Trwa ładowanie...
Dav
|
aktualizacja

Agnieszka Dygant pokazała kuchnię i luksusową jadalnię w NOWYM DOMU. Przeprowadzka coraz bliżej?

364
Podziel się:
364
Podziel się:

Agnieszka Dygant od kilku miesięcy relacjonuje w mediach społecznościowych prace związane z budową nowego domu pod Warszawą. Na najnowszym nagraniu pokazała fragment kuchni oraz jadalnię. Stylowo?

1
 / 8
Agnieszka Dygant pokazała kuchnię i luksusową jadalnię w NOWYM DOMU. Przeprowadzka coraz bliżej?
Agnieszka Dygant pokazała wnętrze nowego domu
Agnieszka Dygant pokazała wnętrze nowego domu (Instagram)
0
0

Agnieszka Dygant jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, a producenci chętnie obsadzali ją w głównych rolach - zarówno w filmach, jak i serialach. Dziś występuje głównie w kolejnych częściach serii "Listy do M.". Najnowsza z nich miała premierę w listopadzie ubiegłego roku. Z kolei na Instagramie od blisko trzech lat można śledzić budowę nowego domu aktorki.

W 2022 roku Dygant postanowiła zmienić otoczenie, pragnąc uciec od miejskiego zgiełku, i rozpoczęła budowę nieruchomości, która obecnie jest na etapie wykańczania. Aktorka regularnie dzieli się w mediach społecznościowych postępami prac. Ostatnio zaprezentowała, jak będą wyglądały łazienki. Teraz przyszedł czas na kolejne pomieszczenia. W domu pojawiły się już zasłony oraz dywanik w kuchni, jednak wciąż brakuje frontu w zmywarce. Ukończona jest także część jadalniana, której najważniejszym elementem jest piękny drewniany stół przy którym stanęły już krzesła.

To jest dywan za 300 złotych z targu staroci (...) W domu zawitały zasłony - mówiła podekscytowana Dygant.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Agnieszka będzie mogła zamieszkać w wymarzonym gniazdku. Podoba wam się styl w jakim urządziła całość?

2
 / 8
Jadalnia w nowym domu Dygant
3
 / 8
Część jadalniana
4
 / 8
Blat roboczy w kuchni
5
 / 8
Zasłony w jadalni
6
 / 8
Widok na kuchnię
7
 / 8
"Patent tenisowy"
8
 / 8
Tak prezentuje się kuchnia
KOMENTARZE
(364)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Bogna B.
9 miesięcy temu
Buro i ponuro
undefined
9 miesięcy temu
Bosz drogi jakie ile te celebrytki produkują śmieci. Co chwilę remont, co chwilę nowy dom a tam pełno niepotrzebnych gadżetów i ciągle nowych rzeczy.
Ewa
9 miesięcy temu
Te firany,dramat .Zawieszone na kariszach kołkach,kto tak teraz montuje?
aneta Ś
9 miesięcy temu
Jak dla mnie zbyt ciemno. Nabawiłabym się depresji ,ale jak Agnieszce się podoba to ok
obserwacek❗
9 miesięcy temu
Po co te zasłony? Za oknem jest ogród!
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Kasia
9 miesięcy temu
Te firany to najsłabszy punkt tego wnętrza...
Aga
9 miesięcy temu
Może ładnie ale,nie mój klimat
Hmm
9 miesięcy temu
Hokery przy zlewozmywaku??
Jaa
9 miesięcy temu
Wszystkie te celebryckie domy jednakowe
Sam
9 miesięcy temu
Pani Agnieszka się trochę pogubiła w tym wszystkim. To wszystko jest w stylu "widziałam to gdzieś i też tak chcem". Zasłony z takim wykończeniem potrzebują porządnej podszewki, te wiszą jak szmatki, o długości ich nie wspomnę, o dobraniu kolorów - również. Jeśli to barter, to niech to Pani ściąga! Hokery w linii miękkiej jak i krzesła - nie są dobrane do "twardych", ostrych linii. Hokery za wysokie i przy korytku i siedemnasty odcień brązu.... Wszystkie niemalże kolory brązu chłodnego, stół zasłona ciepły brąz. Przy drugim zlewozmywaku listwa przyścienna i okno - finisz wykończenia jak u ruskich. Te brązy wszelakie, ani słojami, ani fakturą, ani barwą nie dobrane, o em dżi - jak u dziadków 40 lat temu - tylko pokolenie później i oni mieli słaby wybór. Szkoda, że celebrując w tak różnych fajnych miejscach....i tak z tego, hm, no wiecie. O dywaniku nie wspomnę, czekam na miseczkę w zlewozmywaku i za dużą sofę w salonie - będzie komplet.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (364)
Kasia
7 miesięcy temu
Fajnie, tylko ten zlew na brzegu wyspy może być niewygodny...I ,,będzie się chlapać" Ja na wyspie zamontowałam płytę a zlew przy ścianie.
ess
8 miesięcy temu
Wystrój bardziej taki funeralny.
MSF
8 miesięcy temu
Nie
Psycholog KUL
8 miesięcy temu
Z ta kobietą jest coś nie tak.
Madzia
8 miesięcy temu
Bardzo tak sobie 🤔
Natalia
8 miesięcy temu
Pani Dygant pisała do firm wnętrzarskich prosząc o barter
Bra
8 miesięcy temu
Piękny stół i krzesła natomiast podłoga koszmarna jak z biurowca lat 80-tych.,
fil
9 miesięcy temu
Po co pokazywać nie skończony dom, kogo to interesuje.
no, nie wiem....
9 miesięcy temu
A ten chodnik w kuchni, masakra. Jak za czasów PRL.
chłop
9 miesięcy temu
taki luksus to ja mam w stodole
Anna P.
9 miesięcy temu
ladny stol
Marija
9 miesięcy temu
Czarne meble w domu kojarzą mi się z zakładem pogrzebowym..nigdy
Ana
9 miesięcy temu
Ciemna tą kuchnia. Ciężko będzie utrzymać w czystosci
KASA
9 miesięcy temu
ta to już wszystko chyba reklamowała ...tabletki na rozwolnienie już były zachwalane? aktorsko przezroczysta i mdła ale w reklamie bierze wszytko i kasę tłucze bez opamiętania jak celebrytka Juleczka Wieniaweczka
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Rozenek już przystroiła willę na święta: ogromna choinka, bajkowe figurki i ogrom zielonych gałązek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w piątek, że w ich willi czuć już świąteczny klimat. Prezenterka zamieściła na Instagramie rolkę, w której pokazała serię ujęć z obwieszonych ozdobami wnętrz.
9.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
8.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
7.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.
5.

Księżna Kate z rodziną i sławnymi gośćmi bryluje na wielkim kolędowaniu. Czujecie ten klimat? (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim znów zgromadziło kilka znanych oraz lubianych gwiazd. Oprócz rodziny królewskiej na wydarzeniu pojawiła się m.in. Kate Winslet. Kto jeszcze wpadł?
4.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
3.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
2.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
1.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.