Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Agnieszka Kaczorowska ZAMYKA swoją szkołę tańca: "Byliśmy zbyt młodą firmą, by PRZETRWAĆ pandemię"

90
Podziel się

"Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam, że nie mogę ryzykować" - wyjaśniła zasmucona celebrytka. Szkoda?

Agnieszka Kaczorowska ZAMYKA swoją szkołę tańca: "Byliśmy zbyt młodą firmą, by PRZETRWAĆ pandemię"
Agnieszka Kaczorowska zamknęła swoją szkołę tańca (East News)
bCGLYRlx

Agnieszka Kaczorowska stała się rozpoznawalna dzięki roli Bożenki w Klanie, z którą do tej pory jest utożsamiana. Po latach wcielania się w jedną postać, celebrytka zaskoczyła wszystkich, decydując się na występ w Tańcu z Gwiazdami.

Na parkiecie pojawiła się jednak nie jako gwiazda, lecz profesjonalna tancerka. Dzięki zdobytej w programie popularności mogła później otworzyć własną szkołę tańca o sugestywnej nazwie - Danceworld by Agnieszka Kaczorowska.

bCGLYRlz

Choć Kaczorowska obecnie spełnia się głównie w roli żony kolegi z parkietu - Macieja Peli oraz mamy rocznej córki Emilii, do tej pory z powodzeniem łączyła to z prowadzeniem własnego biznesu. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że mimo trudnych momentów opieka nad dzieckiem przynosi jej spełnienie i nie rozumie "narzekających" matek.

bCGLYRlF

Niestety, nie będzie jej dłużej dane udowadniać, że te dwie sfery życia można z powodzeniem łączyć. Pandemia koronawirusa doprowadziła jej biznes do upadku, o czym Aga poinformowała w poście na Instagramie.

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami "trudnej wiosny". Niestety w połowie marca "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska", jak wszystkie inne szkoły, musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia - napisała celebrytka.

Kaczorowska wyjaśniła też, że mogłaby próbować uratować firmę, ale ze względu na ryzyko zrezygnowała.

Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem - dodała. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam, że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą.

bCGLYRlG

Celebrytka dodała, że mimo wszystko cieszy się z ostatnich lat spędzonych na rozwijaniu szkoły, ponieważ to tam zaczęła się jej miłość.

"Danceworld" zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś. Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń, to nagle przychodzi coś nowego... Może coś, gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją - oznajmiła z nadzieją.

Myślicie, że rzeczywiście Aga poleci jeszcze niczym motyl na wietrze?

bCGLYRlH
bCGLYRlI
bCGLYRma
KOMENTARZE
(90)
Elka
1 tyg. temu
Przez 3 lata nie zrobila biznesu? To znaczy ze ta szkola byla nic nie warta a pandemia to tylko przykrywka i dobre wytlumaczenie
Betien
1 tyg. temu
Sorry ale Polacy do najzamożniejszych nie należą a taniec zdaje się to nie jest potrzeba pierwszego rzędu.
Julka
1 tyg. temu
No cóż ...życie. Karma za odbicie faceta koleżance wraca ;)
bCGLYRmb
Emi
1 tyg. temu
To jest jej prywatna firma. Wiec trochę mnie zdziwiło w jej oświadczeniu ze nie chce do niej dokładać z prywatnych pieniędzy. A z czyich?
Bis
1 tyg. temu
"musiałabym zainwestować swoje prywatne pieniądze 😂🙈" no nie wierzę. Wstyd się przyznać Pani Agnieszko. Mają sponsorów i w upach im się przewraca. Tak się składa że zwykli ludzie inwestują tylko swoje prywatne pieniądze.
Najnowsze komentarze (90)
aleks6662920
4 dni temu
Nie tylko Agnieszka zamknęła firmę z powodu pandemii, a skoro nie wypaliło przez 3 lata to teraz tym bardziej nie wypali.
aleks6662920
4 dni temu
Nie tylko Agnieszkę dotknął ten problem, nie tylko ona zamknęła firmę...
Kondzio
5 dni temu
Artystka że spalonego teatru 😃😃😂😂😂zagrała rólkę, potem pofikała krótkimi nóżkami w Tańcu z Gwiazdami i myślała że nadaje się, aby poprowadzić szkołę tańca. 😃😃😃
Pozdrawiam
6 dni temu
A panstwa polskie Nie pomoglo? A gdzie byl w tedy Pis? Pozdrawiam
Naga prawda
6 dni temu
Kiepska nauczycielka to i chętnych nie ma, jakoś Egurola świetnie prosperuje i ciężko dostać się do niego
niewiadomo
6 dni temu
kto to?
GORZKA PRAWDA
6 dni temu
pani NIKT !
Pandemie
6 dni temu
Taaaa....
bCGLYRlT
powodzenia
7 dni temu
Fajna, młoda, przedsiębiorcza dziewczyna :)
Klaudia
7 dni temu
Sądząc po tym oświadczeniu o byciu głównie mamą... mam wrażenie, że dziewczyna po prostu ceni sobie komfort "pracy na etacie", gdzie wychodzisz z biura, zapominasz o pracy i masz 100% czasu dla rodziny. Spróbowała swoich sił w biznesie i doznała olśnienia, że to wymaga dużo czasu, zaplecza w postaci innych dobrych tancerzy, itp. Aga może lepiej wyślij CV do Egurroli, po prostu jako dobra tancerka z chęcią uczenia innych, nie musisz zaraz błyszczeć że masz własną szkołę...
Nina
7 dni temu
Będzie teraz utrzymywać męża
Sonia
7 dni temu
Chytry 2 razy traci, ona życzyła sobie 900 zł za godzibne nauki tańca
Lola
7 dni temu
Przecietna
ello
7 dni temu
otworzy sobie znowu po pandemii. Teraz mogłaby postawić na sprzedawanie internetowych kursów pierwszego tańca weselnego. My z mężem kupiliśmy taki kurs, to dobre wyjscie dla par, ktore nie maja czasu chodzić na zajęcia i wolą probowac same w domu, gdy nadarzy sie wolna chwila. Oczywiście w tej branży tez jest konkurencja, ale Kaczorowską ludzie kojarzą, więc powinno sie udać
...
Następna strona
bCGLYRmv