Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agnieszka Kaczorowska WRÓCI do "Tańca z Gwiazdami"? "Producenci są nią ZACHWYCENI"

68
Podziel się

Jak donosi jeden z tabloidów, serialowa Bożenka z "Klanu" może niebawem zasilić szeregi składu jurorskiego show. Chcielibyście to zobaczyć?

Agnieszka Kaczorowska WRÓCI do "Tańca z Gwiazdami"? "Producenci są nią ZACHWYCENI"
Agnieszka Kaczorowska może wrócić do "Tańca z Gwiazdami" (ONS.pl)
bEpJklCJ

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w polskim show biznesie już wiele lat temu, gdy otrzymała rolę Bożenki w Klanie. W tym czasie długo udawało jej się godzić aktorstwo i lekcje tańca, co w przyszłości zaowocowało z kolei propozycją z Tańca z Gwiazdami.

Choć Agnieszka Kaczorowska wyrastała na jedną z prominentnych gwiazd programu, to jednak w pewnym momencie obraziła się na jego produkcję i opuściła szeregi tancerzy. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło, a serialowa Bożenka zdążyła otworzyć i zamknąć autorską szkołę tańca, którą pokonała pandemia koronawirusa. Od tego czasu Agnieszka wyraźnie puszczała oko do produkcji show, komentując poczynania niektórych uczestników.

bEpJklCL
Zobacz także: Kaczorowska o roli żony: "Czasami dokupuję golfy"

Teraz okazuje się, że wszystko mogło być częścią większego planu, o czym informuje Fakt. Z lektury tabloidu dowiadujemy się bowiem, że komentarze Agnieszki w końcu dotarły do producentów programu, z którymi niegdyś zerwała współpracę. Co ciekawe, są podobno zachwyceni jej uwagami i złożyli jej nawet propozycję powrotu.

bEpJklCR

To jednak nie wszystko, bo serialowa Bożenka miałaby oczywiście dołączyć do obsady show już nie jako tancerka czy uczestniczka, lecz jako jurorka. Na próbę jej zadaniem było ocenienie występów finalistek ostatniej edycji, w czym podobno doskonale się odnalazła.

To był sprawdzian, jak sobie poradzi i Agnieszka wypadła wyśmienicie. Producenci są zachwyceni jej ocenami. Agnieszka ma naprawdę duże szanse na zostanie nową jurorką - ekscytuje się informator gazety.

Chcielibyście ją zobaczyć w tej roli?

bEpJklCS
bEpJklCT
bEpJklDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Gość
9 miesięcy temu
Apel do POLSAT: nie bierzcie jej!
Iza
9 miesięcy temu
Polsat,wy serio myślicie o kolejnej edycji?Kiedy?W 2063?Ledwo dociągnęliście tę..jeszcze chwila i na scenie by została sama kryształowa kula😂🤣😂
Meg
9 miesięcy temu
I znowu rok będzie trwała edycja przez pandemię
bEpJklDn
cvb
9 miesięcy temu
Lepsza jest Ola Jordan.
mary
9 miesięcy temu
Pani Agnieszka miała nadzieję,że będzie zawsze wygrywać.Żle znosiła krytykę jury choć ta dotyczyła gwiazdy a nie jej.Zareklamowała swoją szkołe ,,czego robić nie powinna ,odeszła z programu po czym brzydko skrytykowała produkcję i ogólnie program.Nie gryzie się nigdy ręki ,która karmiła.Teraz jak czas posuchy,własna szkoła padła to puszcza oko do programu i jakoś nie pamięta tego co sama o nim napisała.Nie fajne zachowanie a jest kilka świetnych tancerek,które brały udział i nigdy nie mówiły żle o programie.Jest w czym w razie czego wybierać.
Najnowsze komentarze (68)
Sylwia
9 miesięcy temu
Ciagle nawijała na story "odstaję od was tyyyle wiadomosci, że tak wspaniale komentuję wystempy w tzg" ZENADA 🙈
Niet
9 miesięcy temu
Uroda bufetowej👎🏾
Sylwester
9 miesięcy temu
Jej głosik jest odrzucający. Słuchać się bozienki nie da
jaa
9 miesięcy temu
Nie znoszę jej matko
NaNie
9 miesięcy temu
to ta od "pelątka"? Co w samozachwyt wpadła i nie może z niego wypaść. Drażniąca do granic....
Telewidz
9 miesięcy temu
Apel do Polsatu i Pani Terentiew, skończcie juz ten program.Szkoda pieniędzy......nie da sie oglądać, a oceniający to klepią stale to samo i sa sobą zachwyceni.
ela
9 miesięcy temu
jezuuuu nieeeeeeeee!!!!!!!!
ma_
9 miesięcy temu
Ale zamiast Grabowskiego..
bEpJklDf
Mario
9 miesięcy temu
Niektórzy mówią ze ona jest sztuczna.Nie prawda to miła dziewczyna.Sztuczna i roztrzepana to jest Sykut Jezyna
Jaro
9 miesięcy temu
Tak bo to przemiła osoba.
inka
9 miesięcy temu
Według mnie świetnie by się nadawała.
Gosc
9 miesięcy temu
Dajcie sobie spoko nie bierzcie jej..
Ella
9 miesięcy temu
Wspaniala dziewczyna, czekamy
aga
9 miesięcy temu
ja schudłam 12kg stosując figurena oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez figurena nie było by możliwe abym tyle schudła.
...
Następna strona
bEpJklDH