Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Agnieszka Kaczorowska ZAMYKA swoją szkołę tańca: "Byliśmy zbyt młodą firmą, by PRZETRWAĆ pandemię"

94
Podziel się:

"Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam, że nie mogę ryzykować" - wyjaśniła zasmucona celebrytka. Szkoda?

Agnieszka Kaczorowska ZAMYKA swoją szkołę tańca: "Byliśmy zbyt młodą firmą, by PRZETRWAĆ pandemię"
Agnieszka Kaczorowska zamknęła swoją szkołę tańca (East News)
bEUYECrV

Agnieszka Kaczorowska stała się rozpoznawalna dzięki roli Bożenki w Klanie, z którą do tej pory jest utożsamiana. Po latach wcielania się w jedną postać, celebrytka zaskoczyła wszystkich, decydując się na występ w Tańcu z Gwiazdami.

Na parkiecie pojawiła się jednak nie jako gwiazda, lecz profesjonalna tancerka. Dzięki zdobytej w programie popularności mogła później otworzyć własną szkołę tańca o sugestywnej nazwie - Danceworld by Agnieszka Kaczorowska.

bEUYECrX

Choć Kaczorowska obecnie spełnia się głównie w roli żony kolegi z parkietu - Macieja Peli oraz mamy rocznej córki Emilii, do tej pory z powodzeniem łączyła to z prowadzeniem własnego biznesu. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że mimo trudnych momentów opieka nad dzieckiem przynosi jej spełnienie i nie rozumie "narzekających" matek.

bEUYECsd

Niestety, nie będzie jej dłużej dane udowadniać, że te dwie sfery życia można z powodzeniem łączyć. Pandemia koronawirusa doprowadziła jej biznes do upadku, o czym Aga poinformowała w poście na Instagramie.

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami "trudnej wiosny". Niestety w połowie marca "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska", jak wszystkie inne szkoły, musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia - napisała celebrytka.

Kaczorowska wyjaśniła też, że mogłaby próbować uratować firmę, ale ze względu na ryzyko zrezygnowała.

Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem - dodała. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam, że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą.

bEUYECse

Celebrytka dodała, że mimo wszystko cieszy się z ostatnich lat spędzonych na rozwijaniu szkoły, ponieważ to tam zaczęła się jej miłość.

"Danceworld" zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś. Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń, to nagle przychodzi coś nowego... Może coś, gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją - oznajmiła z nadzieją.

Myślicie, że rzeczywiście Aga poleci jeszcze niczym motyl na wietrze?

bEUYECsf
bEUYECsg
bEUYECsy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
Elka
rok temu
Przez 3 lata nie zrobila biznesu? To znaczy ze ta szkola byla nic nie warta a pandemia to tylko przykrywka i dobre wytlumaczenie
Betien
rok temu
Sorry ale Polacy do najzamożniejszych nie należą a taniec zdaje się to nie jest potrzeba pierwszego rzędu.
Julka
rok temu
No cóż ...życie. Karma za odbicie faceta koleżance wraca ;)
bEUYECsz
Emi
rok temu
To jest jej prywatna firma. Wiec trochę mnie zdziwiło w jej oświadczeniu ze nie chce do niej dokładać z prywatnych pieniędzy. A z czyich?
Bis
rok temu
"musiałabym zainwestować swoje prywatne pieniądze 😂🙈" no nie wierzę. Wstyd się przyznać Pani Agnieszko. Mają sponsorów i w upach im się przewraca. Tak się składa że zwykli ludzie inwestują tylko swoje prywatne pieniądze.
Najnowsze komentarze (94)
the observer
rok temu
Na roku ulic Chalubinskiego i Koszykowej w Warszawie byla stolowka studencka PW, por transformacji zamkneli i otworzyli Instytut rozwiazywania problemow wspolczesnosci
the observer
rok temu
A jakie tam ceny? Pewno wysokie, w Polsce nawet zupa w puszce drozsza o 50% niz w Niemczech
the observer
rok temu
A jakie tam ceny? Pewno wysokie, w Polsce nawet zupa w puszce drozsza o 50% niz w Niemczech
the observer
rok temu
I szukam szkoly aby nauczyc sie realizacji OFDM, a w szczegolnosci obbiornika, dekodera, bo ta technologia sosowana jest teraz wszedzie. Na PW powiedzieli mnie zeby uczyc sie sam. Albo realizacji V34 w modemach z lat 90 tych- to samo, ucza tylko wzorow ale nie realizacji
aleks6662920
rok temu
Nie tylko Agnieszka zamknęła firmę z powodu pandemii, a skoro nie wypaliło przez 3 lata to teraz tym bardziej nie wypali.
aleks6662920
rok temu
Nie tylko Agnieszkę dotknął ten problem, nie tylko ona zamknęła firmę...
Kondzio
rok temu
Artystka że spalonego teatru 😃😃😂😂😂zagrała rólkę, potem pofikała krótkimi nóżkami w Tańcu z Gwiazdami i myślała że nadaje się, aby poprowadzić szkołę tańca. 😃😃😃
Pozdrawiam
rok temu
A panstwa polskie Nie pomoglo? A gdzie byl w tedy Pis? Pozdrawiam
bEUYECsr
Naga prawda
rok temu
Kiepska nauczycielka to i chętnych nie ma, jakoś Egurola świetnie prosperuje i ciężko dostać się do niego
niewiadomo
rok temu
kto to?
GORZKA PRAWDA
rok temu
pani NIKT !
Pandemie
rok temu
Taaaa....
powodzenia
rok temu
Fajna, młoda, przedsiębiorcza dziewczyna :)
Klaudia
rok temu
Sądząc po tym oświadczeniu o byciu głównie mamą... mam wrażenie, że dziewczyna po prostu ceni sobie komfort "pracy na etacie", gdzie wychodzisz z biura, zapominasz o pracy i masz 100% czasu dla rodziny. Spróbowała swoich sił w biznesie i doznała olśnienia, że to wymaga dużo czasu, zaplecza w postaci innych dobrych tancerzy, itp. Aga może lepiej wyślij CV do Egurroli, po prostu jako dobra tancerka z chęcią uczenia innych, nie musisz zaraz błyszczeć że masz własną szkołę...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUYECtk
bEUYECtl
bEUYECtm
bEUYECtn
bEUYECto
bEUYECsT