przeszła sporą metamorfozę
51- letnia Isis Gee przeszła sporą metamorfozę © AKPA

20 lat temu Isis Gee zaistaniała w polskim show biznesie. Blondynka z Ameryki o polskich korzeniach bardzo szybko zyskała u nas popularność. Z pewnością miał w tym swój udział fakt, że poślubiła polskiego biznesmena i w 2004 roku przeprowadziła się do Polski. Wtedy też premierę miał jej debiutancki album "Hidden Treasure".

Swoją płytę promowała m.in za sprawą udziału w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami", która w 2007 roku była emitowany przez TVN. Celebrytka występowała w parze z Żorą Korolyovem. Ostatecznie Isis Gee zajęła u boku tancerza piąte miejsce.

Wykorzystując rozgłos, jaki przyniósł jej program TVN-u, gwiazda w 2008 roku wzięła udział w krajowych preselekcjach do konkursu Eurowizji, które wygrała z utworem "For Life". Isis Gee reprezentowała Polskę w 53. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Belgradzie. Piosenkarka dostała się co prawda do finału, ale zajęła przedostatnie miejsce...

Po klęsce na międzynarodowej arenie celebrytka przeprowadziła się do Włoch. W 2009 roku rozpoczęła współpracę z jedną z marek kosmetycznych. Wydała też wtedy album ze świątecznymi piosenkami.

Obecnie gwiazda funkcjonuje jako Tamara Gee. 51-latka jest teraz bizneswoman z prawdziwego zdarzenia i skupia się nie tylko na promowaniu kosmetyków do makijażu, ale i stara się zaistnieć jako projektantka. Niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych autorską kolekcją strojów kąpielowych.

Zobaczcie, jak dziś wyglada 51-letnia Tamara Gee. Poznalibyście ją?

2 z 9Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami"

 Isis Gee
Isis Gee © AKPA, KAPiF

Isis Gee wzięła udziału w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z Żorą Korolyovem zajęła piąte miejsce.

3 z 9Isis Gee reprezentowała Polskę na Eurowizji

Isis Gee
Isis Gee © AKPA, KAPiF

W 2008 r. reprezentowała Polskę w 53. Konkursie Piosenki Eurowizji. Z utworem "For Life" zajęła przedostatnie miejsce.

4 z 9Isis Gee reklamowała kosmetyki

Isis Gee
Isis Gee © KAPiF

Po klęsce na Eurowizji przeprowadziła się do Włoch i rozpoczęła współpracę z makrą kosmetyczną.

5 z 9Tamara Gee została bizneswoman

Tamara Gee
Tamara Gee © Instagram

Isis Gee zmieniła imię na Tamara. 51-latka jest teraz wziętą bizneswoman.

6 z 9Tamara Gee projektuje stroje kąpielowe

Tamara Gee
Tamara Gee © Instagram

Tamara Gee próbuje swoich sił w modzie. Na Instagramie pochwaliła się autorską kolekcją strojów kąpielowych.

7 z 9Tamara Gee kocha selfie

Tamara Gee
Tamara Gee © Instagram

Tamara od czasu do czasu wrzuca do sieci swoje zdjęcia, chwaląc się przy okazji urodą.

8 z 9Miłośniczka egzotyki

Tamara Gee
Tamara Gee © Instagram

Celebrytka nie stroni od zagranicznych wojaży. Ostatnio była w gorącym Meksyku, skąd wrzuciła do sieci kilka zdjęć w bikini. Trzeba przyznać, że je forma jest godna podziwu.

9 z 9Tamara Gee

Tamara Gee
Tamara Gee © Instagram

Zdaje się, że Tamara Gee postawiła sobie za cel, by z każdym rokiem wyglądać młodziej. Poznała sekret wiecznej młodości?

Wybrane dla Ciebie